Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 21:55:38

vundu >> Městské strážníky,dva zámečníky a jedu,zaplatit náklady na odstranění plotu + mastnou pokutu,kdo nezaplatí exekuci na majetek. Dalo by se,ale není vůle. Jak by si někdo poradil s plotem když nemohou odstranit ani reklamy od dálnic?

    Nvundu - Profil | Út 28.7.2020 21:26:26

    marmyš >> ..presne tak Pepi... kterakoliv reka v zahr usedlostech...ale ve Zn pod prehradou to je masox..x krat jsem se tam zhadal a to jsem brodil!!!!

      Nfheavy - Profil | Út 28.7.2020 21:21:32

      marmyš >> tak nějak jsem to myslel i ja,je to boj s větrnymi mlyny,bohužel.

        Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 21:17:45

        fheavy >> Něco jim řekni a pak se běž podívat jak vypadá tvé auto. Je to marný boj,pokud není z vrchu zájem,tak nemá cenu abychom my zespodu bojovali.

          Nfheavy - Profil | Út 28.7.2020 21:15:03

          marmyš >> nic novyho,tomu se vyhybam,potom si clovek zadělavá na problemy s mistnima))

            Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 21:14:42

            Danda05 >> Mám dojem že na lehkou stavbu bez základů nepotřebuješ stavební povolení,je jen oznamovací povinnost. Karavanů tam můžeš mít kolik chceš.

              Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 21:12:42

              fheavy >> Stačí kouknout na řeku,skoro v každé vesnici ploty zahrad až k vodě. Přece mu tam nebude někdo cizí chodit,když on si to od jara krmí.

                NDanda05 - Profil | Út 28.7.2020 21:12:34

                marmyš >> tak i když máš pozemek tak si na něm snad nemůžeš postavit co se ti zlíbí. Kor toto..

                  Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 21:09:03

                  Danda05 >> Kdyby je měly pronajaté,tak by to asi nemuseli bourat.

                    NDanda05 - Profil | Út 28.7.2020 20:49:55

                    marmyš >> a ti lidé co tam měli ty šílenosti to ani neměli nějak pronajaté ty pozemky?

                      Nfheavy - Profil | Út 28.7.2020 20:42:53

                      marmyš >> no kdyby to udělal kazdej z nas,řekl si tady si postavim molo,k tomu karavan a boudu tak by jsme asi neměli všichni kde chytat a ještě si mysli jak sou dobři rybáři,to je k zblití fakt,lepši se k tomu nevracet,spalit do zakladu a hotovo ,zacít znovu a načisto bez těhle obludárií a lidí kteři si přivlastnují něco co patří nám všem.

                        Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 20:37:48

                        fheavy >> Už když někdo zatluče 4 kůly a dá na to prkno,tak si krade kus společné přírody pro sebe. Když jedu z Věstonic a kouknu k vodě,tak jen vzpomínám na dobu,kdy tam nebyla žádná stavba a ploty.

                          Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 20:35:22

                          Danda05 >> Nová doba,zkouší se co projde.

                            Nfheavy - Profil | Út 28.7.2020 20:30:57

                            marmyš >> přesně na černo nastavěmy boudy a oni je chudákum zbourali
                            Ty voe a estě ta nostslgie s tim stanem,to je fakt k posr..ni,nechtěl jsem ti komentovat ale nevydržel jsem,ja su king to bylo jako kdyby řekl ja su pi..pi
                            uplně mimo jo už jim to skončilo...

                              NDanda05 - Profil | Út 28.7.2020 20:27:32

                              marmyš >> je zvláštní, že to tam nikomu tak dlouho nevadilo, a že tam něco takového vůbec mohlo vzniknout..

                                Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 20:21:57

                                fheavy >> Tak pěkně to tam "vylepšili" a nyní to musí zbourat. :-)

                                  Nfheavy - Profil | Út 28.7.2020 19:14:24

                                  Šalina >> to už nikdy nebude ..no coment )))

                                    NŠalina - Profil | Út 28.7.2020 18:38:10

                                    Zajímavý dokument, taky se na něj těším.

                                      Nmarmyš - Profil | Út 28.7.2020 17:39:42

                                      Šalina >> Moc dobrý,ale raději nekomentuji. :-))

                                        Naxila - Profil | Út 28.7.2020 16:53:36

                                        Šalina >> tak to musím vidět:)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař