Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Út 13.10.2009 7:16:31

Horda >> kapri kousali,odhadem 25 kousku pres 10kg,nejcasteji mezi 11-13kg,nejvetsi lysec 17kg,fotky sem uz radeji davat nebudu,uz jsem se parkrat spalil,ale pokud chces,poslu ti neco pres SZ,ale az odpoledne,mam to v domacim PC...

    NHorda - Profil | Po 12.10.2009 21:29:05

    syny >> pěknej hafan, budu si muset taky nějakyho pořídit a co kapři ???

      NPodškloubek - Profil | Po 12.10.2009 21:21:18

      možná to není pánové psem ale tím že se tam chytá bez problémů

        NSumik1 - Profil | Po 12.10.2009 19:50:46

        Jen tak, dnes - nad Mušovem

          Nsyny - Profil | Po 12.10.2009 19:30:44

          Ovšem i ten sebelepší hlídač se jednou unaví....

            Nsyny - Profil | Po 12.10.2009 19:28:30

            Ještě že jsem měl sebou hlídače,co neplaší kapří...

              Njwkriz - Profil | Po 12.10.2009 15:05:06

              syny >> to byla jen mala plandavecka ty nadelas

                Nsyny - Profil | Po 12.10.2009 13:46:03

                jwkriz >> skoda,ze si taky neposviti prez den na ty,co maji nahozeno a opodal vlaci plandavky....

                  Njwkriz - Profil | Po 12.10.2009 10:27:55

                  kanic >> tak to je fajne ze si na ne vlci taky posvitili,vypadalo to ze tama jen tak prolitli a sup na sypanou

                    Nsyny - Profil | Po 12.10.2009 10:12:32

                    kanic >> a nejaka vesela prihoda k dobru by nebyla.....

                      NKose - Profil | Po 12.10.2009 9:40:57

                      kanic >> Aspon nekde se da chytat non stop:) tak jim to nezavidte:) ale je to tam drsny chat a baraku tam rozte jak houby po desti a nevim jestli na soukromy pozemek kterej je oplocenej a hlida tam zly pes si rybarska straz netroufne...

                        Nkanic - Profil | Po 12.10.2009 9:39:26

                        jwkriz >> nemáš pravdu,pod Pavlovem byla taky jedna ovečka - tři pruty natahané přes střechu maringotky

                          Njwkriz - Profil | Po 12.10.2009 9:30:32

                          Kose >>netuším jak na šestce ale na d5 povolenek asi moc nepobrali,páč letěli jak vítr,no a pozemky pod pavlovem opět minuli bez povšimnutí

                            Njwkriz - Profil | Po 12.10.2009 9:27:05

                            kanic >> zase nepřesné-v noci se vhlídá

                              Nkanic - Profil | Po 12.10.2009 9:02:22

                              Kose >> pět

                                NKose - Profil | Po 12.10.2009 8:43:41

                                kanic >> Kolik pytlaku chytalo v noci na d5? :) me jste taky probudili pac jsem mel u bivaku balik s pet lahvema a jedna petka buchla:)

                                  Nkanic - Profil | Po 12.10.2009 8:23:26

                                  syny >> v noci se nespí,v noci se chytá

                                    Nsyny - Profil | Po 12.10.2009 7:33:05

                                    Zdar borci,po 14 dnech opet navrat do reality,dovolena se vydarila a i nejake ty rybky se podarilo chytit,jen ta RS v noci porad budi slusne rybare ze spani....:o)

                                      NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 22:35:28

                                      roman >> Eště to tak :o))))

                                        Nroman - Profil | Ne 11.10.2009 22:29:28

                                        Pepin >> přece bych nenadával někomu z Kyjova ooooo)))))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař