Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Baklous - Profil | Út 4.8.2020 14:58:10

Jsou tam přece už tolik let, takže je to jejich, to dá rozum:)

    Dědek - Profil | Út 4.8.2020 13:47:00

    boyscout >> Je docela možné, že pan Zykmund tam měl chatku taky... :-))

      boyscout - Profil | Út 4.8.2020 13:42:51

      Martin M. >> cituji: Film sleduje život skupiny rybářů a rekreantů, kteří v rámci komunitního snažení a přátelské spolupráce zvelebili břehy jinak opuštěných nádrží jihomoravského vodního díla Nové Mlýny, ať už pro účely rodinné dovolené, či poklidného lovení ryb. Kvůli byrokratickým machinacím jsou však nuceni své letní domovy zlikvidovat a navždy opustit místo plné nostalgie a vzpomínek. Nenápadná observační kamera otevírá obyčejné útrapy, nesnáze i radosti obyčejných lidí a s humorným nadhledem střídaným s melancholickou rozjímavostí líčí příběh o rozporu žité lidské zkušenosti a chladného státního aparátu.

      NO COMMENT :)

        Martin M. - Profil | Út 4.8.2020 13:38:39

        ja myslel, ze ten trailer byla jen nejaka sranda a parodie!!!!
        https://www.csfd.cz/film/781118-ztraceny-breh/

          fheavy - Profil | Út 4.8.2020 11:50:05

          marmyš >> ja to nechcu vidět ani zadarmo ,zakladni školu mam vychozenou))

            Specialista - Profil | Út 4.8.2020 9:18:53

            marmyš >> fakt? 2600,-? No twl, lidi jsou dementi.. 😂
            Asi si neumí rozkrmit vlastní fleky.. Nebo věří, že 'tam to hoď, tam proplouvají'..?

              marmyš - Profil | Út 4.8.2020 5:40:56

              fheavy >> Děláš chybu,za 2600,- tě přes noc naučí lovit. :-)

                fheavy - Profil | Po 3.8.2020 21:59:01

                marmyš >> ja su za posledni dobu přetrenovanej,budu potřebovat nějakou oddychovku na stojaku,tahat mrak ryb je nárocny a s těma XH už potom boli ruce a záda,na jezeře je to domácí žvýkáni s lehčima prutama a zatězema.
                Edit: sorry ale na videa s tim namrdancem se už nedivam .

                  Buffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 21:52:27

                  marmyš >> 👍😎

                    fheavy - Profil | Po 3.8.2020 21:52:10

                    marmyš >> sám sobě sám)) vsak dej vědět .

                      marmyš - Profil | Po 3.8.2020 21:49:59

                      Buffalo1969 >> Beru tě za slovo,to už by mělo být příjemněji.

                        marmyš - Profil | Po 3.8.2020 21:46:52

                        fheavy >> A kdo připraví tebe? :-))

                          fheavy - Profil | Po 3.8.2020 21:37:16

                          marmyš >> je vidět že s jidlem roste chuť dědku,jo občas se ti povede husarskej kousek ale nezapomeň,neni to pravidlo,ja ho na tebe připravim pokud bude chtít .))chi chi chi 😁😁😁

                            Buffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 21:35:14

                            marmyš >> jojo...stačí cca 2 týdny dopředu...teda jenom zhruba.

                              marmyš - Profil | Po 3.8.2020 21:33:15

                              Buffalo1969 >> Platí to druhé. :-)Jsem zvědav kdy se na té sedmičce potkáme. Tak za měsíc si vyber volno.

                                Buffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 21:30:46

                                marmyš >> jojo...vím....tuším 71??....72??, nebo tak nějak, žejo.

                                  marmyš - Profil | Po 3.8.2020 21:13:56

                                  Buffalo1969 >> Taky seš fousek,mně na osumdesát a nemachruji. :-)

                                    Buffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 20:38:54

                                    marmyš >> David je mladej fousek.... mně už táhne na šedesát..:-)))))

                                      marmyš - Profil | Po 3.8.2020 20:33:21

                                      Buffalo1969 >> Vy jste stejní kmásci,taky jsem si vás zkraje pletl. :-)

                                        Buffalo1969 - Profil | Po 3.8.2020 20:20:06

                                        marmyš >> 😎😂😂😂
                                        Já si myslím, že David už je větší než já....:-))))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař