Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 14:52:37

Trol11 >> to máš pravdu ale za to si můžem jenom my samotni a nikdo nebude rozlisovat jestli ty ses ten slušnej a ja to hovado bohužel tak to je a bude hůř.

    NTrol11 - Profil | Ne 17.5.2020 14:40:05

    fheavy >> mně to připadá že se všichni snaží rybáře dostat pryč... Pak zůstanou jen kempy, plachetkáři, kolaři a možná cestovatelé za vínem kteří přinesou peníze... Rybář je pro všechny škodná, s toho nemá nikdo nic

      Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 14:33:57

      Trol11 >> no jednoduchy parkoval jsem na krajnici u jedne přehrady 2kola na silnici 2 kola na travě okraj lesa,žadnej zákaz nic,přišel jsem od vody a listek za oknem od MP tak jsem jel hned na sluzebnu MP a tam mně bylo řečeno ze je to zábor prostě jsem stal 2 koly mimo vozovku a jelikož ti bylo poprve a nehádal jsem se tak to prošlo pouze s napomenutím,v připadě ze bych se tam nedostavil tak by to šlo k přestupkovému řízeni a vždy by mně to stálo peníze opět přiklad z realu ze služebny MP Brno Bystrc !! To jsou fakta .
      To je jen k tomu parkováni ne k videu ,to je blabol chorého mozku ktery se potřebuje zviditelnit takovy fopa))

        NTrol11 - Profil | Ne 17.5.2020 13:44:22

        Malda512 >> teď nevím jestli si děláš srandu nebo ne... jak poškozuje životní prostředí?

          NMalda512 - Profil | Ne 17.5.2020 13:02:23

          kakr >> Jo jo. Od začátku do konce blábolení jedince který nechápe, že i ryba má právo mít klid.

            NMalda512 - Profil | Ne 17.5.2020 12:59:41

            Trol11 >> https://www.spravneparkovani.cz/prestupky/parkovani​-na-nezpevnenem-povrchu/

            §4 - aby nepoškozoval životní prostředí

              Nkakr - Profil | Ne 17.5.2020 12:37:25

              Jen pro silné jedince, kdo se vydrží koukat do konce dostane zlatého bludišťáka:-))

              https://youtu.be/KEqYNd4xUQs

                NTrol11 - Profil | Ne 17.5.2020 12:21:03

                Malda512 >> mně pořád nejde do hlavy komu bráním v chytání když se nemůže rybařit. Tohle mně připadá jako klasická buzerace od porybného. Teď nemůže udělat rybáře za vyvezení, za noční rybolov to nejde bo nechytal, tak toho nezbedu nezbedného vyčistí aspoň za to že má stojan a udice u vody. Tohle mně přijde uplně uhozené.
                ---------------------------------------------------​------------------------------
                Konkrétně na tomto místě mně to přijde uplně normální. Za den tam projede velké množství aut a to ještě nejsou prázdniny (nějaké stání je uplně zanedbatelné). Ta mapa kterou zadával Martin M. je stará cca tři roky a řekl bych, že ta značka tam už dávno není. A co se týče ( Zákon č. 361/2000 § 4 ) který bod porušil? Jediný prohřešek co mně napadá, tak že by měl mít otočené auto

                  NDědek - Profil | Ne 17.5.2020 12:11:19

                  Martin M. >> Stání v protisměru. Tím, že jsi zaparkoval otočený do protisměru, jsi jel v protisměru, což můžeš při předjíždění, nebo objíždění překážky. Tady to pokutuje MP.

                    NTIRO - Profil | Ne 17.5.2020 11:42:40

                    Martin M. >> Řidič smí zastavit a stát jen vpravo ve směru jízdy, co nejblíže k okraji komunikace. Na jednosměrné komunikaci smí stát vpravo i vlevo, ale také vždy jen ve směru jízdy.
                    Více zde: https://www.spravneparkovani.cz/prestupky/podelne-p​arkovani-v-protismeru/

                      NCharley7 - Profil | Ne 17.5.2020 11:39:47

                      Malda512 >> nedostatky v BP špatné vymezení pojmů

                        NMartin M. - Profil | Ne 17.5.2020 11:36:41

                        Milinek77 >> mimochodem uz mne dupali policajti (ne teda na rybach), ze nesmim parkovat u krajnice otoceny do protismeru. Duvod nerekli, ale napada mne treba, ze zepredu auto nema odrazky.

                          NMalda512 - Profil | Ne 17.5.2020 11:10:23

                          fheavy >> Vždy se najde elegantní řešení :-) :-)

                            Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 11:01:51

                            Malda512 >> přesně nejsou tvoje tak budou zabaveny jako předmět doličný ))
                            Většinou se potom ty hůlky kapku prodraži coo??)))🤣

                              NPopik - Profil | Ne 17.5.2020 10:56:55

                              Trol11 >> urcite to neni konkretne kvuli stojanum u vody. Je to kvuli celkovemu chovani par idiotu. A s tema se sveze i zbytek rybaru.

                                NMilinek77 - Profil | Ne 17.5.2020 10:56:23

                                Martin M. >>Ten je na druhé straně cesty

                                  NMalda512 - Profil | Ne 17.5.2020 10:55:24

                                  Trol11 >> Příklad... Odmítneš RS předložit po půlnoci povolenku se slovy ,, Nejsem rybář " . OK . Ale v tom případě se může stát, že udice na stojanu jsou sice stažené ,ale tím, že jsou na břehu revíru se rybář dopouští vyhrazování místa.
                                  Jelikož udice nejsou tvoje tak není co řešit a RS bude chtít ty udice zabavit . A teď mne řekni jak se z tohoto budeš chtít vymotat když jsi řekl , že udice nejsou tvoje ???? :-)
                                  ---------------------------------------------------​-----------------
                                  Přijde ti normální aby si člověk postavil auto metr od okraje ryb. revíru ? Pokud je ten majitel toho auta držitelem řidičského oprávnění tak nemusíme zde zdlouhavě řešit co porušil ( Zákon č. 361/2000 § 4 )

                                  A z pohledu rybáře to je absolutní hňup . A přesně tohle je ukázka toho proč na rybářských revírech přibývá všelijakých opatření , zákazů a nařízení. A to díky lidské blbosti. A jak to už bývá - Svezou se pak všichni rybáři i ti poctivý .

                                    Nfheavy - Profil | Ne 17.5.2020 10:48:14

                                    Trol11 >> mival jsem podobny názor,ale už jsem polevil jelikož to nejde vyhrát dnes se do toho dá naplest mimo rs pčr ,hygiena,zeleni apod.samozrejmně dle oblasti a dole na jihu je to jasny proto ty vyhlášky obcí,měj si stojan u vody ale mimo chytaci dobu můžeš byt vykázan pokud se tam zavede opatřeni/vyhláška,/

                                      NMartin M. - Profil | Ne 17.5.2020 10:41:36

                                      Trol11 >> rekl bych, ze zakaz zastaveni

                                        Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař