Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:54:23

JKL: pojeď s náma ...

    NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:49:33

    Mafi: Zní to docela zajímavě. Že by i na Lipně byly zastrčená místečka??? :-)

      NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:46:53

      mafi: neboj, já vám to nevypiju všechno ... něco vám nechám ...

        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:46:27

        mafi: no jídlo pro sebe :-)) a pivo pro všechny ... hihi ...

          NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:46:23

          JKL - to mě taky, ale tohle je úplně pryč od lidí tam se celý rok nikdo neobjevý a fedeer tam beru taky docela mě to chytlo!!
          A klouby ty už v hajzlu mám tak co ???

            NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:44:19

            dejf -- nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:43:05

              Mafi : Přeprava nebezpečných nákladů. A neboj, taky tě budou brát klouby, všechny možný, - to mám mimo jiné z toho vychrupávání pod širákem všude možně. A já na tu kaprařinu tak moc nejsem. :-) Já vím že to má něco do sebe - ale starýho psa.... Navíc mne bere spíš ten feeder.

                NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:42:23

                mafi: já zajistim jídlo a pivo :-))

                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:38:53

                  Dejf - máš recht předsedo, ale tobě nebudem dávat za úkol zajistit náboje bo by ses druhej den nechyt ??!!!

                    NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:38:03

                    JKL --ADrku ???? lehátko není měkké ??? zas tolik ti přeci není!!!

                      NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:34:05

                      DejF : Určitě !!! Jednak je toho míň a jednak bys viděl na dně ty hromady různejch koulí a ryby jak kolem blejou... :-)))

                        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:33:30

                        mafi: no to určo, dal bych min 14dní předem důležitou poradu, udělat seznam věcí a k tomu přiřadit jméno, kdo to zajistí :-)) aby nám pak ale něco nechybělo, až někdo na něco zapomene :-))

                          NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:32:28

                          Mafi: Ale to víš že jo. Jen toho netahám tolik. A taky dneska koukám spíš abych se vychrupnul na měkkém. :-)) Tohle je na návěs - a vzhledem k těm smradům abys měl ADRku. :-))

                            NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:31:03

                            JKL: takže potápěčská výstroj by byla lepší?

                              NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:30:05

                              DejF: Na dně. Ryby. Obě co tam ještě jsou..... :-))

                                NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:29:49

                                JKL - ty takhle nikam nejezdíš ??????

                                  NMafi - Profil | Út 12.2.2008 11:28:45

                                  Dejf . Taky si myslim , ale aspoň trochu to omezit musíme - např 1 vařič, atd at to netáhnem všici 2 x.

                                    NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:28:43

                                    JKL: co sbírat?

                                      NJKL - Profil | Út 12.2.2008 11:24:10

                                      Teda jak to tak čtu - nebylo by jednodušší to Lipno vypustit a jenom sbírat??? To je vejprava jak na severní tyčnu!!!

                                        NDejF - Profil | Út 12.2.2008 11:23:56

                                        mafi: to budem vypadat stejně :-))

                                          Červené karty: martas65, kanecek