Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Po 3.8.2020 20:15:37

Buffalo1969 >> Sežeň od ženistů ponton,z tohoto uděláš ponorku. :-)

    NBuffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 20:00:38

    dun >> koukám na to a ta nosnost je luxusní. Akorát pro mně..:-)

      NBuffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 9:29:23

      dun >> dik...mrknu na to.

        NKonik79 - Profil | Po 3.8.2020 6:28:50

        Malda512 >> Není zač😉

          NMalda512 - Profil | Ne 2.8.2020 22:55:31

          Konik79 >> Díky moc .

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 2.8.2020 21:44:38

            vundu >> zdar. Co tpo je za boat a kolik má nosnost?

              NKonik79 - Profil | Ne 2.8.2020 20:30:36

              vundu >> jj, kanál a okolí je dobrý😊

                Nvundu - Profil | Ne 2.8.2020 20:12:54

                Konik79 >> ten kanal vydal uz nejedno tajemstvi..

                tam se da nachytat snad celorocne..

                  NKonik79 - Profil | Ne 2.8.2020 20:11:31

                  Malda512 >> Ahoj, zajeď si do Iváně na řeku k mostu, je to kousek, na fídr nachytáš.

                    Nvundu - Profil | Ne 2.8.2020 18:41:55

                    ...dnesni boatovani na mori ;-)

                      NMalda512 - Profil | Ne 2.8.2020 18:19:33

                      ČAU ... Chci se zeptat zdejších matadorů. Kde se dají v okolí Pasohlávek nachytat nastražky ? Myslím tím kde platí týdenní povolenka a není to 50 km od Pasohlavek . Předem všem děkuji za rady a tipy .

                        NSpecialista - Profil | St 29.7.2020 20:20:42

                        Jinak D5 je dá se říci většinou 5m hloubky, nad korytem Dyje 7m.. Na přehradu tedy poměrně nízká čísla.. Rybu lze očekávat kdekoli. Viděli jsme dost čerstvě umřelých ryb, především cejnů, rovněž umírajících..

                          NMartin M. - Profil | St 29.7.2020 17:10:03

                          PMO se posledni dobou take chova velmi trzne.

                            NRAJA - Profil | St 29.7.2020 15:47:40

                            L-a-c-i >> To je pravda, dúfam že to tak nebude.

                              NL-a-c-i - Profil | St 29.7.2020 14:41:53

                              RAJA >> Ako suhlasim ze tie budy nemaju pri vode co robit, len akurat s tym rozdielom, ze povodie to urobilo len za tym zamerom, aby tie pozemky mohlo nasledne predat papalasom na vily alebo prenajat sukromnikom na biznis. Cize o chvilu sa k vode nedostane az na par vyvolenych nikto.

                                NRAJA - Profil | St 29.7.2020 14:27:49

                                  NSpecialista - Profil | St 29.7.2020 13:49:14

                                  Martin M. >> u božích muk jsem objednával bypass, ale nikde to na počkání nedělají. Jižní svahy = Palermo. I na té flóře je to poznat. I na půdě. Dýchá na mě pomalu poušť. A můžu s Afrikou srovnávat... Zítra zahodíme děti do Moravia landu, když chtějí čekat hodinu na sjezd tobogánu.. V pátek snad plnohodnotně nahodíme...

                                    NMartin M. - Profil | St 29.7.2020 13:18:07

                                    Specialista >> ten vrsek Palavy je paradni, hlavne jizni strana, to je jak o 1000km jizneji.

                                      NSpecialista - Profil | St 29.7.2020 12:32:17

                                      Tož pěkné to tu máte..
                                      Děvín od hladiny..
                                      A naopak..

                                        Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař