Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NKalimep - Profil | Pá 4.12.2009 18:44:02

Zdarec chlapi, tak sem se po půl roce připojil pač venku už zima. Tak teď začínám zas lovit tady :) tak zdar zdar..

    Nsyny - Profil | Pá 4.12.2009 18:22:08

    Lovec Petr >> pěknej,konečně taky rybář,co umí rybu změřit...

      Nsyny - Profil | Pá 4.12.2009 18:21:03

      Dalas >> a cos mu proved,roztrhal stranický průkaz ?

        NLovec Petr - Profil | Pá 4.12.2009 17:31:59

        Můj kapr z D5.Měřil 57cm....

          Njudas.d - Profil | Čt 3.12.2009 23:52:25

          Dalas >> Jseš docela vostrej:-)ale řeknu to tak přistát my parašulín nebo jak se to mu říka mezi hulkama a jednu by mně zlomyl tak nevím jak by otcházel!znáš to jak se do lesa volá tak atd.:-)

            NDalas - Profil | Čt 3.12.2009 22:25:53

            Mitchell- tak to je jasný, když ti rozmašíruje hůlky, je na vině, to by asi bylo na policajty. Ale ne po nich prat prakem olovo už na 100 m od břehu- to už jsem zažil, když jsem tam pak přišel, tak seděli dva dědci v křesílkách a klopili zraky, ani jeden se nemínil přiznat, odskákal to ten co měl na baťůžku položenej prak.

              NAbramis - Profil | Čt 3.12.2009 17:06:48

              Dalas >> Nevím kde bych se zmiňoval o tom, že si dělám na vodu nárok, tak mi to laskavě nepodsouvej. Právě proto že je ta voda pro každého, tak je třeba té tolerance z obou stran. U nás jsou některé vodní plochy rozděleny- místa vyhrazena pro vodní sporty. Samozřejmě že to sem-tam někoho ,,sfoukne,, bokem, ale ještě jsem neviděl že by za to někoho lynčovali :)
              Jestli by jsi ale viděl že valíš na kamenitý břeh, tak věřím tomu že sebou raději bacíš do vody, než by tě to mělo tahat po šutrech, ne? To že tam bylo 6 prutů bratru za 50 litrů není až tak podstatné- vždycky je samozřejmě zdraví na prvním místě. Podle mě je myslím problém v tom že se vůbec nechal zatáhnout až na břeh - na ,,5-ce,, je to z jedné strany myslím dost daleko na stranu druhou, tudíž dost času si rozmyslet co s tím udělat, abych si na druhé straně nerozbil čumák............:)

                NRio - Profil | Čt 3.12.2009 11:07:50

                Dalas >> Většina nejsou všichni já osobně jsem viděl dva co se málem utopily.

                  NMitchell - Profil | Čt 3.12.2009 10:31:57

                  Dalas >> ja to beru me osobne nic neudelali ale ber to tak ze kdyz uz teda to nezvladne a proste nekomu ty pruty znici tak by se mel ktomu postavit jako chlap. Vemsi ze ridis auto a nezvladnes rizeni a nekomu udelas skodu tak ji taky musis zaplatit nebo tvoje pojistovna. A taky musis vzit v potaz ze maji dodrzovat nejakou vzdalenost od pevniny a ta vtomle pripade o kterem pisi ja byla porusena. A myslim si ze dotycna osoba mela nest nasledky.

                  Vem si ze se to stalo klukovi ktery nema penez na rozhazovni a na vybavu setril nekolik let a pomalicku si ji zlepsoval a pak prijde takova rana ze behem chvilky mas poni. A co nase Policie vse zahraje jak jinak do autu.

                  Oni nikomu nevadi do te doby nez ti neco udelaji.

                    NDalas - Profil | Čt 3.12.2009 10:24:07

                    Mitchell, Abramis- chce to trošku tolerance kluci, máte pocit, že je voda jen pro rybáře, nejlíp pro vás dva, že jo.. Do kaitb. trošku dělám, zatím jsem teda rád když jedu, takže je možný, že se vám mezi prutama budu motat někdy osobně :). Když už vám přistane kaiťák na prutech, věřte že to jeho nádobíčko stojí mnohem víc jak vaše a ten vítr má kurevskou sílu a někdy se to prostě vymkne kontrole a jde o zdraví nebo i o život. Většina těch kluků co lítají na 5ce to umí hooodně dobře.

                      NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 11:30:06

                      Abramis >> vedle hulek bych ho plantat nenechal ale asi mas pravdu co stakovym kryplem

                        NAbramis - Profil | Pá 27.11.2009 11:25:03

                        Mitchell >> Co naděláš? - Utopit toho šmejda nemůžeš a než by se tam měl hodinu plantat kolem prutů, tak ho raději vyexpeduješ, aby byl klid.

                          NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 10:40:05

                          pridam jedno letce

                            NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 10:30:19

                            judas.d >> a uz si tady neskrtnu ty me to delas naschval :-DDD

                              Njudas.d - Profil | Pá 27.11.2009 10:02:10

                              Mitchell >> Takovou zavážku jsem jěšte neviděl:-)

                                Njudas.d - Profil | Pá 27.11.2009 10:00:46

                                Mitchell >> nekecej já tě viděl se prohánět padákem a prknem!na padaku nějakej max nápis!:-)

                                  NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 9:55:32

                                  Salmon >> jj uz jsem si ho povodil teda jestli se tomu da tak rikat spise me to rozjel a upalil

                                    NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 9:54:55

                                    Abramis >> jo ze nevideli to rikaji vsichni smejdi. Me pristat borec mezi hulkama tak mu asi na Z5 nepomuzu

                                      NMitchell - Profil | Pá 27.11.2009 9:54:08

                                      Salmon >> ten konec byl uzasnej :-DDD skoda ze nad musovem nepristavaji letadla

                                        NAbramis - Profil | Pá 27.11.2009 6:19:42

                                        Salmon >> Dost často tam bývá pěkně rušno. Jednou to s padákem neudržel a skončil u nás na břehu mezi prutama, pokračoval kolem až se zakotvil na stromě - tři jsme měli problém ho potom dostat zpátky na vodu- dost foukal vítr.
                                        Letos jsem si přitáhl kluka s holkou na plachetnici na sumčák. Zařezala se jim šňůra do kýlu, nestačili uhnout kolem trhačky ( prý neviděli bójku ) škoda že to nikdo nefotil - super zdolávačka :)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař