Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:40:59

malinkej : k tomu kuřátku

    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:40:49

    ellle
    nás se není třeba bát,ono to tak jen vypadá,ale jsme banda rybářská zvrhlá,a máme rádi uzenou šunku,no...oo)))

      Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:40:35

      JKL-no moc mu už nezbejva

        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:40:30

        Denny: tak to je bomba nápad,ale tady by to asi nikdo nedodržoval nebot se tady berou ryby od vody ve velkým a néé podle Ryb.řádu...:o(((((

          NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:39:51

          supina
          no nebýt PE PU,tak nejsme ani v půli..oo))

            NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:39:28

            malinkej : To už by byla kapybara... :-)

              Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:39:11

              supina-krokety,hranolky-NE ja chci MASO

                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:38:39

                Jo a všimli jste si??? Najeli jsme novou tisícovku!!!

                  Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:38:02

                  JKL : pošli mi ještě tu starší fotku,toho naháče

                    Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:35:42

                    JKL-tak ještě dvakrát větši je pepino

                      NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:35:40

                      Ted jsem si vzpomel na jednu vec o ktere jsem se vlastne na MRKu nikdy nezminil.Samozdrejme tak jako jinde jsou i tady rybari,kteri si berou ulovene ryby(ne kapry) a tak pro ne udelali to,ze se u cesty v lese postavila takova bouda,ktera je uvnitr osvetlena.misto oken site proti moucham,uvnitr stul a nekolik sudu,no a kdyz dotycny bere ryby domu,tak tam proste zastavi,rybu vyvrhne,oskrabe nebo jinak upravi a odvazi domu jen to co potrebuje.Nevim kam se odvazi ty zbytky ale jsou na to placeni lidi kteri to likviduji,docela slusne vymysleny aby lidi nedelali bordel u vody,pokusim se najit fotku.

                        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:35:35

                        supina : To náhodou není vokudlaný. To je druh takovej novej. Fakt. A praktickej... :-))

                          NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:35:35

                          supina
                          ano,porci kiláčků.. to by musel být buvol,abych se nasytil,z pepu bych akorát tak měl max.mastnou hubu,dvakrát kýchl,prdl a měl hlad...a jistě i kolega JKL by s baitíkem přispěli do mlýna a šli by provést kontrolu hutnosti materiálu...

                            Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:35:28

                            supi-Tak ja neco vymyslim.Nakou ochranu pred tou SMECKOU!!!!!!!

                              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:35:09

                              JKL : ten je výbornej!!!

                                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:34:46

                                malinkej : ty jsi šplhna,ale pokud otočíš a dáš se na mou stranu,možná budou i kroketky nebo hranolky!!!

                                  NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:34:13

                                  Vase zprava

                                    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:33:57

                                    JKL : já jí viděla,takhle vokudlaný morče teda nechci!!!

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:33:21

                                      bait. : no,jo,no-prostě se z toho nedostanem,budeš nuset mi udělat na haus. nějakou klec s bezpečnostním zámkem!!! Teda až dorzim na kolaudaci s Pepou,jinak je 100% po něm!!!

                                        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:33:04

                                        supina : Náhodou - to je nespravedlnost Třeba já hledal módní morčecí trendy. I fotku jsem přiložil. :-)

                                          Červené karty: martas65, kanecek