Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ndosec - Profil | Út 4.8.2009 20:41:31

Pepin >> ty nejseš utlačovaná menšina,tebe hned vosolijou :-))

    NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:41:23

    Pepin >> tak to je super ted si me dostal se smichem do kolen :-DDD

      NPepin - Profil | Út 4.8.2009 20:38:56

      Ksk >> Už se těším, až tam za mnou dojede PČR a budem se hádat o bivak. Hned se jich zeptám, jestli je rozdíl mezi mnou a rumunským cikánem? Ti pokuty nedostali a stanovali v chráněném území!

        Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:38:48

        Martin M. >> a kde v těch pasohlávkach a za kolik?

          NMartin M. - Profil | Út 4.8.2009 20:36:51

          tommal >> pujc si v pasohlavkach plechovou lod, nech tam auto a prejed na druhy breh.

            NHorda - Profil | Út 4.8.2009 20:36:44

            tommal >> zalezi kde nechas auto, ale corky to vyberou vsude

              Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:35:03

              Horda >> na pětce je to lepší?

                NKsk - Profil | Út 4.8.2009 20:33:56

                Já tam dostal pred 14 dnama flastr za auto i bivi bez podlážky. Byl sem na pravo od toho poloostrova.

                  NHorda - Profil | Út 4.8.2009 20:31:01

                  tommal >> dle vyhlasky zakaz vjezdu na polni a lesni komunikace, jinak sem tam tam nekomu corky vyberou auto a mistni taky nevidej cizaky radi

                    Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:29:31

                    to sem tam nesmí zajet k vodě vůbec nikde?

                      NMitchell - Profil | Út 4.8.2009 20:27:01

                      Horda >> all: kdyby jste mu radeji rekli co ma udelat aby nedostal flastra od fizlu tak udelate myslim lip lepsi je poradit nez podporovat policii Cr ktera ma chyta corky a takhle okradaji rybare :-(

                        Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:24:16

                        Horda >> a to tam dělaj rybáří nebo kdo?

                          NHorda - Profil | Út 4.8.2009 20:22:13

                          tommal >> rikam jen co se tam stava, nerikam ze se ti to stane

                            Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:19:03

                            Horda >> proč mi všichni strašíte snad to tam nemůže bejt tak strašný,kdyby mi tam nikdo udělal něco z autem tak by to byl problém máme to domů 350km

                              NHorda - Profil | Út 4.8.2009 20:15:41

                              tommal >> tak hodne stesti abys nasel auto ve stavu v jakym ho opustis

                                Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:14:27

                                Ksk >> v bivaku samozřejmě bez podlahy ale jestli i to je tam problém tak nevím :-(

                                  NKsk - Profil | Út 4.8.2009 20:12:02

                                  tommal >> a přebývat chcete pod širákem?

                                    Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:11:06

                                    Ksk >> já nechci zajet autem až k vodě máme člun

                                      NHermis_s - Profil | Út 4.8.2009 20:07:34

                                      tommal >> tak hodne stesti,co vim,tak driv to byly celkem fregventovany fleky

                                        NKsk - Profil | Út 4.8.2009 20:07:09

                                        tommal >> Přeji hodně štěstí při výběru místa a připrav si nějakej ten úplatek pro PČR.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař