Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMartin M. - Profil | Čt 30.7.2009 15:36:43

Čenda22 >> proste skoro bezvetri

    NČenda22 - Profil | Čt 30.7.2009 15:19:37

    Martin M. >> nejsem vědec:-))))

      NMartin M. - Profil | Čt 30.7.2009 15:16:48

        NČenda22 - Profil | Čt 30.7.2009 15:16:17

        nevíte jestli fouká na nádržích:?

          Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 9:42:30

          jwkriz >> v te tve popelnici ? dyt tam nejni motor skoro videt,tam muzes vozit celej cirkus i se sapito

            Njwkriz - Profil | Čt 30.7.2009 9:39:15

            syny >> ty vole tam je jediny misto kde se mohla zasit jinak byla na sracku

              Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 9:36:47

              jwkriz >> ses pekna svine,to ja beru Backa do kabiny,mel jsi strach aby ti to tam nepodelala co...:o))
              Takhle se vozi jen kuny a potkysi...
              edit : hyena prezije vsechno..:o)))))

                Nkanic - Profil | Čt 30.7.2009 8:12:15

                Sla >> tady RS nebude o ničem uvažovat,přeháníš

                  Njwkriz - Profil | Čt 30.7.2009 8:08:11

                  syny >> male odboceni-kuriozita dne,dovezl jsem si do hokny v motoru to nase kote ta musela zazit peklo

                    NSla - Profil | Čt 30.7.2009 8:08:07

                    syny >> to chapu, ale co kdyz budou dve party vedle sebe zavažet nebo chytat po pulnoci a u jedne party RS uvaží ze ho kontrolovat nebude.?

                      Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 8:03:25

                      Sla >> myslim,ze nemas pravdu,u policie je to sami,pokud se budes chovat slusne budou slusni i oni k tobe a treba prestupek skonci jen domluvou ci pokutou minimalni bez odebrani bodu.V pripade jezer se nedivim,ze se postupuje prisne,co se tam posledni roky deje je fakt nehoraznost...

                        NSla - Profil | Čt 30.7.2009 7:59:09

                        kanic >> nechci teda nejak moc rypat ale kdyz napises "Pokud jde o ostatní kontroly - je na uvážení RS koho,kdy, kde a jak důsledně zkontroluje" tak to zavani tim ze kdyz by bylo pri kontrole vic "horko" tak RS uvazi ze kontrolovat nebude a to stejne kdyz je tam nejaky znamy RS tak se taky uvazi ze se kontrolovat nebude. pride mi to takove všelijake. kdyz uz tak vsechny stejne a ne že si RS rozhodne jak důkladně toho či onoho.

                          Nkanic - Profil | Čt 30.7.2009 7:51:49

                          syny >> i když je v BP přesně napsáno jak se to má dělat,zápis za tuto maličkost není namístě - pokud to tak je

                            Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 7:49:57

                            kanic >> dneska je mozne vsechno ..:o))

                              Nkanic - Profil | Čt 30.7.2009 7:47:43

                              syny >> za to se zápis nedává

                                Nsyny - Profil | Čt 30.7.2009 7:38:46

                                kanic >> ja to pochopil tak,ze nemel proskrtnute posledni okenko,to okenko,kam dava podpis RS

                                  Nkanic - Profil | Čt 30.7.2009 7:15:55

                                  c@rpmaniak >> trochu jsem tvoje řádky nepochopil,ale na vysvětlenou uvádím.Neproškrtnuté řádky jsou jen zdánlivě maličkostí.Dělá se to tak, že řádky se neproškrtávají záměrně když ryby nejdou,po najetí kaprů a ulovení několika kusů denně se pak zpětně ryby dopisují.Proto se tento nedostatek rybářům vytýká.Pokud jde o ostatní kontroly - je na uvážení RS koho,kdy, kde a jak důsledně zkontroluje.

                                    Nescorrt - Profil | Čt 30.7.2009 4:54:20

                                    roman >> souhlasím s tebou,je to hnus,jednou tak podruhý onak

                                      Nc@rpmaniak - Profil | St 29.7.2009 23:24:43

                                      Má to logiku? spíš raději nevidět než si dělat problémy že:o((((

                                        Nc@rpmaniak - Profil | St 29.7.2009 23:24:07

                                        kanic >> ahoj, neber to prosím že bych se nějak navážel, nebo chtěl nějak upozorňovat, ale měl bych jednu peličku. Seděl jsem s tátou na rybách na D7,lovili jsme na feeder. Přijela nejmenovaná rybářská stráž(mušováci ví) a provedla u nás razii:o)Jejich největší starostí i přes velkou snahu objevit chyby bylo bohužel neproškrtnuté poslední okénko v řádku. lépeřečeno byla v něm ještě rýha po propisce, jenže prostě asi ta propiska vynechal(stát se může)A tak byl táta náležitě potrestán:o)) a byla mu dle slov porybného udělena důtka(napomenutí). Jako pardon, ale oni na protějším břehu se ve velkém rozlévalo pivko, stojí tam bíle altánky a přívěsy..Podotýkám záměrně- v prostoru chráněného ptačího ostrova. Proč nejdete tam?!!! ehmeeeblenooo ééé!!!-prásk dveře od auta a bylo po všem :o)))))) je to směšný buzerovat za mini neproškrnuté okénko v dokladech:o). Až si jdu na ptačí ostrov sednout na podzim, kdy tam jezdí minimum lidí a je tam aspoň trochu klid, tak na mě doletí ryb. stráž i s policisty:o)))) to už je fakt lol:o) Co tam chtěj najít za štěstí:o)) když už mají lidi po dovolených a párty altánky jsou v tahu. To by napadlo a blbýho že tam z nich nikdo nebude a zbudou po nich jen odpadové pytle,,v lepším případě :o(((( "

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař