Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Pá 31.7.2009 13:09:49

jwkriz >> ses nakej chytrej ,panacku....

    NHorda - Profil | Pá 31.7.2009 13:08:11

    jwkriz >> asi jsem byl jinde :-))

      Njwkriz - Profil | Pá 31.7.2009 13:02:38

      TaH >> TH >> proc roztahovat bojky od sebe staci je par metru ne ?

        Njwkriz - Profil | Pá 31.7.2009 13:01:12

        Horda >>,, Milovic" ty ťunťo

          NHorda - Profil | Pá 31.7.2009 12:48:36

          TaH >> TH >> nic proti, ale k tomu roztahování bojek, mám jednu zkušenost, loni jsem chtěl jet do milotic byla tam jen jedna partie sumcařů a ti měli ty bojky roztahlí přes celou tu zátoku, takže se jelo jinam, nic proti sumcařům, ale chce to i trochu ohledu kdyby přišel někdo další. Tímto nechci na tebe útočit, jen jedna zkušenost.

            NMartin M. - Profil | Pá 31.7.2009 12:37:32

            TaH >> TH >> zrejme ty party nekdo vystipal

              NMartin M. - Profil | Pá 31.7.2009 12:37:12

              TaH >> TH >> tam jsem byl letos asi 3x a vzdy tak 5-6 aut, nevim kolik jich tam byvalo drive, moc jsem tam nechodil.

                NTH - Profil | Pá 31.7.2009 11:22:41

                Martin M. >> A co strana od Milovic,Dá se tam dojet pod hráz,tam bývalo vždy part,že si člověk nemohl pořádně roztahnout několik bojek na sumíky.Teď jich tam tolik nebývá,dokonce se stane,že tam není nikdo.

                  Nsyny - Profil | Pá 31.7.2009 7:00:08

                  roman >> ono je to taky rok od roku s rybama horsi,kdo si chce opravdu zachytat v klidu,radeji posetri a jede na ryby do zahranici.Jinak bych rekl,ze na NM potkavam porad ty same tvare,par jich sice ubylo,ale jezdi tam.Tech par skupinek co tam prijedou,ozerou se nic nechyti a reknou si uz nikdy vice je taky dost,ale jen dobre pro vodu,ze uz se nevrati,ono zachytat dnes na NM je docela tezky orisek a chce to i notnou davku stesti....

                    Nroman - Profil | Čt 30.7.2009 22:08:56

                    Fery >> já tam jezdil dřív a hooodně, rekord je 30dní ooo)))) ale ty časy jsou dávno pryč....škoda Fakt je že za toho stavu věcí (maringotky,karavany, soukromé pozemky,bordel atd), drtivé většině kontrol jenom po 24hod,spoustě zákazů co snad nebyli ani za Marie Terezie mně tam nic netáhne

                      NFery - Profil | Čt 30.7.2009 21:54:59

                      roman >> tak to já tam dřív nejezdil..jezdím tam druhý rok a na tu rozlohu se mi zdá rybářskej tlak minimální..

                        Nroman - Profil | Čt 30.7.2009 21:52:39

                        TaH >> TH >> já to myslel trošku jinak-že ubývají ti slušní a místo nich tam jezdí různé partičky kterým jde jen o chlast a maso...

                          NFery - Profil | Čt 30.7.2009 21:51:41

                          TaH >> TH >> je to dílo profi RS..pro ryby samotné je to dobře..jen kdyby se ještě někomu podařilo vymítit to gheta kolem vody..

                            NMartin M. - Profil | Čt 30.7.2009 21:51:23

                            TaH >> TH >> protoze se tam ted neda parkovat

                              NTH - Profil | Čt 30.7.2009 21:48:18

                              roman >> Je pravdou,že na D5 ubývají rybáři.Jezdím tam na sumíky,dříve jsem vyhledával místo mezi kapraři a teď tam skoro žádní nebývají,jen sem tam nějaké partie,ale to co to bývalo je pryč.

                                Nroman - Profil | Čt 30.7.2009 21:44:34

                                kanic >> jj v tom máš asi pravdu-jenom to trošku doplním-kdyby nebylo v BP tolik nesmyslů ubylo by i hodně porušování....Jinak z NM je mi blbě-už tam asi 5let nejezdím, ale letos jsem si objel 5ku a bylo mně zle. Většina slušných už tam ani nejezdí, a podle toho to tam i tak vypadá. Ale my a tady ten stav nezmněníme.

                                  NČenda22 - Profil | Čt 30.7.2009 17:33:32

                                  díky už to mám

                                    Naxila - Profil | Čt 30.7.2009 17:17:57

                                    Čenda22 >> dobrej je www.windguru.cz. je tam i predpověd oblačnosti a srážek.. A je to přehledný.

                                      Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 16:52:34

                                      Čenda22 >> dám ti radu,jak to zjistit.Nasliň si oba ukazováčky,jeden vztyč asi 10 cm před nos a druhý si vraž do prdele,potom se pomalu otáčej po směru hodinových ručiček.z které strany ucítíš chlad,odtud fouká,pokud neucítíš nic,tak jsi gay....:o)))

                                        Nzero2 - Profil | Čt 30.7.2009 15:36:55

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař