Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

kakr - Profil | Ne 11.10.2009 15:35:48

Pepin >>
Napiš si do Plzně na právnickou fakultu JUDr za dva měsíce .......

    Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 15:32:21

    kakr >> Hold nemám vysokou školu :o))

      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 15:24:30

      Pepin >>
      Máš pravdu, dost dlouho trvalo, než jsi pochopil dvě věty.....

        Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 15:23:02

        kakr >> OK. To nám ale dalo práce :o)

          kakr - Profil | Ne 11.10.2009 15:19:35

          Pepin >>
          Před hodinou jsem napsal -

          Kluci kaprařští, chytejte třeba 25 hodin, mně je to egal. Jen to musí být ve vyhlášce.....
          Tak to napíši ještě jednou i s překladem.

          Vůbec mně nebude vadit lov non stop (25 hodin původně, tu hodinu jsem vám klukům kaprařským přidal, neb vás mám rád). Jen nesmí být v rozporu se zákonem.
          Stačí?

            Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 15:11:35

            kakr >> Máš právo na svůj vlasní názor, ale ještě jsem ho tady nečetl, co se týče lovu nonstop. Stále se oháníš "nějakou" vyhláškou?

              Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 15:09:21

              kanic >> Uz jsme tady všichni ;o)

                kanic - Profil | Ne 11.10.2009 15:06:34

                až se budou důsledně doržovat daná pravidla nebudou nutné žádné kontroly,zatím je to právě naopak a je jedno jstli se kontroly dělají ve dne nebo v noci

                  kakr - Profil | Ne 11.10.2009 15:02:27

                  Tomajo >>
                  Zvyšovat nejdou, jsou pevně stanoveny maxima.
                  Punktum.

                    Tomajo - Profil | Ne 11.10.2009 14:59:29

                    kakr >> ok lžu. Ale jen tak pro zajímavost, když jdou odměny krátit, jdou i zvyšovat a za nesplnění počtu kontrol to asi nebude.....končím stejně to nemá cenu se tu hádat.

                      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:57:39

                      Pepin >>
                      Pleteš si pojmy a dojmy, já nemám s vedením MRS nic společného. Na svůj názor mám snad právo, ne?

                        kakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:54:57

                        Tomajo >>
                        Malé připomenutí:

                        Tomajo - ® [Poslat soukromou zprávu.] Ne 11.10.2009 13:55:01
                        řekl bych to asi takhle: profi RS je placena formou bonusů za zabavené povolenky a ty se nejlépe zbírají v noci. Nemají žádnej vztah k vodě, tady jde jen o prachy. Je to tak???

                        Žádné bonusy za zadrženou povolenku neexistují. Naopak, je zde možnost, pokud počet kontrol neodpovídá nasmlouvaným odměny krátit.
                        Tedy lžeš.

                          Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:51:18

                          kakr >> Máš opravdu zajimavý vlastní názor na lov nonstop. Pokud takových, jak jsi ty, je většina ve vedení MRS a ČRS, tak se nedivím, že to funguje, tak jak to funguje :o(

                            Tomajo - Profil | Ne 11.10.2009 14:48:58

                            kakr >> to že profi dělá no živnost vím moc dobře. A to že nevím jaké mají prémie za zadržení povolonky ještě neznamená že lžu. RS je placena podle aktivit, které vytváří, počet kontrol,zabavených povolenek atd. nemám snad pravdu? Dokonce jsou vybavení GPS modulem aby se dala sledovat jejich činost a četnost kontrol je to tak?

                              kakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:42:33

                              Tomajo >>
                              Musím tedy konstatovat, že lžeš. Napíšeš na MRK, že profi RS má premie za zadrženou povolenku a vůbec nic nevíš. Jakou vypovídající hodnotu potom mají Tvé ostatní příspěvky?
                              Už po několikáté opakuji, profi RS pracuje na svůj živnosťák, je placena měsíčně a hlavně, počet zadržených povolenek nemá žádný vliv na výši platu.

                              Souhlasím s jednou věcí, dle mně není nutné zadržovat za některé drobné přestupky povolenku.

                                Pepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:42:13

                                CoDu >> To asi neznáš Mušov a nevíš, co se přes den na těchto jezerech někdy děje?

                                  Sla - Profil | Ne 11.10.2009 14:38:14

                                  CoDu >> nejde o formalni kontrolu pres den, ale o porušovaní BP, které jsou daleko závažnější jak nonstopka.

                                    CoDu - Profil | Ne 11.10.2009 14:32:43

                                    Fery >> S tvými slovy: "mě je naprosto jasný,že RS kontroluje to,co je snadné a lehce prokazatelné..ale neměli by se tady obhajovat svou důslednopstí,když tady na druhou stranu spousta rybářů neměla leta kontrolu přes den"

                                    Naprosto nesoulasím. Noční kontrola je daleko obtížnější než denní. RS má především hlídat dodržování platných pravidel, vyhledávat a trestat jejich porušování. Není nic snažšího, než ve dne obejít 100 evidentně bezproblémových rybářů, formálně zkontrolovat papíry a zapsat 100x bez závad.

                                      kakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:31:19

                                      Pepin >>
                                      Rozdíl je v tom ,že za blbost zaplatím ale neskuhrám na MRKu jak jsou špatné zákony.
                                      Kluci kaprařští, chytejte třeba 25 hodin, mně je to egal. Jen to musí být ve vyhlášce.....

                                        Tomajo - Profil | Ne 11.10.2009 14:28:42

                                        kakr >> ne neznám a ani nechci vědět. Jediný co vím, že to neděláte kvůli našim vodám. Prostě vám jde jen o skalp. Znám taky jednoho profi RS osobně a když dělal strář dobrovolně chyl úplně jiný než když začal dělat profi. Prostě otočil o 100% a věci které dříve řešil upozorněním a daly by se tak řešit dále(protože není žádná stupnice přestupků a jejich trestů), teď nekompromisně bere povolenky.....proč? Je mi to jasné :-)))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař