Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:46:09

Denny
je to pravda, sic mi už taky nějakej pátek je, ale kdyby mi bylo, jak se cejtím na 30, to bych si vyskakoval, pískal a užíval rybiček, přírodičky, to by mi bylo hej, to bych od vody neodlezl..

    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:46:00

    Denny : někdy ani ten řetěz nepomůže,když se ztratí i na pronajmutem místě polistu-
    policajtovi lodka,která je pomalu přikovaná!!!

      Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:45:51

      Denny - ještě že jsme tak mladííí no né

        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:45:35

        supina - Jitka vi ze ja jsem vernej jako pes a nema duvod zarlit :-)))

          Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:45:01

          supi-Ta ho vetra,ale on je k neudrzeni!!!A staci na toto tema ne?

            NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:44:49

            ještě ptákujete?...nic ve zlým...

              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:44:38

              elllle : pozooor-má sebou mamču Jitku!!!!

                NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:44:19

                SAHIB - mam pravdu?Urcite to JKL potvrdi.

                  NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:43:12

                  elllle - no my jsme tady asi vsichni v nejlepsich letech bez rozdilu narozeni,nadarmo se nerika ze clovek je tak stary jak se citi.

                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:42:30

                    bait. : jo a ta rada,musíš ukecat přítelkyni,at ti papoucha provětrá!!!

                      Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:42:24

                      Denny-jo jeto tady vesely jak to ne přivažeš na řetěz tak nic nemaš

                        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:41:49

                        Denny - kluk v nejlepších letech ty mám ráda

                          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:41:12

                          bait. malinkej : tak to jste na tom stejně!!!

                            NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:40:44

                            elllle - uz hooodne,56 rocnik no kluk v nejlepsich letech :-))))

                              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:40:27

                              bait-supina to zna jezdila semnou na candoše

                                NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:39:49

                                malinkej - psali me znami jak se v cechach lode strasne kradou,tam musi byt docela dobrej bordel.

                                  Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:39:41

                                  Denny - kolik 25let ?? kolik ti je????

                                    Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:38:53

                                    bait-tak to se někdy domluvime??

                                      Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:38:32

                                      Denny - všechno jde ohledně ptáků, škoda toho povolení

                                        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:38:30

                                        elllle - kdykoliv jsem ochoten se na tema dravci,jejich odchov ,lov atd se bavit,delal jsem to asi 25 let a myslim ze jsem byl docela dobrej,sakra ted to vypada jako kdyz se chlubim,no mel a mam je rad.

                                          Červené karty: martas65, kanecek