Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:30:26

elllle - nejsem,vis meli jsme zaka,ale protoze v cechach je takova blba birokracie tak by byl veliky problem ho dostat domu tak jsme ho dali pryc dokud byl jeste mlady,skoro jsem ho obrecel,uz mluvil :-(

    Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:29:35

    supina-ne ja stavam brzo na stan!!!!!!!!!

      Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 22:29:30

      supi-Ja take ptaky nechovam,ale po ranu ten stan take mam.Hihihi

        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:28:51

        elllle - a oblibene ryby,nemyslim na jidlo ale spis zpusob lovu,vim ze supina preferuje luk a vidle,co ty :-)))

          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:28:49

          elllle : SAHIB je takovej stydlín,nesmíš na něj tak hrrrr

            Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:28:13

            malinkej : ale taky vstáváš,neeee?? Se stanem???

              Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:27:27

              Denny - jsi chovatel?

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:27:11

                Denny : ale možná,že máš pravdu,tohle nedokážu posoudit,tohle se mi nestává,tak nemůžu vědět,jak to je po ránu!!!

                  Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 22:26:47

                  supina-ja ptaky nechovam

                  bait-candati to je moje slabost

                    Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:26:32

                    šupina - máš pravduuuu

                      NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:26:21

                      elllle - sem taky ale stejne se to asi neuhlida,krouzek se da nasadit i dospelym ptakum a cipovani je sranda,tak jen CITES a hura do Evropy.

                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:26:14

                        SAHIB : ty jsi,ale divoch,ty nám svádíš Eli,nee???

                          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:25:24

                          Denny : já myslim,že ne!!!

                            Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:25:19

                            SAHIB ty divochu

                              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:25:02

                              malinkej a bait. : Co vy????

                                NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:24:59

                                supina - ja myslim,ze i opak muze byt pravdou.

                                  Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 22:24:32

                                  Denny - my jsme chovatelé je to náš koníček jako rybařina a ochranáři k nám chodí pravidelně na kontroly, z j. Ameriky jsou dovozy zakázany teď

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:24:10

                                    Denny :o))))))))

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 22:23:37

                                      elllle : já myslim,že ten kdo sexík nemá,tak ten stan po ránu určitě bude!!!! Neee??!!

                                        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 22:23:25

                                        A ticho :-)))))))))))))))))

                                          Červené karty: martas65, kanecek