Odplouvající ryby ...

Sem můžete dávat fotky odplouvajicích ryb z vasich rukou ... a nejen kapru:o)
Autor diskuse: ogon123 - Profil , 3.3.2008 všeobecné - ostatní

Pravidla: Pouze zápisy s fotkami.

Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:06:58

cejnek :o)

    Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:06:01

    Vase zprava

      Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:05:41

      kuk :o)

        Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:05:17

        2x :o)

          Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:04:46

          :o)

            Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:04:12

            tenhle se odpíchnul, jak na závodech :o))

              Iwík - Profil | St 22.4.2009 8:03:21

              jedno mrně

                Lauri - Profil | St 22.4.2009 7:46:18

                najdete ho?

                  Lauri - Profil | St 22.4.2009 7:44:26

                  taky jeden odplouvající

                    El Duffus - Profil | St 14.1.2009 17:26:46

                    Amur se vrací do Orlíku...

                      scorpi - Profil | St 14.1.2009 16:23:12

                      Troch mě zlil

                        scorpi - Profil | St 14.1.2009 16:16:21

                        A ješte

                          bambus11 - Profil | St 14.1.2009 16:14:08

                          nějak zmizela

                            dosec - Profil | St 14.1.2009 16:12:01

                            bambus11 >> možná bys byl překvapenej velikostí,kdybys je viděl na suchu(pokud myslíš moje fotky),některý tady jsou podstatně menší ,ale o to přece vůbec nejde.
                            Jinak dík

                              Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 14.1.2009 16:07:49

                              ..

                                scorpi - Profil | St 14.1.2009 16:04:37

                                A ještě

                                  scorpi - Profil | St 14.1.2009 16:02:50

                                  Taky přidám

                                    bambus11 - Profil | St 14.1.2009 15:53:49

                                    Trošku menší, než je tu standard, le fotka pěkná

                                      dosec - Profil | St 14.1.2009 15:40:19

                                      Vase zprava

                                        dosec - Profil | St 14.1.2009 15:37:28

                                        Vase zprava