Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMilda - Profil | St 5.8.2009 19:57:49

kanic >> Vím,byl to jen takový povzdech,ne výčitka...

    Nkanic - Profil | St 5.8.2009 19:49:49

    Milda >> na to nemáme pravomoc

      NMilda - Profil | St 5.8.2009 19:48:56

      kanic >> Kdyby raději ty squoty kolem s plechovými boudami s maringotkami atd....

        NHorda - Profil | St 5.8.2009 19:47:58

        kanic >> jesi jste to vzali pod vestonicema tak to toho muselo byt

          Nkanic - Profil | St 5.8.2009 19:47:32

          Fery >> od jacht klubu po kosu plná loď,dál se to nedělalo + dvě povolenky

            NFery - Profil | St 5.8.2009 19:46:25

            kanic >> kolik toho bylo?

              Nkanic - Profil | St 5.8.2009 19:43:08

              dnes se na D5 likvidovaly boje

                NHorda - Profil | St 5.8.2009 19:32:24

                Martin M. >> to už bylo foceno při čekání na záběr, a bylo to foceno ze břehu

                  NMartin M. - Profil | St 5.8.2009 19:20:51

                  Horda >> to bylo foceno pri nahazovani, ze? ;-)

                    NHorda - Profil | St 5.8.2009 19:19:10

                    něco na oživení

                      NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:56:27

                      Pepin >> tak to by bylo asi jedine plus nic vic nic min v tom nevidim:-DDD

                        Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:56:26

                        Martin M. >> dík skusim to

                          NPepin - Profil | Út 4.8.2009 20:53:22

                          Mitchell >> Ale zase by jsi mohl jezdit v Rumunsku na kapry na Radutu :o)

                            NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:53:19

                            Martin M. >> nebo se da v pasohlavkach koupir i povoleni k vezdu

                              NMartin M. - Profil | Út 4.8.2009 20:50:39

                              tommal >> primo v Pasohlavkach je prodej povolenek a tam pujcuji i lodky, jsou tam cedule (za potravinama doleva a pak cca 400m). Cenu nevim, chtel jsem se podivat na web Palavasro.cz a je tam nejaky vir, shodilo mi to prohlizec. Bejvalo kolem 200kc/den.

                                NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:50:07

                                Pepin >> tak to by byl pruser jak vrata odtam bych asi uz neemigroval :-DDD

                                  NPepin - Profil | Út 4.8.2009 20:48:20

                                  Mitchell >> Nesmíš to ale moc přehánět, aby tě neodvezli do Rumunska :o))

                                    NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:46:44

                                    dosec >> neblazni prej je rovnopravnost aspon se to rika :-D

                                      NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:46:00

                                      Pepin >> :-) jj hodim na sebe vazelinu a budu delat ze jsem se pritopil :-DDD a pak se na sedmicku nakvelbuji vsichni kaprari a budou cvekat jestli to rozdejcham :-DDD

                                        NPepin - Profil | Út 4.8.2009 20:44:10

                                        Mitchell >> Ještě bych se zkusil vymluvit na nějakého prince :o)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař