Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:27:52

elllle - tak to je slusny.Koukal jsem do tve karty,nemuzes tam dat ICQ nebo na mail,rad bych se prilezitostne zeptal na par veci.

    elllle - Profil | Po 11.2.2008 23:22:17

    Denny - dělám obchod s rybařinou 10 let,

      Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:19:20

      baitruner2 - klidne se ptej,co vim to reknu,neni duvod nic tajit.

        Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:18:42

        elllle - ja vim supina to psala,jak dlouho delas tenhle kseft,jestli to neni tajemstvi.

          baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:18:07

          Denny-Tak to bych opravdu musel videt.Jinak diky za informace.A sory ze se ptam na kazdou vec.Ale zajima me to.

            Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:17:53

            baitruner2 - a stejne tak velky je vyber v navijakach a multiplikatorech,Na kaprarinu je ale vetsi vyber v Cechach,je to proste dane tim ze ty miliony rybaru spis preferuji vlacku ale i ta kaprarina s tady zacina pekne rozjizdet,oni tady ale s kaprem nikdy mit problemy nebudou,nikdo je nebere.
            Take je tady neuveritelne velkej vyber v obleceni,no ale i ve vsem ostatnim,jsou to giganticke prodejny a neustale jich pribyva.

              elllle - Profil | Po 11.2.2008 23:14:28

              Denny - ano probere se tu vše ráda se poučím zajímá mě vše, a rybařina hodně -mám obchod s rybářskýma potřebama

                Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:14:06

                baitruner2 - je toho opravdu moc:Johnny Moris,Bionic,Berkley,Daiwa ,Shimano,Loomis atd,atd,zalezi jak je kdo solventni a nebo co preferuje,musel bys to videt.

                  baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:12:55

                  Denny-Kdyz jsi sem poslal ty fotky tech prodejen tak mi spadla brada!!!To si opravdu neumim predstavit co bych tam delal!!!!!!!To bych vsechno chtel osahat a ja nevim co jeste.To bych byl z toho uplne v PASTI.

                    Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:10:08

                    baitruner2 - nevim jestli si dokazes predstavit prodejnu kde je nekolik set a mozna i tisic prutu en na vlacku,tady je to nejbeznejsi zpusob lovu,pak samozdrejme morska rybarina a nekde na konci lov kapru.

                      baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:09:47

                      Denny-Tak to jo.A jakou znacku prosazuji v USA?Myslim nejlepsi?Jestli ji teda znam.!?

                        Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:08:07

                        elllle - ale jak vidis probere se tady vsechno,je to samozdrejme asi taky obdobim,az bude hezky mnozi se tady mozna ani neukazou.

                          Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:06:54

                          baitruner2 - je otazka jake,samozdrejme ze to co je v Cechach odsud je zde za mnohem lepsi cenu ale je tady i dost takovych ktere se asi do Cech jen tak nedostanou protoze by tam asi staly majlant,treba Steezz,koupis tady prut od 6 dolaru az do 500$ vyber je neuveritelny.

                            elllle - Profil | Po 11.2.2008 23:05:36

                            Denny - tak základ je snad rybaření

                              SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 23:04:27

                              elllle
                              jé,neber to osbně,o nic nejde,já jen že jste si se šupinou tak dobře notovali,..oo))) se nic proboha neděje,takle jsem to nemyslel...

                                Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:04:17

                                elllle - myslim,ze tady na MRKu se osobne zna dost malo lidi ale ten spolecny konicek dokaze lidi dat dohromady ale taky se to tady v nekterych otazkach dost hada,no lidi jsou ruzni.

                                  baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:02:53

                                  Denny-Chtel jsem se zeptat,jsou tam drahe privlacove pruty nez u nas?

                                    elllle - Profil | Po 11.2.2008 23:02:26

                                    SAHIB - tak to jsi vedle, šupina mě do ničeho nenutí, jen mi řekla tuhle adresu abych se nenudila to je vše a já opravdu nevím s kým mám tu čest neznám vás, jen si píšu to je vše.

                                      Denny - Profil | Po 11.2.2008 23:02:18

                                      Tak to je dobre,kdyz pomohlo tohle tak myslim,ze by to mohlo byt jeste lepsi.Asi budes mozna drzet nejakou dietu ale samozdrejme nejsem lekar.

                                        JKL - Profil | Po 11.2.2008 23:00:51

                                        baitruner2 : A ty se nenervuj - je to zbytečný. Houby naděláš. Bude zas dobře. Přemejšlej jak na fousáče! :-))

                                          Červené karty: martas65, kanecek