Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMitchell - Profil | Po 3.8.2009 20:27:50

Malda512 >> ed jdou jeseni a pleskaci

    Nsardelpasta - Profil | Po 3.8.2009 20:12:44

    Ahojky všem Jezdím skoro každej víkend na 5 a je to stále horší spousta rybářu neumí chytat se břehu a rybu tahají ode břehu na vyvážku ciž se nesmí rena na ně. 7 nic moc jenom malí kapři do 50

      NHorda - Profil | Po 3.8.2009 19:42:36

      Malda512 >> zabijíš doma nebo u vody ?

        NMalda512 - Profil | Po 3.8.2009 18:55:26

        Mitchell >> Kapři nebo sumci? Co je realného chytit.

          NMitchell - Profil | Po 3.8.2009 18:48:52

          Malda512 >> vypadato tam spatne ani tam nejezdi

            NMalda512 - Profil | Po 3.8.2009 18:20:22

            Zdar chlapi. Tak jaj to vypadá na 5? Vrátil se ted někdo s tama? Díky

              NMitchell - Profil | Ne 2.8.2009 22:27:34

              Horda >> aha tak to je jina

                NHorda - Profil | Ne 2.8.2009 22:13:18

                Mitchell >> to byl překlep :-)

                  NMitchell - Profil | Ne 2.8.2009 21:56:04

                  Horda >> ja vim to byla sranda vole ale ze tam jsou milovice bys mohl vedet :-D

                    NHorda - Profil | Ne 2.8.2009 21:39:31

                    Mitchell >> hele na jezera trefim tak se hod do klidu

                      NMitchell - Profil | Ne 2.8.2009 19:53:36

                      jwkriz >> cus to vis Horda uz ani nevi jak se k Milovicim ma dostat :-)) tkaze nemuze vedet ani jak se to tam menuje :-DDD

                        Nfischfinder - Profil | Ne 2.8.2009 16:23:50

                        nevite nekdo jak to ted na musove jde a kde je to ted lepsi na 5 nebo na 7 dik

                          NPepin - Profil | Ne 2.8.2009 16:07:36

                          Pro oživení jedno "torpédo" z mušova.

                            NPepin - Profil | Ne 2.8.2009 15:52:43

                            gama >> Ono záleží, které břehy máš na mysly, jsou tam tři nádrže . Také jsem se minulý týden vracel z D6 a nebyl na prostřední nádrži skoro nikdo.

                              Ngama - Profil | Ne 2.8.2009 15:40:52

                              Pepin >> minulej tejden tam byli kluci od nas nevim kde lezeli ale chytli jednu 14 jinak nic a lidi tam je furt jak sracek okolo brehu :-(

                                Ntommal - Profil | Ne 2.8.2009 15:34:14

                                eda 2 >> pojedu tam byl to vždycky můj sen si tam zarybařit

                                  NPepin - Profil | Ne 2.8.2009 15:16:44

                                  Nevíte někdo, jak to jde na D6 a kolik je tam lidí? Dík

                                    NHorda - Profil | Ne 2.8.2009 14:08:24

                                    Fery >> to víš držim dietu :-))
                                    MartinM : na odhoz se daj chytit ještě aji větší :-)

                                      Neda 2 - Profil | Ne 2.8.2009 13:58:50

                                      tommal >> tak tam nejezdi ne ?

                                        Ntommal - Profil | Ne 2.8.2009 13:45:45

                                        ahoj,koncem srpna jedu poprví v životě bud na sedmičku nebo na pětku ale po přečtení toho co jste sem za poslední týden psaly,se mi tam ani moc nechce :-( jednak protože se tam nic nesmí a za druhý proto jak to tam vypadá kolem vody

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař