Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Naxila - Profil | Út 28.7.2020 16:37:22

Tomkorek >> http://www.chaty-musov.cz
Byl jsem tam v roce 2010 v říjnu, tenkrát se to rozjíždělo a byly tam trochu jiný ceny, ale je to věčně obsazený..

    NTomkorek - Profil | Út 28.7.2020 15:42:02

    syny >> ano sly jsme kolem...je hned na zacatku u mola ze...
    Proste neni to onojak to neni u vody...nemuzu mit nahozeny a byt v kempu ale i tobe diky za snahu...myslim ze je to takova zeme nezeme a tajemno a asi nerealny tam sehnat na tyden karavan

      NTomkorek - Profil | Út 28.7.2020 12:56:20

      Sly jsme se tam dnes projit s rodinkou a myslel jsem primo u vody...je tam 3 prdele karavanu ale vsechny soukromy...co jsem se ptal lidi tak nevi anebo nebyli moc sdilni...i tak diky

        NSpecialista - Profil | Út 28.7.2020 12:51:57

        Tomkorek >> unicamp aktuálně..

          NTomkorek - Profil | Út 28.7.2020 12:26:56

          Zdravim panove mam dotaz, nevite o nejakem pronajmu chatky nebo karavanu na D5?
          Hledam hledam ale nenachazim...dekuji

            NSpecialista - Profil | Út 28.7.2020 8:22:29

            Obloha nad Věstonicemi předevčírem. Okem to bylo zajímavější..

              NSpecialista - Profil | Pá 24.7.2020 18:28:40

              Martin M. >> dík no. Mě dostala nejvíc skládka hradidel. Orientační GPS souřadnice by pomohly..

                NSpecialista - Profil | Pá 24.7.2020 18:26:43

                Bezďa >> díky. Tak to nechám až tam..

                  NMartin M. - Profil | Pá 24.7.2020 17:04:39

                  Specialista >> presne tak, v popisu reviru pro D7 je to napsane velmi spatne a ani ja jako "mistni" treba nechapu, kde je vývaziště lodí PMO ani s kilometrovou presnosti a na kterem brehu vlastne a treba jestli kotveni vyletni lode je kazda jeji zastavka s molem, nebo jen nejake depo pro zaparkovani lode.
                  Takze asi jako vsude jinde - kde vidim rybare, tam se smi chytat.

                    Nmegast01 - Profil | Pá 24.7.2020 14:55:46

                    gratuluji,supr úlovek ))))

                      NKovis - Profil | Pá 24.7.2020 14:24:56

                      Dnešní ranní bolen z D7 na rohlík z hladiny. Mladej se chudak vyděsil, když se mu roztočila civka zběsilou rychlosti. Ale zvladl si ho sam i zdolat.

                        NBezďa - Profil | Pá 24.7.2020 14:05:17

                        Specialista >> tady moc mapa nepomůže. Jsou části kde se nesmí chytat ale pak je hodně míst kde jsou karavany, chaty,... Teda u D5 a D7.
                        U D6 se smí lovit jen na jednom břehu. Od zpracovny ryb po Věstonice.
                        Snad ti to pomůže.

                          NSpecialista - Profil | Pá 24.7.2020 8:38:09

                          Nevíte někdo o mapě revírů, na níž jsou zakresleny nebo zvýrazněny části, ve kterých je lov zakázán? Vím, že jsou na místě cedule.. Ale pojedu na severní Moravu přes jižní a nerad bych se ubytoval na místě, odkud bych se musel trmácet daleko k místu lovu. V popisu revírů jsou vymezení odkud kam, ale ne vše lze v mapě objevit.. Díky

                            NMartin M. - Profil | Čt 23.7.2020 16:46:26

                            Golem >> u zpracovny ryb u D6 - https://povolenkymusov.cz/oteviraci-doba-kontakt

                              NSeržant55 - Profil | Čt 23.7.2020 13:01:41

                              Golem >> MILO na sřo procenř.Blbne mi 5ř,musím k ajeřákovi.

                                NGolem - Profil | Čt 23.7.2020 12:14:48

                                Dík. Mají je na Zvoncu, dal jsem nepatral.

                                  Nbady-87 - Profil | Čt 23.7.2020 10:12:05

                                  Golem >> království rybářu na kolišti je tuším prodává. najdi si tel a zavolej tam, ale na 80% budou mít

                                    Nhraji - Profil | Čt 23.7.2020 9:33:22

                                    Golem >> některé prodejny rybářských potřeb v brně prodávaly jejich povolenky. Doporučuji si je obvolat.

                                      Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař