Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:37:27

supi-Ten muj papousek take vstava se mnou!A to skoro porad!

    Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:37:12

    Denny-jo to je si ce hezky ale taky si tu pučujou lodki bez dovoleni

      NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:36:27

      elllle - tady ano zadny problem,ale budeme se vracet do Cech a kdyz jsem kontaktoval cechy o dovozni povoleni,chteli nejdrive vyvozni,amici se vysmali ze to neexistuje,ze nejdriv musi byt dovozni,no na posrani ze to tak musim rict,ale z hlediska toho odkud je papouch dovazen si myslim ze amici maji pravdu.

        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:36:25

        Denny - to musela být nádhera pracovat s dravcema !!! někdy pokecáme ??

          Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:36:24

          malinkej-Je to tak jak pise Denny.Ale par mistecek na Slapech taky mam ze brehu.A divil by ses kde jsou.To bys necekal kde se vsude schovavaj.

            Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:36:02

            elllle : já ti to pak pošlu na icq ,ju

              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:34:45

              supina-tendle tejden vstame ve dvou ha ha ))

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:34:33

                SAHIB : Proč ?????? nevim

                  NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:34:04

                  malinkej - z lode je to lepsi,doporucuju,vetsi akcni radius a dostanes se do mist kam ze brehu ani nahodou,ale vzdyt to znas sam.

                    Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:33:55

                    šupina - a kdooo piš

                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:33:40

                      malinkej : místa jo??? :o)))))))))))

                        NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:33:29

                        supina
                        ???????????????????????????

                          Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:33:19

                          Denny - nechápu proč jste ho nemohli mít doma

                            Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:33:02

                            elllle : já jsem ti to zapoměla říct,znám lidi co chovají papouchy ve velkým!!

                              NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:32:33

                              elllle - ja jsem delal hodne let sokolnictvi a v tom se opravdu bez vychloubani vyznam,proslo me rukama desitky a desitky dravcu,vcetne tech nejvzacnejsich,sokol,raroh ,orel,to byla moje parketa a o tech opravdu neco vim.

                                Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:32:27

                                bait-ja lodku nemam ale zebřehu taky dobry když znaš mista

                                  NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 22:31:46

                                  elllle
                                  proč divoch ,co jsem provedl?..oo))

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:31:28

                                    malinkej : ale ted máš celej tejden volno!!! Tak jak je to???

                                      Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:31:02

                                      malinkej-To si budem rozumet.Ja je lapu z lodky porad a stale me to bavy.

                                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:30:37

                                        Denny : pouze luk,šípy nevozim!!!

                                          Červené karty: martas65, kanecek