Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 17:12:38

Dědek >> taky jsem to nevydrzel cely přeskakal jsem to a raději už no comment))

    Nkakr - Profil | Ne 17.5.2020 17:10:18

    Dědek >>
    Psal jsem, že získat zlatého bludišťáka nebude lehké.
    Zatloukače hřebíků ve videu neznám, ale reklamu kaprařům dělá excelentní, to zase jo.

      Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2020 16:58:45

      Tony-123 >> Vřelé díky,jen bych podotkl že ty větší průměry ani nevyužiji a i toho těsta mi stačí menší množství,nehodlám si otevřít prodejnu. :-)

        Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 16:57:23

        marmyš >> mozna brzo dam ti vědět .

          Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2020 16:55:55

          fheavy >> Kdy tě uvidím u vody? Už je tam místa dost,kapráři jsou na Ptáčáku. :-)
          Musíš ale zavčasu,než nám to Aiwen vychytá. :-)

            NTony-123 - Profil | Ne 17.5.2020 16:54:50

            marmyš >> Cau,budes mit u Jirky testovaci varku pelet.Delal jsem rybinu s R.redem.mas tam tri prumery 12,14,16mm a k tomu na obalovani tve oblibene testicko.Tak pak od Tebe ocekavam nejake postrehy.Pokud bude Jirka zitra doma ,tam mu to tam hodim.Mej se a at nam kousou potvurky:-)

              Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 16:53:30

              marmyš >> sorry mladíku jo ty doby kdy to stálo za houno už jsou dávno pryč))

                Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2020 16:50:56

                fheavy >> Kdo je u tebe dědek ty puberťáku?! Pár roků to ještě půjde z kopce s těmi pravidly a pak ať se to i pos..re. :-)

                  Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 16:40:36

                  marmyš >> dědku ty se moc nesměj,přišti rok si budeš muset koupit pernamentku jinak na tebe zbyde misto akorat tak na té silnici a to bude do prvniho náklaďáku ,potom po tobě jen pozbíraji vercajk)))

                    Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 16:37:42

                    Slau >> jo chapu a souhlasim,ale o penize pujde vždy ,zadarmo to kontrolovat nikdo nebude ,my je platit taky nebudem tak kdo ??

                      Nmarmyš - Profil | Ne 17.5.2020 16:35:57

                      Dědek >> Já zkoukl třetinu,připadal jsem si jak v loutkovém divadle.

                        NDědek - Profil | Ne 17.5.2020 16:31:38

                        kakr >> Nejde to vydržet:-))

                          NSlau - Profil | Ne 17.5.2020 16:27:22

                          fheavy >>
                          Kdo mluvil o placeni ? Prostě každý rybář ať si přijde sednout jak chce. Stolickar, bivakar to je jedno ne. Já mluvil o bordelu a o lidech co to budou kontrolovat ne o penězích. Nerozdělují rybáře na normální a nenormální. Prostě dojdi když tam bude místo sedni si a chytej. Jednou za den tam projdou dva borci zapíší si kde sedíš a když tam ten normální rybář nechá krabičku od žížal a nebo cigaret nemá tam už co dělat. Holt i když tam přijde salsi a bude tam bordel musí to holt uklidit když tam chce chytat nebo ať tam nesedi.Oni se to jinak nevyřeší. Nebo jo ?

                            Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 15:55:24

                            Slau >> no jo ale starostka v milovicich nemůže zpoplatnit flek na chytani na pobřeznim pozemku,jedině misto na táboreni chytat tam může přijit kdokoliv bez bivaku aniž by ho zajimalo kdo tam ma nějakou registraci kvuli bivaku,to neni komerčni revir,kdyby si tam kazdej predplatil svy misto u vody tak by si tam normalni rybář ktety tam přijede na 1 den ani nezachytal takže misto na chytáni si nikdo zatim předplatit nemůže,to by popíralo všechny pravidla BP a přislušne vyhlašky ze zákona nemyslíš?

                              NSlau - Profil | Ne 17.5.2020 15:43:04

                              Borci už se na to ..... . Dodržujte pravidla v rámci možností a hlavně si po sebe uklízet a na břehu nedělat hospody. Už aby se ti borci co tam vysedávaj už tam mohli vrátit. Povolenku bych taky zdražil na jezerech bych udělal fleky s čísly a registrací tak jak to chystá starostka v Milovicích peníze bych dal na borce co to budou obstarávat a hlídat. Uděláš bordel a na jezera už nejezdi. Je to jednoduché. Zrovna sedím na 7 čce a sousedi si z toho tady dělaj kemp. Zpěv, humbuk,koupačka.

                              Lépe by se to snášelo, kdyby to bralo. :-) Ale zatím je to bída co vy ?

                                Nstormandnature - Profil | Ne 17.5.2020 15:20:52

                                kakr >> do konce jsem to fakt nedal. A tak nějak nevím, jestli se smát nebo brečet.

                                  Nmilošs - Profil | Ne 17.5.2020 15:18:53

                                  Danda05 >> kolmista je dnes všady chráněný potvor a tudíž může, podobně jako různé další nejmenované skupiny, skoro všecko.Ze staveb cyklostezek se pravděpodobně odkloní nejedna kačka či euro. U nás kolem Labe je betonem vykurvený břeh v délce x km. Snad nešmátnou i na Orlici.

                                    N_Karel_ - Profil | Ne 17.5.2020 15:15:17

                                    Danda05 >> Na většině silnic u nás taky nemusíš kupovat žádnou známku. Vsadím výplatu, že bordel jako po rybářích po cyklistech není. Málokterý si vozí s sebou hajzlpapír a baťoh materiálu, jehož obaly by pak mohl rozhazovat. Spousta rybářů jsou dobytci a naprosto chápu, že se to pak mnohým nerybářům zajídá. A když máš potřebu řešit, že si musíš koupit povolenku - cena je přímo směšná.
                                    Nejsem cyklista.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 15:12:19

                                      Danda05 >> svatá pravda a když cyklista jede do čistýho zákazu vjezdu a vpoho,kdyz to uděláš ty tak seš jasnej a ten bordel okolo něktetych cyklostezek je taky ok))

                                        NDanda05 - Profil | Ne 17.5.2020 15:03:49

                                        Trol11 >> je zajímavý že takový cyklista nemusí nic platit žádná cyklo známka na stezku neexistuje, nemusí být nikde zdruzen a stejně se mu veselé staví stezky za miliardy na hranicích řek a přehrad a chráněných území atd. Bordel je po nich taky parádní, ale nikdo jim nezakazuje tam jezdit..
                                        Rybáři mají svaz, místní organizace atd platí povolenky ale většina měst a obcí atd se jim to snaží aspoň znepříjemnit..

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař