- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Parkovani aut u vody
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ncertbert - Profil | Po 26.10.2009 16:59:23
Nsajmon - Profil | Po 26.10.2009 16:57:29
Když by bylo povolení na vjezd na týden za 500,- (dohoda mezi MRS a obecním úřadem)
tak by mohlo jít 250,- do obecní kasy a 250,- do kasy MRS, při počtu rybářů co jsou ochotní zaplatit by to za rok dalo docela pěknou sumičku.
Nkakr - Profil | Po 26.10.2009 16:50:52
Taky by mohl MRS najmout nějaké šerpy, kteří by za bakšiš odnesli rybářský vercajk až na stanoviště a pak Ti hlídali auto. Taky v tom nevidím zásadní problém.......
NJarda Š. - Profil | Po 26.10.2009 16:49:07
NSAHIB - Profil | Po 26.10.2009 16:44:58
nejsem z těch,kdo todle porušuje,nemám to zapotřebí,klí´do si to nějakej ten metr navíc odnesu,ale ty kámo - ty jsi přímo ukázkový VZOR toho,když na to se.. ostatní,tak proč já taky ne...a je ti to šumák a navíc se ještě statečně schováváš za druhé,za ZTP a osoby blízké! by tě měla hanba fackovat..ale jak je vidět z tvého příspěvku,jsi dost otrlý na to,aby jsi se choval normálka,ctil to,co je a má být ctěno..Ano..řekneš: druzí to dělaj taky! a tak proč bych nemohl já,ale pak následky kůliva pár takovým to jedincům odskáčeme všichni,rabijáci jsme všichni,hážou nás do jednoho koše! Je to z tvé strany unfér vůči ostatním kolegům rybářům,-myslím těm slušným,tak raději o tom pomlč...Akurát si uděláš plno nepřátel a negativní pohled na svou osobu..
můj os.názor,neurážím tě,jen odpovídám na tvůj příspěvek..Toť vše...
NWroum - Borek - Profil | Po 26.10.2009 16:44:36
tady ji mas. Tezko uverit, ze neco takoveho dokaze splodit dospely a svepravny (soude dle tveho prispevku, kde jsi psal, ze mas auto) obcan.
Nsajmon - Profil | Po 26.10.2009 16:44:14
někdo by to určitě zvládl, stačila by dohoda mezi MRS a obecními úřady, nevidím v tom zásadní problém.
Nkakr - Profil | Po 26.10.2009 16:40:27
Pak nevíš co píšeš. Kdo má podle Tebe -
Místo aby udělaly normální vjezd za poplatek a měly z toho prachy třeba na "profesionální rybáskou debilní stráž" tak tam raději prdnou závoru a vysací zámek.
navrhovanou věc provést. Snad svatý Petr ,patron rybářů??
NČodiš - Profil | Po 26.10.2009 16:38:40
Nsajmon - Profil | Po 26.10.2009 16:36:29
NWroum - Borek - Profil | Po 26.10.2009 16:35:09
PS: hrubek tam fakt malo nemas :-O
Nkamrec - Profil | Po 26.10.2009 16:34:45
Promiň, ale nedá mi to nereagovat. Jak už tady napsal někdo níž: Je hezký, že po sobě nenecháváš u vody binčus, ale jsi defakto na stejné úrovni s těmi, kteří po sobě neuklízejí: všichni porušujete pravidla...Je mi líto, ale vysvětlení typu: Já se zákazem vjezdu vy..at můžu, protože nedělám u vody binec, je argumentace dětí v mateřské škole....
Bohužel, když si někdo přečte tuto diskusi bez emocí, je z ní patrný náš hlavní povahový rys: neschopnost (neochota) dodržovat pravidla, která se mi nehodí, a pokud možno se vším vy...at. V Bruselu by měly každý zákon poslat na dva roky do ČR. Když to Češi nedokážou do té doby očurat, může jít norma do světa...
Nkakr - Profil | Po 26.10.2009 16:33:01
Pleteš si pojmy a dojmy. MRS nemá nic společného s pozemky a komunikacemi okolo NM.
Nebo si myslíš, že závoru a zámek na ní tam dal MRS??
Nsajmon - Profil | Po 26.10.2009 16:27:34
Já přece taky musím nahradit škodu, kterou způsobím při vstupu na pozemek - dle RŘ.
Místo aby udělaly normální vjezd za poplatek a měly z toho prachy třeba na "profesionální rybáskou debilní stráž" tak tam raději prdnou závoru a vysací zámek. Za týdení parkování bych jim klidně 500,- dal.
NTakira - Profil | Po 26.10.2009 16:21:05
Nkakr - Profil | Po 26.10.2009 16:11:22
Tvůj příspěvek je i na mně hodně silná káva. Věta -
Řešim to tak, že nejdříve upozorňím rybáře, že to a to je špatně, podruhé dávám zápis a potřetí beru papíry.
je hodna PS VB. Pokud neznáš zkratku, to bývala Pomocná stráž Veřejné bezpečnosti.
Určitě nejen mně by zajímalo, jak jsou rybáři, kterým jsi za parkování u vody zadržel povolenku sankcionováni?
NTurňa - Profil | Po 26.10.2009 15:57:23
NWroum - Borek - Profil | Po 26.10.2009 15:34:20
Jinak auto je spotrebni vec a skrabance a tak neni nutny pocitat (strach o nej tedy urcite nemam), pokud si nekdo koupi auto o ktery se boji, tak je to jeho problem a urcite to neni duvod k poruseni vyhlasky - vjezd na nezpevnene komunikace jako jsou polni a lesni cesty se bere jako poruseni zakazu vjezdu.
Kde to žije - všechna témata
14:37NLov pod jezem v letních vedrech? 45
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











