Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NFery - Profil | Út 28.7.2009 17:27:40

Kocháč >> mám na to stejnej názor..je potřeba s tím něco udělat,ale všem stejným metrem..to se ale asi nestane:-((((

    NTulo - Profil | Út 28.7.2009 17:24:45

    Kocháč >> ano je to tam hnus,ale stejně se asi nic nezměni.

      NKocháč - Profil | Út 28.7.2009 17:23:04

      Z těch soukromých oplocených pozemků chytá kde kdo a na x prutů a jsou v pohodě a vysmátí...

        NKocháč - Profil | Út 28.7.2009 17:21:39

        Tulo >> Jde o to, že by se mělo měřit stejným metrem. Biwak do hodiny do prdele a karavan to samý a i z těch soukromých pozemků. Někde by měl už těm zhovadilostem co se tam dějí šlápnout za krk. Obec by měla vydat vyhlášku a prostě to zakázat, nebo Povodí nebo ŽP nebo nevím kdo. No a nebo ten napalm. Je to krásná voda a hrozně rád bych si tam zachytal, kdybych měl ležet pod širákem, ale ten humus kolem mi zvedá kufr a proto tam nechci jezdit a divím se všem kaprařům, že na to mají žaludek tam chytat ryby. Jezera jsou ostuda Jižní Moravy.

          NTulo - Profil | Út 28.7.2009 17:17:59

          Kocháč >> souhlasím s tebou,ale mám obavu ,že to odskáčou bivakáři a karavnisti se budu v klidu rekreovat.

            NKocháč - Profil | Út 28.7.2009 17:11:57

            CarpPavel >> escorrt >> problém je trochu v tom, že se u nás vžilo a nevím jak se to stalo, že stan bez podlážky není stan. Není potřeba řešit jestli biwak nebo stan, je to prostě přístřešek a hotovo a je úplně jedno jestli podlážku má nebo nemá. Jak už tady asi kluci psali, RS ti nemůže za biwi říct nic, pokud není v BP napsáno, že je zakázáno př. stanování. A vzhledem k tomu jak to tam vypadá, jsem pro, aby byla Policie ještě přísnější a razantně to tam čistila. Ta příroda stojí za to, aby se s převahou hovad v karavanech a pártistanech svezli i ti sluší. A těch moc není. Takže jsem pro, aby se přísně flastrovali všichni.

              Nkanic - Profil | Út 28.7.2009 16:52:00

              hevlín - ® - nedej bože někomu odebrat povolenku nebo dát pokutu - všichni jsou špatní,zákony špatné,Bp podmínky špatné jen ten dotyčný je jednička

                Nhevlín - Profil | Út 28.7.2009 16:31:55

                CarpPavel >> escorrt >> Jako obyčejnému rybáři a taky hloupému policajtovi je mi při kontrolách rybářů na D7 někdy hůře než na zvracení. Každý ví, co může. Nikdo nechce vědět, že něco nesmí.

                  Nkanic - Profil | Út 28.7.2009 16:19:57

                  auta ,stany,bivaky Rs neřeší a ani si nedělá žádné svoje pravidla

                    NRebelYell - Profil | Út 28.7.2009 16:16:42

                    Martin M. >> dotaz: to je kolem D7 obecne vsude zakaz vjezdu autem? Snad jen tam kde je znacka, ne? Dik.

                      NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 16:13:01

                      CarpPavel >> escorrt >> v tom pripade te s autem vyhnala policie a ne RS.

                        NMatesJ - Profil | Út 28.7.2009 16:08:23

                        No pravdepodobne je stanovani povolene jen kde je kemp a nebo na soukromem pozemku,a policie muze davat pokuty pokud stanujes nekde kde to neni povolene.

                          Nescorrt - Profil | Út 28.7.2009 16:05:18

                          Martin M. >> ano přišla

                            Nescorrt - Profil | Út 28.7.2009 16:04:56

                            MatesJ >> tak to nechápu,co s tím má policie společnýho s bivakem?

                              NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 16:01:36

                              CarpPavel >> escorrt >> neprisla nahodou RS spolecne s policii?

                                NMatesJ - Profil | Út 28.7.2009 15:59:57

                                escorrt - Bivak tam met mozes ale pokud dojede Policie tak zaplatis pokutu i za auto,ale to nema s RS nic spolecneho

                                  Nescorrt - Profil | Út 28.7.2009 15:56:10

                                  Martin M. >> tak proč tam nesmí být naráz bivak ani bez podlážky?Nikde to nemá v papírech napsaný,kde to vzaly?

                                    Ncarpdu - Profil | Út 28.7.2009 14:18:45

                                    CarpPavel >> escorrt >> MM má pravdu, i když ne teda úplnou, popel ti na to auto řct můžou ale tím to končí :o)
                                    Všechny tyhle kecy sou vymyšlený a je to jedna paní povídala

                                      Nsyny - Profil | Út 28.7.2009 14:14:22

                                      CarpPavel >> escorrt >> svoje podminky si delaji predevsim rybari..

                                        NMartin M. - Profil | Út 28.7.2009 14:11:17

                                        CarpPavel >> escorrt >> RS ti na auto nemuze rict ani popel, ani si delat sve podminky, tomu proste neverim, chodi tam profici.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař