Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 22:26:51

roman >> Tak to je pozitivní zjištění . Měl jsem strach, že jsem něco napsal špatně ;o) Stejně si ale připadám, jak v nějaké komunismem řízené zemi :o(

    Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 22:19:22

    Pepin >> to bylo jen holé konstatování všech pokusů o nějaké pozitivní změny....
    mělo to být adresovaný spíš fšem........

      NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 22:12:42

      roman >> Teď jsem se vrátil z kopané... Co nemá smysl?

        NDring - Profil | Ne 11.10.2009 22:04:43

        Sumik1 >> nejen rybari ale i RS jmenovite z Bulhar a Pritluk, delaji to naprosto verejne, podporuji pytlaky chytajici nonstop, pocet udic neomezen, kazdej pak dostane malou domu od pana ze Sobacova a nikdo jim nemuze nic. Jsou to takove novodobe lidove milice .

          NSumik1 - Profil | Ne 11.10.2009 21:58:37

          kakr >> Děkuji o tom jsem si udělal názor a myslím si že náš svaz by bylo potřeba změnit, aby se tyto vztahy napravili a nebyly tak zastaralé a tyto názory brala jako dnes již normální, pracuji každý den do 6 a chci chodit k vodě lovit do rána a nejde to že my to budete znesnadnovat. Ale vy za to až tak nemůžete je to vaše práce, jediný nešvár je obrovské odvážení a plundrování ryb a na toto by jste se měli taky zaměřit spousta rybářů si tak zde přividělává a dost. Nonstop tedy uvidíme někdy nebo ne tady na Moravě!! nebo budeme muset jezdit ven, i když máme tady super vody. Plánuje se v budoucnu nějaké změny.

            NDring - Profil | Ne 11.10.2009 21:50:33

            roman >> Na prosazovani zmen zde mame Kocháča, má na to nervy i chut i kdyz si z neho papalasi udelaji prdel a nechaji ho cely jaro leto mlatit naprazdno hubou na schuzich, on se pak vylije ze zalu na mrku, my ho podporime a jde do toho znovu a to jsou presne lidi, ktery potrebujem. Ja bych pak pro nej snad usporadal i sbirku a za odmenu ho poslal na Mereneye All Inclusive, nebo neco podobneho :-)

              Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 21:39:17

              Dring >> jj, souhlas...bohužel

                Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 21:36:51

                kakr >> v poho , já nepláču-teda aspoň jsem si toho nevšiml,jen se ptám---toť vše...

                  NDring - Profil | Ne 11.10.2009 21:36:15

                  roman >> procti si tady tu debatu celou, porad se to opakuje dokola kdyz prijde nekdo novej a nakousne to. Jednoduse neni vule, jediny co uslysis kdyz budes chtit papiry, plaťte pane, hlavně plaťte

                    Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 21:34:58

                    roman >>
                    Nejsem ve vedení MRS. Sjezd rozhodl, jak rozhodl. Mezi sjezdy má výkonou pravomoc Svazový výbor.
                    Zeptej se Tvého zástupce ve SV, zda tam něco v tom smyslu navrhl. A neplač na MRKu, to fakt nepomáhá.

                      Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 21:29:42

                      kakr >> dík,
                      neber to osobně-ale nedá mně to---proč žádal jen o jednorázové vyjímky? Proč nežádal v r.2008? Pokud vím tak většinový názor byl prosazovat 24hod?? Aha už to vím--pro jistotu si odhlasoval nedělat NIC!!! Vivat soudruzi vedoucí!!!

                        Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 21:22:32

                        roman >>
                        MRS žádal o jednorázové výjimky např. pro závody 24hod. a pod.
                        V roce 2007 Sjezd rozhodl velkou většinou, že se nebude postupovat cestou výjimek.
                        Vše se zde a i jinde 100x probíralo.
                        Tady máš část usnesení :
                        v případě projednávání novely zák. č. 99/2004 Sb. O rybářství, usilovat o změnu právních předpisů ve smyslu možnosti lovu 24 hodin ve vybraných měsících ve vybraných revírech

                          Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 21:13:27

                          kakr >> a proč MRS nepožádala o vyjímku? Proč rada starších kašle na názory MO?? Proč jsou ty lidé stále u vesla??
                          No tohle asi tady nevyřešíme...

                            Njwkriz - Profil | Ne 11.10.2009 21:09:22

                            kakr >> jak jednoduche ze?

                              NTomajo - Profil | Ne 11.10.2009 21:07:50

                              Sumik1 >> tož moraváci nechcó

                                Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 21:07:11

                                Sumik1 >>
                                ČRS žádal Mze o výjimku. MRS ne.

                                  NSumik1 - Profil | Ne 11.10.2009 21:01:36

                                  kakr >> Proč v Praze mají několik revírů nonstop a u nás na Moravě to nejde.

                                    Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 20:32:47

                                    Pepin >> nemá to smysl,nemá to smysl, nemá to smysl.......

                                      NFery - Profil | Ne 11.10.2009 15:50:03

                                      CoDu >> nemáš pravdu..už jen tvá formulace"evidentně bezproblémových"..neni v pořádku..tím předem odsuzuješ pouze jednu skupinu rybářů a druhé nadržuješ..dělal jsem leta RS a mužu ti říct,že neni nic snažšího,než dojít po půlnoci sebrat pár povolenek..

                                        NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 15:39:47

                                        kakr >> Naštěstí jsem sám svým pánem, takže žádný VUML nepotřebuji :o))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař