Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 23:00:26

JKL-Dobrou noc.

    Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:59:28

    Denny-Urcite je mi lip nez v predchozich dnech.Asi jsem se potreboval vycistit!!!!!!!!!

      NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:59:26

      Baitruber2 - ja vim ale verim,ze vse bude OK

        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 22:59:23

        No - to jsem dorazil akorát. No nic- dobrou vespolek a zítra :-))

          Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:58:05

          Denny-Ja taky nejdu.Mam naky nervi z toho zitrka tak se mi vubec nechce spat!!!!!!!!!!!!!!

            NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:58:02

            baitruner2 - Jirko jak je?je to lepsi?

              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:57:54

              elllle
              ještě jsi mi neodpověděla,to tě naverbovala šupina?aby jsi do mne začala šít?..o)

                Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:56:57

                Dobrou vsem odpadlikum.

                  NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:56:47

                  My jsme o sest hodin mladsi nez v Cechach :-)))

                    NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:56:03

                    Ale ja spat nejdu!!!!!

                      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:55:48

                      já asi pomažu také,protože to všechno prchá,ráno jdu opět za knipl do Práglu,tak abych byl svěží..,loučím se i za velkou vodu,i s Jitkagold..a Dennym,opět zítra..

                        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:55:39

                        Denny - šupina byla stata jak to to mě zajímá že neřekla

                          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:55:32

                          Take vam preji dobrou.

                            Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:55:23

                            dobrou noc všem cusik

                              Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:55:10

                              malinkej Jasne domluvime.

                                NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:54:27

                                ellle
                                to jste se se šupinou do mě tedy dobře pustili,obě dvě..zač tomu vděčím...o)

                                  Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:54:16

                                  tak čus zítra pa

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:54:06

                                    Pa,pa a dobrou

                                      Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:54:02

                                      bait-tak to ještě domluvime

                                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:53:56

                                        Denny : to bylo,ale z prášku,jak mne bolela kebule!!!

                                          Červené karty: martas65, kanecek