Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Denny - Profil | Po 11.2.2008 22:53:53

Uz vsichni jdete do hajan?

    SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:53:28

    supino
    nashle a dobrou noc

      baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:53:02

      malinkej,supi-Zadny problem po 16.6.vyrazime ju?

        supina - Profil | Po 11.2.2008 22:53:00

        elllle : můžeš,to se ještě domluvíme,dneska už jdu hajat,tak zítra zajdi a ještě to pořešíme,ju???

          Denny - Profil | Po 11.2.2008 22:52:23

          elllle - jo holky jen blbnete,dneska supina psala ze byla stata,ze nemohla ani chodit :-)))

            baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:51:21

            supi-krasne sny ti preji.Dobrou.

              elllle - Profil | Po 11.2.2008 22:50:42

              šupinko - co kdybych už někdy konečně přijela za tebou ??? a uděláme si malý piknik ???

                supina - Profil | Po 11.2.2008 22:50:39

                bait. mi taky!!! Pouštíme rybky!!! Stejně jsme líní je udělat nebot jezdíme pozdě domu!!

                  malinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:50:39

                  supina- dobro noc

                    malinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:49:56

                    bait-tak to my taky!

                      supina - Profil | Po 11.2.2008 22:49:42

                      koukám,že je velmi pozdní hodina,jdu hajínkat.
                      Dobrou noc - ALL

                        SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:49:25

                        Denny
                        oki,klidně můžeš písnout na mailíka,se nic neděje,je to v poho..

                          malinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:49:04

                          bait-vemeš i šupinu pořad jezdime spolu na rybky?

                            baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:48:54

                            supi-Jasne.Ja vas provedu po Slapech a pekne si zachytame.Ale ja to vetsinou poustim.

                              SAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:48:29

                              supina
                              nepochopil jsem,ale to nevadí a myslel jsem to v duchu ornitologickém,česky řečeno povídání o ptácích v kleci

                                Denny - Profil | Po 11.2.2008 22:48:06

                                SAHIB - jak jsi psal o novasu a hadech,vzpomel jsem si na leta mladi,jednou jsem tam potkal pana,ktery chytal desitky uhoru,poradil me recept,ktery je 100% ucinny,chce to mit tedy dobry zaludek ale opravdu to funguje spolehlive,sem to davat nebudu ale kazdemu to mohu poslat na mail.Mozna ze to nekdo i zna.

                                  supina - Profil | Po 11.2.2008 22:47:54

                                  bait. Téma jsme už ukončili!!!

                                    supina - Profil | Po 11.2.2008 22:47:14

                                    bait. můžu taky?? Kuře beru sebou!!!

                                      supina - Profil | Po 11.2.2008 22:46:43

                                      SAHIB : neptákujeme,jen se řeší ptáci jinak!!!

                                        baitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:46:13

                                        malinkej-Nejni problem lodku mam mista take nake tak az se bude moct tak vyrazime.

                                          Červené karty: martas65, kanecek