Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:45:17

Dejf - v noci pohoda, ale k ránu mi mrzli palce u nohou musím to ještě doladit.

    JKL - Profil | Út 12.2.2008 8:43:27

    Mafi : Tak nazdááár!! Já už tě viděl utopenýho. Takže 0,0000% ? ono to přijde. Takže jsme byli s Petrsonem vlastně kingové... :-))
    Dejf: Asi to chce úpravu rozměrů - nemáš Zoner nebo něco podobného? Zkus upravit rozměr na 650 x 488. Já to dělám a bez problému.

      DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:41:34

      mafi: v noci jsi neumrznul jo? tos musel spát oblečenej v tom spacáku ne?

        Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:36:36

        Vase zprava

          Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:35:03

          Vase zprava

            Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:34:10

            Vase zprava

              Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:33:38

              Vase zprava

                Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:32:58

                Vase zprava

                  DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:32:24

                  mafi: já to čekal :-)) já byl v neděli na chvíli na Slapech, led tam teda nebyl, ale ani ťuk ...

                    Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:31:18

                    dejf - čus tak né každý výjezd končí ůspěšně , takže první letošní bezrybka, ale užil jsem si to , večer jsem nahodil na volnou vodu a ráno to vypadalo takhle , 1 hodinu jsem tím ledoborcem drtil led , abych vyprostil šňůry z ledu a mohl přehodit , zkoušel jsem skoro vše ale bezúspěšně.

                      DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:25:29

                      mafi: no nazdáááár ...

                        Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:24:28

                        Nazdar vydry tak jsem tady !!!!!!!!!

                          DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:24:11

                          JKL: v ničem je neupravuju :-) stáhnul jsem to rovnou z foťáku a chtěl jsem to sem plesknout ... četl jsem, že sem jde dát obrázek o max. vel. 2MB a já měl 1,75MB a nešlo to ... tak to budu muset poladit.

                            JKL - Profil | Út 12.2.2008 8:15:40

                            Ahoj vespolek. Spíte či bdíte všicí??
                            DejF: A jak jseš na tom s rozměrem obrázku? Tady je to limitované. V čem upravuješ fotky?

                              DejF - Profil | Út 12.2.2008 7:37:52

                              ahoooj ... baite a JKL, včera jsem jak šílenej sem vkládal tu fotku podložky a stojanu a zaboha mi to nefungovalo, myslel jsem, že to už rozkopu ... tak snad dneska se mi to podaří ...
                              mafi: ty kluku jeden, neutopil ses nám? ty nás šponuješ schválně co? Že by K90?
                              elllle: ty jsi nějaká tajemná neznámá :-)

                                Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:33:43

                                Pratele take se s vani se vsemi,kdo jeste bdite loucim,jdu se MRKnout jakej bude mraz a neco dobreho slupnout,takze zitra na videnou.

                                  baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:32:28

                                  Denny-DEKUJU.

                                    Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:31:22

                                    baitruner2 - preji dobrou noc a drzime palce jak ja tak Jitka.

                                      baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:30:03

                                      Preji dobrou nc vsem.Jdu se pokusit usnout.Zitra se ozvu ahoj

                                        elllle - Profil | Po 11.2.2008 23:28:57

                                        Denny - jo zkusím to

                                          Červené karty: martas65, kanecek