Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ndun - Profil | Po 18.5.2020 11:59:27

kakr >> za tu první youtube performaci aspoň dvacku

    Nkakr - Profil | Po 18.5.2020 11:11:37

    Martin M. >>
    Zlatý bludišťák se nedává jen tak.
    Není v lidských silách poslouchat zcela nesmyslné bláboly.

    Kolik dostal pokutičky nevím, ani já to neviděl celé, ale bylo to víc jak litr, to přiznal. Jako recidivista měl dostat litrů pět.

      Ndun - Profil | Po 18.5.2020 11:03:14

      kakr >> vypadlo z něj kolik dostal nebo ne?

        NMartin M. - Profil | Po 18.5.2020 10:55:27

        kakr >> chtel jsem projevit zajem, ale nedal jsem to. Jednorazove video by melo mit delku, aby se dalo stihnout v tramvaji cestou do prace, u obeda, nebo na wc.

          Nkakr - Profil | Po 18.5.2020 9:43:03

          mlaďoch >>
          Na zlatého bludišťáka to bez obrazu není. Byl jsi ošizen o mistrovskou práci s kladívkem a hřebíky.
          Přesto zasluhuješ obdiv:-))

            NCharley7 - Profil | Po 18.5.2020 7:38:54

            Popik >> no a pokud hloupý nebude, vyléčí tě baťovkou na kole

              NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 23:01:01

              Popik >> v pohodě.

                NPopik - Profil | Ne 17.5.2020 22:59:39

                FRANK71 >> nebudeme to tu zasirat. Ja parkuju jak se ma, nemam v umyslu se znovu otravovat s urednikama misto casu na ryby a s rodinou. Na MP mam svuj nazor, mozna mezi nima jsou i normalni myslici lidi, ale osobne jsem na zadneho z nich jeste nenarazil.

                  NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 22:53:42

                  Popik >> ha, ha. Zatím jsem ještě neviděl rybáře co by měl auto zaparkovaný někde v pangejtu a šel od něho kilometry daleko.😅 To celkem nedává smysl, pokud je někdo ochotný jít od auta kilometry daleko, tak zaparkuje kde se smí.

                    NPopik - Profil | Ne 17.5.2020 22:50:23

                    FRANK71 >> tak uz bych chtel videl MP, ktery bude tapat kilometr kolem vody a hledat me mezi dalsimi 15 lidmi 😂

                      NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 22:48:03

                      Popik >> proč lísteček, myslíš , že je problém si tě u vody najít?

                        NPopik - Profil | Ne 17.5.2020 22:44:10

                        FRANK71 >> listecek za steracem me nikam nevyzene. Ale je pravda, ze cas straveny řešením udajneho prestupku radeji stravim u vody...

                          NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 22:42:12

                          Popik >> Proč, stačí, že tě vyžene od vody, to je lepší než pokuta.

                            NPopik - Profil | Ne 17.5.2020 22:38:05

                            FRANK71 >> pokud to hloupy straznik kvalifikuje podle zakona o přestupcích a nechyti me na miste tak mi muze prestupkova komise vis co 😉

                              Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 19:03:39

                              FRANK71 >> jo v Praze nebo v Brně maš pozvanku okamrk,ale na dědinach je to trochu jiny,nebo lepe řečeno se to tam tak neřeši.

                                NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 18:58:45

                                Jinak stání na zeleni je přestupkem proti veřejnému pořádku § 5 odst. 1 písm. g) zák. 251/2016 Sb. Pokuta na místě do 5000Kč. a ve správním řízení do 50000 Kč.

                                  NFRANK71 - Profil | Ne 17.5.2020 18:41:51

                                  kakr >> já koukal na předešlý video, to mělo přes dvě hodinky.

                                    Nmlaďoch - Profil | Ne 17.5.2020 18:30:29

                                    kakr >> já jsem to nezkoukl,ale odposlouchal při jiný práci,tak mně toho bludišťáka pošli.A ještě místy jsem nechápal toho chlapce,nejdřív tvrdil,že ví o novým systému,ale pak zase nevěděl jak by ho nastavil.Šlo to říct 2 větama během minuty.

                                      Nstormandnature - Profil | Ne 17.5.2020 18:29:31

                                      kakr >> tak vo tom žádná. A pak proč maj ostatní z kaprařů prdel.

                                        Nstormandnature - Profil | Ne 17.5.2020 18:27:06

                                        marmyš >> s takovým loutkovým divadlem by ho ve školce vypískali. 😄

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař