Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NSalmon - Profil | St 5.8.2009 21:04:38

kanic >> myslíš lodičkáře? A je možné zveřejnit jen pro zajímavost, kolik povolenek se na Novomlýnských nádržích letos odebralo? Případně, co byl nejčastější přestupek?

    Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:59:27

    Salmon >> to bylo na vodě za lov s neúplnými doklady a bez dokladů, ve spolupráci s PČR

      Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:58:08

      kanic >> až mi budete zbýrat tu tyčkovou bojku :-)

        NSalmon - Profil | St 5.8.2009 20:57:46

        kanic >> A za co byly ty 2 odebrané povolenky? Taky za bojky nebo za nějaký jiný přestupek?

          Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:55:27

          tommal >> ok

            Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:52:56

            kanic >> tak až mi třeba budete kontrolovat tak si o tom popovídáme

              Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:49:19

              Fery >> tak vymyslet pravidla je těšký hlavě u tak velkých organizací jako je črs a mrs

                Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:48:48

                Salmon >> jasně,o tom nepochybuj

                  Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:48:18

                  Fery >> jenže jakékoliv návrhy na zvýšení cen neprojdou na schůzích

                    NSalmon - Profil | St 5.8.2009 20:47:17

                    kanic >> doufám, že třídíte a dáváte je do plastů:-)))

                      Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:46:58

                      tommal >> to se lehce řekne,ale skutečnost je značně složitější

                        NSalmon - Profil | St 5.8.2009 20:46:52

                        Martin M. >> :-DDD

                          NFery - Profil | St 5.8.2009 20:46:41

                          kanic >> taky si myslím,,

                            NMartin M. - Profil | St 5.8.2009 20:46:10

                            Salmon >> delaji se z nich obusky pro RS

                              Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:46:01

                              kanic >> vždyt říkám zmodernyzovat stanovy jsou až na malý změny pořát sejný

                                Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:45:32

                                Salmon >> likvidují se

                                  NFery - Profil | St 5.8.2009 20:45:25

                                  tommal >> a podle jakejch pravidel by se přijímali členi?..kdo by o tom rozhodoval?..cizinci by si povolenku koupit nemohli?..a co děti?

                                    Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:45:11

                                    já bych viděl cestu v razantním navýšení cen za členství a povolenek,tím by došlo ke značné selekci

                                      NSalmon - Profil | St 5.8.2009 20:43:58

                                      Martin M. >> spíš by mě zajímalo, co se s nima pak děje:-)))

                                        Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:43:36

                                        Fery >> tak se koukni jak je všude narváno a jak se rybáři chovají neváží si ničeho a potom nato doplácí všichni!

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař