Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 20:05:24

Ksk >> chtěl bych na ten malej poloostrov jak je na druhým břehu naproti těm dveja lagunam

    NKsk - Profil | Út 4.8.2009 20:00:41

    tommal >> Do kterých míst?

      Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 19:59:01

      Ksk >> dík nikdy sem tam nebyl tet v srpnu tam jedu neměl sem vůbec představu

        NKsk - Profil | Út 4.8.2009 19:48:22

        tommal >> Já tam našel nejvíc 4,5m

          Ntommal - Profil | Út 4.8.2009 19:46:33

          ahoj všem zajímalo by mně jaká je největší hloubka na sedmičce?

            Njwkriz - Profil | Út 4.8.2009 19:01:42

            nazdár, jak to tady jde ?vydim ze pan pičus zase perlí,není nad to si udělat svou otázku a dělat ze sebe kreténa co?to není pravda

              NHorda - Profil | Út 4.8.2009 15:37:10

              syny >> nic jiného ti nezbude :-)

                Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 15:33:07

                Horda >> nejak se s tim budu muset popasovat....

                  NHorda - Profil | Út 4.8.2009 15:24:10

                  syny >> beru tim se da dobře pobavit, věřím že v otázce zabít doma nebo u vody by přišlo brzo na red cards a bylo po srandě, tady ti bude jen nadáno a při potkání u vody dostaneš na ústa :-))

                    Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 15:21:27

                    Horda >> jestli me na svete bavi neco vic nez rybarina,tak je to drazdeni tipku u kterych je nedostatek argumentu nahrazovan vulgaritou a fyzickou silou...

                      NHorda - Profil | Út 4.8.2009 15:18:52

                      syny >> nedraždi nebo ta diskuze tady zase pujde do pytche :-(

                        Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 15:17:07

                        Jeden by myslel,ze dostal rozum,ale on ne,jste byli na soustredeni......uz nam tady bylo smutno,konecne bude zase zabava.

                          NMalda512 - Profil | Út 4.8.2009 14:59:01

                          syny >> Pane bože. ty zase meleš kraviny. Přestan chlastat už ti to leze na mozek.

                            Nsyny - Profil | Út 4.8.2009 13:24:35

                            A ja si furt rikal,kde se tam bere tolik zdechlin.Ted uz je me to jasny,Malda byl zas na rybach....

                              NMalda512 - Profil | Út 4.8.2009 13:20:28

                              Horda >> U vody.Většinou, ale pouštím nechce se mně to škrabat.

                                NMitchell - Profil | Po 3.8.2009 22:03:29

                                Horda >> ja vim ale mistni tamtamy ano ;-)

                                  NHorda - Profil | Po 3.8.2009 20:42:22

                                  Mitchell >> ja o cejnech nic neřikal :-))

                                    NMitchell - Profil | Po 3.8.2009 20:34:44

                                    Martin M. >> rad bych ale ja na nich nebyl jen me to rikali rybari s kteryma jsem se bavil mozna mlzili :-)

                                      NMartin M. - Profil | Po 3.8.2009 20:28:44

                                      Mitchell >> nahod nejakou fotku peknyho pleskace.

                                        Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař