Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMartin M. - Profil | Ne 2.8.2009 13:10:12

Horda >> na odhoz dobry.

    NFery - Profil | Ne 2.8.2009 12:58:11

    Horda >> si nějak pohub

      NHorda - Profil | Ne 2.8.2009 12:21:54

      Tady jedna fišla z tejdne

        NBigcarp - Profil | Ne 2.8.2009 10:29:02

        Dussy >>nj mestský rucicky:-)) staci najet par km a je ro ready.

          NDussy - Profil | So 1.8.2009 20:06:27

          Bigcarp >> kdyby neexistovalo neco jako mozoly, tak jo.... :-)

            NBigcarp - Profil | So 1.8.2009 20:03:13

            Dussy >> neni nad vlastni pohon;-)

              NDussy - Profil | So 1.8.2009 19:40:13

              Bigcarp >> dik, to bude podobný i na D5, zítra tam valím, už to začalo dobře, pokazil sem známýmu nabíječku na baterku tam sme bez motoru :-(

                NBigcarp - Profil | So 1.8.2009 19:33:09

                Dussy >> kamos tam byl ve ctvrtek a voda je pry docela cista, teda alespon na D7.

                  NDussy - Profil | So 1.8.2009 18:18:44

                  Zdar, nevíte jak to momentálně vypadá se sinicema?

                    NHorda - Profil | So 1.8.2009 10:54:41

                    dosec >> naštvali ho zde někteří jedinci, ale věřím že ho tady co nevidět budeme mít

                      Ndosec - Profil | So 1.8.2009 10:24:22

                      Horda >> a co se stalo,že zrušil registraci?

                        NČenda22 - Profil | So 1.8.2009 9:59:04

                        Horda >> pěknej...

                          NHorda - Profil | So 1.8.2009 7:21:29

                          c@rpmaniak >> no foto nějaky mám před asi tejdnem sem to sem i psal, že jsem tam byl, ale zas taková sláva to nebyla

                            NTH - Profil | Pá 31.7.2009 19:50:38

                            Horda >> To víš,sumci se chytají jinak než kapři.

                              Nc@rpmaniak - Profil | Pá 31.7.2009 19:32:03

                              Horda >> tak mazec, hoď sem nějaké foto, večer pak kouknu;o). Takže jste zachytali jo?;) podle infa dobře;)

                                NHorda - Profil | Pá 31.7.2009 19:14:21

                                c@rpmaniak >> zdar, vim vim před tejdnem jsem tam seděl s nim

                                  Nc@rpmaniak - Profil | Pá 31.7.2009 19:07:48

                                  Horda >> zdarec D.O.K sedí na D7 a má Kralose 94-16kg,,,, je ten kluk ale pašák;o)

                                    Njwkriz - Profil | Pá 31.7.2009 17:37:12

                                    syny >> auto neni asi budu domasov

                                      Nsyny - Profil | Pá 31.7.2009 14:11:54

                                      jwkriz >> tak co ty cico,pojedes za tim peletem nebo ni ?

                                        Njwkriz - Profil | Pá 31.7.2009 13:25:20

                                        syny >> NESER

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař