Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | St 29.7.2009 22:39:13

roman - ® - kdyby se rybáři u vody chovali slušně a byl tam pořádek tak nebudou časté kontroly,takto na to doplatí všichni - i ti slušní

    Nroman - Profil | St 29.7.2009 22:03:00

    kanic >> je tu jen malinký rozdíl---ty je díky funkci profi stráže lehce dostaneš ale ti obyčejní rybáři asi dost těžko že. A co když jedu někde z Čech-to si mám vzit před tím dovolenou a cvičně se projet? Víš mně třeba už auto na mušově vykradli a víš co mně řekla PČR?--proč jste nechal autto tak daleko od vody!!!

      Nkanic - Profil | St 29.7.2009 9:25:53

      Martin M. ,hevlín - ® - já když chci někam vjet,tak musím mít patřičná povolení,jinak se vytavuji postihům.Nevidím důvod proč by takto neměli být omezeni i ostatní.

        Nkanic - Profil | St 29.7.2009 8:01:17

        Kocháč >> neměl bych to říkat,ale půjčím a velmi rád i s motorem.Na tuto vodu je tak velký tlak,že za dvě hodiny po kontrole se může kontrola opakovat.

          NRebelYell - Profil | St 29.7.2009 7:21:38

          hevlín >> jasne, ja jsem to sem hodil, pac me ten postoj PCR zaskocil. Jak jsem psal, udelat to nekdo z nas tak se s tebou nikdo nebavi a calujes nebo nedej boze tohle udelat nekde v zahranicci v chranene rezervaci.

            Nhevlín - Profil | Út 28.7.2009 23:07:36

            RebelYell >>
            Řešme, jak zlepšit poměry u vody. Neřešme politiku a nějaké poblouzněné rumunské turisty.

              NRebelYell - Profil | Út 28.7.2009 21:59:21

              nextfish - ® Út 28.7.2009 20:33:52
              X-Kmen >> Právě čekám, kdo se se ozve. Policejní mluvčí (PČR) řekla, že nespáchali trestný čin a tak nejde nic dělat !!!....
              .....malamut - ® Út 28.7.2009 21:42:59
              Takže po shlédnutí reportáže zjišťujeme, že ani bivakování při rybolovu není přestupek či trestný čin. To je dobrá zpráva.

                NPvl - Profil | Út 28.7.2009 20:15:27

                RebelYell >> To je jen jedna věc ještě říkali ,že ten hospitalizovaný je nepojištěn--pochopitelně to ..teď už je to 750 tis.Kč

                  NTomajo - Profil | Út 28.7.2009 20:06:41

                  RebelYell >> však by jsi po nich nechtěl platit...to by byla dyškrymináááááca

                    NRebelYell - Profil | Út 28.7.2009 19:50:36

                    jak prezit kontrolu na D7 :)))
                    namazat se na hnedo, prijet v poctu ne mensim jak cca 30 osob a delat poradny bordel....a nikdo ti nic neudela.......viz dnesni zpravy
                    To je mazec, udelat to nekdo z nas, tak calujes jak mourovatej.

                      Nc@rpmaniak - Profil | Út 28.7.2009 19:47:10

                      Ono je to pro obce spíš zisk, jak nějaké problémy:o((( Ty malinké obchůdky s potravinami co v nejbližším okolí jsou se z těchto velkých partií rybýřů mají jen dobře,,,, Oni tam jsou ,,rybáři" (rodiny)schopni otočit díky nejen velkému množství prodaných kastlů piva docela solidní tržbu, tudíž jsou spokojeni;o) Myslím že v minimálně v sezóně by to zcela jistě na výdělcích pocítily... karta se však obrátí a představte si situaci kdy: obec zveřejní vyhlášku a zkomplikuje těmto skupinám nejpohodlnější lov a rodinnou dovolenou za minimální náklady spolu s rybařením... těmto lidem se to přestane vzhledem k pokutám a omezení zamlouvat a tak se(ne všichni pochopitelně) přesounou.... odpověď na to vše je jednoduchá;o),,, Obece raději nevidí a přehlíží :o(( nehledě na ty ,,maloměstečka" co se stále rozmáhají:o(((

                        NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 18:44:59

                        hevlín >> vsude to neni tak strasny... treba na schodech :-)

                          Nhevlín - Profil | Út 28.7.2009 17:57:44

                          Není zač. Mušov mě jinak zajímá jen díky tomu, že z něj každé jaro vyjedou těch pár kilometrů proti proudu krásní cejni, které chytám. Samotné dění u něj v letním období připomíná nájezdy východních Němců k jezeru balaton. Křik, bordel a opilci jsou stejní, jen u nás k tomu ještě nad vodu ční pruty.

                            Nzero2 - Profil | Út 28.7.2009 17:54:30

                            toto není úplně k tématu, ale pokud jste tam třebas o víkendu chytali tak jste i viděli :)

                            http://hamar.jh-comp.cz/galerie/draci_lode_200m_7_​2009/index.html

                              NRebelYell - Profil | Út 28.7.2009 17:49:49

                              Martin M. >> , hevlin>> diky za objasneni a pouceni.

                                NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 17:48:48

                                hevlín >> super, diky. Jinymi slovy na polnacky kolem D7 nejezdit. Nejvic mne stvou auta na poloostrove, skrz palachy.
                                EDIT: nejezdit, pokud tam nemas pronajaty pozemek, ach jo.

                                  Nhevlín - Profil | Út 28.7.2009 17:43:08

                                  Martin M. >>
                                  Aby jsme Martine předešli různým názorovým tahanicím, tak by si všichni hnidopichové mohli přečíst toto
                                  -Polní a lesní cesty jsou podle zákona č. 13/1997 Sb. účelovou komunikací. Účelová komunikace podle § 7 citovaného zákona slouží ke spojení jednotlivých nemovitostí pro potřeby vlastníků těchto nemovitostí nebo ke spojení těchto nemovitostí s ostatními pozemními komunikacemi nebo k obhospodařování zemědělských a lesních pozemků.
                                  případně vše na tomto odkaze http://zakaz-vjezdu.cz/fakta-o-ilegalnim-motorismu​/legislativa

                                    NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 17:35:12

                                    RebelYell >> nejsem v tom odbornik, ale podle mne muzes autem jen na ty cesty, ktere jsou zaneseny v mapach minimalne jako ucelove komunikace (tam asi spadaji i lesni a polni cesty). Pokud takova cesta neexistuje (od rybaru projete koleje v poli), tak tam nemas co delat, i kdyz tam neni zakaz vjezdu. Videl jsem ale i takovy nazor, ze ani na znacenou ucelovou komunikaci nesmis vjizdet, pokud tam nejedes za tim "ucelem", ke kteremu je cesta vytvorena.

                                      NKocháč - Profil | Út 28.7.2009 17:29:12

                                      Fery >> nestane Fery, obce z toho mají love, prodávají povolení, pronajímají pozemky. Je to špatný.

                                        NKocháč - Profil | Út 28.7.2009 17:27:54

                                        Tulo >> takže ten napalm, kdy a kde? Napalm seženu. A Kanic nám půjčí loď.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař