Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NSalmon - Profil | Čt 26.11.2009 23:20:00

Mitchell >> jj, taky už jsi zdolával surfaře?:-D
A dodíval jsi se do konce?

    NMitchell - Profil | Čt 26.11.2009 23:17:46

    Salmon >> serou me tam i ti bez padaku

      NSalmon - Profil | Čt 26.11.2009 23:13:58

      Taky vás někdy na N. Mlýnech se.ou surfaři s padákama? (nevím, jak odborně se jim říká)
      http://www.youtube.com/watch?v=jIxJo01pjAI&feature​=related

        NFullnek - Profil | St 25.11.2009 12:14:58

        cipa >> to jo,alespoň by bylo vidět co taková udička vydrží.

          Ncipa - Profil | St 25.11.2009 11:32:35

          Fullnek >> moc pěkný dokument ten jsem ještě neviděl ;) J.Pecha to je pytlák:-)))škoda že mu na ten proutek s teleshoppingu nezabral nějaký kapřík aspoň 7kg chtěl bych vidět ten prut a ho v akci:-))))

            NFullnek - Profil | Út 24.11.2009 16:15:30

            Trochu něco na oživení,neni to konkrétně o nádržích,ale tak trochu se jich to taky týkáhttp://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1181686755-b​etlem-nadeje-luzni-krajiny/

              NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 19:16:02

              syny >> ano jako hrdina se necha strelit do hlavy :-)

                Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 19:06:16

                Mitchell >> jaký pojde,zemře hrdinskou smrtí....

                  NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 19:05:45

                  Pepin >> jestli chces tak je to jednoduche tady je odkaz a saci macknout tlacitko stahnout je to bez viru ;-)

                  http://www.slunecnice.cz/sw/jpeg-resampler/

                    NPepin - Profil | Po 23.11.2009 19:05:27

                    syny >> Tak si udělej rekvalifikaci! Ten výcvik by stál za to! Někdo si bere k vodě psa, ty si vezmeš Joklíka XVII :o)

                      NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 19:04:23

                      syny >> no tak to mas pravdu ono asi ani nema moc cenu pasika trenovat kdyz za 8 mes pojde :-D

                        Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 19:01:01

                        Mitchell >> moje schopnosti jsou OK,jen prasečí životnost příliš krátká..

                          NPepin - Profil | Po 23.11.2009 19:00:04

                          Mitchell >> Z mojema počítačovýma schopnostma, než stáhnu ten program, tak zaviruju noťas :o)

                            NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:53:27

                            syny >> musis vylepsit svoje schopnosti

                              NMitchell - Profil | Po 23.11.2009 18:52:40

                              Pepin >> musis to zmensovat poradim ti programek jpeg resampler stahni nainstaluj a je to jednoduche jak facka ;-)

                                Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:44:43

                                Pepin >> sumci Joklík rád,jen jsem ho ještě nenaučil aportovat,8 měsíců je na výcvik moc krátká doba ...:o)))

                                  NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:35:52

                                  Mitchell >> Joklík by nebyl špatný na nějakýho sumíka :o)

                                    NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:34:35

                                    syny >> ...a krm to vilema, ať tě to nepokouše :o)

                                      Nsyny - Profil | Po 23.11.2009 18:32:26

                                      Musím jít nakrmit šelmy,začínají se mě dobývat do baráku...:o))))

                                        NPepin - Profil | Po 23.11.2009 18:30:22

                                        Sem dat fotku, to je fakt porod !!

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař