Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

JKL - Profil | Út 12.2.2008 10:08:54

Mafi : Budí se kde co. Ptákové někteří dorazili s předstihem - špágři třeba. Abych se pomalu budil i já!! :-))

    DejF - Profil | Út 12.2.2008 10:05:42

    mafi: hehe ... když ono je tam tak krásně ... teplíčko, pívečko, papáníčko :-))

      Mafi - Profil | Út 12.2.2008 10:04:57

      Dejf - NEBO V PUTYCE ???!!!! vid

        Mafi - Profil | Út 12.2.2008 10:04:13

        JKL - Dle toho , že už se stěhujou ptáci a zvěř vylézá tak bych řek , že už žádná velká zima nebude, a duben už je celkem v pohodě, hlavně to bude všude rozmrzlí !!!!???? - doufám ?

          DejF - Profil | Út 12.2.2008 10:03:41

          JKL: nestraš, to už snad bude teplo, taky chci jezdit na rybky a ne sedět pořád doma za kamnama :-)

            JKL - Profil | Út 12.2.2008 10:02:05

            Mafi: Hm. To jo. Gegen apetit keine Disputät. Myslíš že v dubnu bude prohřáto?? :-))

              Mafi - Profil | Út 12.2.2008 9:58:50

              JKL - Původně ano, ale kámoš nemohl, tak jsem se sebral a jel sám, na toušeň jedem testoval až v dubnu .

                JKL - Profil | Út 12.2.2008 9:54:50

                Mafi: To jo. Já nějak vyrozuměl že se chystáš na Toušeň - proto ten kaprodrom. Sorry. Tohle vypadá podstatně líp. :-)

                  Mafi - Profil | Út 12.2.2008 9:53:15

                  JKL - Ponědražka, nebo taky Rašelina

                    JKL - Profil | Út 12.2.2008 9:51:37

                    Mafi : Jakže se tenhle rybník jmenuje? Píšeš Jižní Čechy??

                      Mafi - Profil | Út 12.2.2008 9:50:07

                      Dejf - byl jsem na celým rybníce sám , a stánek začne fungovat až zmiznou ty dojebaný mrazy !!!!!

                        DejF - Profil | Út 12.2.2008 9:00:54

                        mafi. a byli tam ještě nějaký dobrodruzi nebo jen ty sám? a co stánek, fungoval?

                          DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:56:05

                          JKL: ve foťáku vim, jak se to nastavuje ... mám to nastavený samo na tu nejlepší kvalitku ... nějakej ten editor si inštnu a budu ladit :-)) pijánko ...

                            DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:55:24

                            mafi: dva spacáky :-))

                              JKL - Profil | Út 12.2.2008 8:53:37

                              DejF : Některé foťáky se dají nastavit na různé rozměry. Je to tam kvůli volbě kvalita/počet foto na kartu. Ale to se na dálku moc nedá. Stáhni si nějaký fotoeditor a máš klid.

                                Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:52:36

                                dejf - fusky jsou prd platný, do konce spacáku se ti špatně dostává teplo a stupňůpromrzá , musím vymyslet nějaký futrál na spodek spacáku,
                                Ráno bylo - 7 stupňů !!!!!!

                                  DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:50:22

                                  mafi: ještě tak troje fusekle a bylo by to ok :-) anebo bufy :-))

                                    DejF - Profil | Út 12.2.2008 8:49:48

                                    JKL: budu muset říct kémo, ať mi tam něco nainštaluje, ať si s tim můžu pohrávat

                                      JKL - Profil | Út 12.2.2008 8:48:22

                                      Mafi : No--- bylo krásně. Uloveny 2 ks. Dál bych to nerozváděl. :-)))) Vzadu někde jsou i fotky. :-)

                                        Mafi - Profil | Út 12.2.2008 8:45:35

                                        JKL - jak ste dopadli vy????

                                          Červené karty: martas65, kanecek