Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:42:37

tommal >> přijímání nových členů je jasně dáno ve stanovách,jak se to dodržuje je druhá věc

    NMartin M. - Profil | St 5.8.2009 20:42:05

    kanic >> docela bych rad videl tu plnou lod bojek, to musi byt hodne zajiamvy pohled :-)

      NFery - Profil | St 5.8.2009 20:41:33

      tommal >> ježiš to nemyslíš vážně že ne..

        Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:39:38

        hlavě je moc rybářů dneska si někdo spomene a zejtra může mít povolenku! já třeba jezdím na ryby do německa a tam mezi sebe novýho člena vemou až počase jako je to třeba u myslivců

          Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:34:46

          tommal >> na tom něco je,ale jak to chceš udělat?

            Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:34:07

            kanic >> proč rovnou zrušit? spíš zmodernyzovat a zbavit se rybárů který mezi nás nepatří

              Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:28:49

              tommal >> pokud si budeme navzájem všechno tolerovat a promíjet tak můžeme zrovna zušit zákon o rybářství a BP

                Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:27:52

                Ksk >> tak začni debatovat,já o nesmyslech se bavit nebudu

                  Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:24:58

                  myslím si že by se měl rozlišovat slušnej rybář od rybáře který je u vody né scela čistými umysli já si tam tu bojku dát memusím ale bude mi hodně štvát když jí tam každej druhej bude mít

                    NKsk - Profil | St 5.8.2009 20:21:25

                    kanic >> Tak rozpoutáme debatu o tom zrušení chytání. To by RS vyhovovalo ne?

                      Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:18:01

                      tommal >> už se zase dostáváme do debaty o ničem

                        Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:15:52

                        kanic >> povolený po není nikde! ale tolerovaný jo je rozdíl když si tam dám tyčku než když tam nekteří kolegové dávají petky nebo polistirén a když odjedou tak ho tam nechaj

                          Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:14:59

                          Ksk >> to je zajímavý názor

                            NKsk - Profil | St 5.8.2009 20:13:24

                            kanic >> a co kdyby ste pod pálavou zakázali chytání úplně.

                              Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:12:20

                              Hermis_s >> byla toho plná vlečná loď,proto se dál nejelo

                                Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:11:43

                                tommal >> tolerované to není nikde,jen je těžké prokázat vlastnictví

                                  NHermis_s - Profil | St 5.8.2009 20:07:40

                                  kanic >> tak to jste se pochlapili,kolik tycovek slo z vody?

                                    Ntommal - Profil | St 5.8.2009 20:05:39

                                    kanic >> já vím že to je zakázaný a nechci dělat nic co se nesmí nikdy sem na na novejch mlýnech nebyl jinde je to někdy tolerovaný

                                      Nkanic - Profil | St 5.8.2009 20:01:03

                                      tommal >> nebstojí žádná bojka,vyznačování lovných a krmných míst je zakázáno

                                        Ntommal - Profil | St 5.8.2009 19:59:30

                                        zeptám se asi najvně a co tyčková bojka obstojí? nechci zavážet ale označit si místo na odhos bych si chtěl?

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař