Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NSla - Profil | Ne 11.10.2009 14:21:17

kakr >> tak az bude rychlost v obci 20 km, mimo obec 40 a na dalnici 60 tak to taky dodržuj-přece jen je to zakon a pres to nejede vlak-i kdyby to bylo do očí bijící hovadina.
RS muže jak psal kanic podle svého uvážení rozhdnout koho bude a nebude kontrolovat. takze kdyby by klidne mohli kaprare nechat byt a soustredit se na daleko horsi veci nez je nonstopka.

    NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:20:16

    kakr >> Jedná se jen o to, že taky vědomě porušuješ předpisy a připadá mi to jak přísloví "vodu kázal, víno pil". A ty máš jaký názor na lov nonstop?

      Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:19:51

      Tomajo >>
      Znáš výši bonusů, za zadrženou povolenku ? Napiš nám kolik to hodí..

        NFery - Profil | Ne 11.10.2009 14:17:23

        kakr >> konečně jsme se dostali k odpovědi na moji otázku..ty tam nekontroluješ,tak jsi to mě říct hned..jinak ano..na dálnici se řídím taky citem a většinou víc jak 130 nejezdim..mám děti a právě proto je ten cit na místě..ano..některé zákony jsou tak na hovno,že je nedodržuju a počítám se sankcemi,jak už jsem psal..

          Npazez - Profil | Ne 11.10.2009 14:17:11

          Myslíte že mají připlatky i za svátky? :)

            NTomajo - Profil | Ne 11.10.2009 14:15:40

            Fery >> neříkam všichni ale většina jich je. Ono dokud dělali RS lidé dobrovolně, mělo to úplně jiný vert, než když to někdo dělá pro prachy. Co si bodeme nalhávat, jednou je to můj chleba, tak musím vydělávat a nějlíp se dělá s nočníma příplatkama.

              Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:15:08

              Pepin >>
              Ze svou Feldou to na dálnici na 250 nevytáhnu:-))
              Určitě překročil i pokutu vyfasoval, ale vím, že to byla má chyba a neskučím kvůli tomu na MRKu.
              Ba ani zákon měnit nechci....

                NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:12:31

                kakr >> Ještě řekni, že jsi nikdy nepřekročil autem nejvyšší povolenou rychlost?

                  Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:10:33

                  Fery >>
                  1) kontroly na Pálavě nejsou má parketa, nechávám to mladším
                  2)i na dálnici se řídíš citem a jedeš (pokud na to máš káru) třeba 250?
                  3)podle Tvé teorie zákony jsou k tomu, aby se porušovaly
                  4)když je porušuješ, musíš počítat ze sankcemi

                    NFery - Profil | Ne 11.10.2009 14:07:20

                    Tomajo >> to je jasné všem..i RS..jen to nikdy nepřiznají..

                      NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:06:45

                      Fery >> Krásně jsi to napsal Kakrovi! Ale on to stejně nepochopí, je ještě ze staré školy :o)

                        NFery - Profil | Ne 11.10.2009 14:06:34

                        kakr >> a kdo dává podnět k její změně¨??..ČRS a MRS ..

                          NTomajo - Profil | Ne 11.10.2009 14:06:25

                          kakr >> je potřeba se zamyslet, děláte profi RS kvůli vztahu k přírodě, nebo záleží vám na našich vodách? Ani jedno, beru, že lov po stanovené době je přestupek proti BP ale to co se děje přes den u vody škodí mnohem více a řekl bych, že je prokazatelně jasné, že se zaměřujete na kontroly s jasným cílem a to je zabavení povolenky.

                            Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 14:04:40

                            Pepin >>
                            Sice to chvilku trvalo, ale pochopil jsi. Nemusíš na hrad, stačí do Strakovky, nebo na Mze, tam vyhláška vznikla.

                              NFery - Profil | Ne 11.10.2009 14:03:48

                              kakr >> sice to vůbec nesouvisí s vaší prací(či sběrem povolenek na d5),kdy jsme se tady bavili o otm,že rybáře přes den nikdo nekontroluje a ty nejsi schopen vaši činnost obhájit,ale já ti odpovím...je to tak..lov po stanovené době je porušením zákona,ale už jsem někde psal,že já se řídím svým citem a rozumem..naši zákonodárci rozum evidentně nemají a já nebudu jen součástí slepého a hluchého stáda..už jsem v zákonech viděl tolik nesmyslů a bezdůvodných zákazů,že dám radši na vlastní rozum a budu riskovat postih..od vás,jako od RS bych čekal taky selský rozum a víc se starat o ochranu vody a živ. prostředí a ne jen alibisticky sbírat povolenky prakticky za nejsnáze prokazatelný přečin kaprařů..já mám prostě co se "porušování zákona" svědomí čistý a to mi ke spokojenému spánku stačí..

                                NPepin - Profil | Ne 11.10.2009 14:02:06

                                kakr >> Umím číst neboj :o)
                                Tak to budem muset zajít asi za prezidentem na hrad a začít zvonit klíčema, a prosit, ať nás nechají chytat nonstop :o)) Vždyť toto omezení je směšné!!!!

                                  Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:59:34

                                  Tomajo >>
                                  Znáš výši bonusů, za zadrženou povolenku ? Napiš nám kolik to hodí.....

                                    Nkakr - Profil | Ne 11.10.2009 13:58:15

                                    Pepin >>
                                    Umíš číst a rozumíš napsanému? Před chvilkou jsem napsal?

                                    kakr - ® [Poslat soukromou zprávu.] Ne 11.10.2009 13:50:06 Opravit zápis
                                    Pepin >>
                                    Neříkám, že by se denní doba lovu změnit nemohla, ale to není v kompetenci ani ČRS či MRS.
                                    Pláčeš na špatném hrobě.

                                      Nescorrt - Profil | Ne 11.10.2009 13:56:58

                                      KAKR toho má už moc tak už nepíše

                                        Nescorrt - Profil | Ne 11.10.2009 13:56:24

                                        tohle je zprávná odpověď

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař