Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:31:26

supina-ja sem to psal za jakym učelem -))

    Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:31:21

    elllle : vody tak ani ne,jako receptů

      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:30:52

      SAHIB : jako myslíš porci ????

        Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:30:38

        supi-Tak uz nevim jak to mam udelat!Panove se rozhodly a stoji si pevne za tim.Ale jeste bych prikoupil HUSOKACHNU.9Kg

          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:30:26

          SAHIB - ja vim,stejne budu vzpominat na rybarinu tady,o tom jsem presvedcenej.Tady si muzu vybrat jakekoliv misto na brehu a vim ze kdyz ho zakrmim,tak tam nikdo nepujde(tam nikdo nechodi) a kdyz nekoho potkam tak je to spis Myval :-))))

            Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:30:04

            malinkej: vždyť ho stejně nejvíc vykrmuješ ty!!!!

              NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:29:56

              supinka
              jen svých 30... kdyby nebylo tolik,tak si dám ještě jednou...

                NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:29:41

                Denny : A počkej až ty zdejší loužičky a potůčky budeš znova objevovat..... :-)

                  Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:28:49

                  SAHIB : nech si své recepty-ještě jsi namakal na kole,tak máš hlad-cooo!!!

                    NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:28:39

                    to by už nebylo ono..kachna,kachna,kachna,jedině že by jsme kachní stehýnka přikusovali k morčecí uzené šunce,takle jsi to asi myslel,že?..oo))

                      NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:28:14

                      baitruner2 : Myslíš jako přílohu? Dobrý nápad!! :-)

                        NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:27:59

                        JKL - dockam,vim ale je to dlouhy,no asi si budu obcas kratit dlouhou chvili tim,ze budu chodit na ryby.

                          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:27:48

                          Vidíte!!! JAKEJ je BAITÍK charakter!!!

                            NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:27:11

                            Denny,
                            je to posláno ne pro naštvání,ale s přáním kouska vzpomínek pohody a domova,tak je to myšleno..

                              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:27:08

                              malinkej : Kuře,joo??? Za co!!! Vždyť jsi proti mne-celou dobu.
                              A baitík ne!!

                                Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:26:56

                                no jak to tak slyším vy tam máte hodně voooody

                                  Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:26:49

                                  Chlapi-Ja mam napad!Ja dojdu k sousedovi a koupim kachnu a vykoupim Pepu z tohoto problemu co vy na to?

                                    NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:26:29

                                    SAHIB - ak tomu ten salatek,klidne by si clovek potom mohl piskat arvat jak pise supina ani by mozna nepoznala,ze se neco zmenilo :-)

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:26:06

                                      Denny : nooo,taky odpověď.
                                      Ale tygři tady volně se nepohybujou!!

                                        NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:25:27

                                        Denny: Jenže ty se dočkáš, ale mnozí z nás těch tvých vod ne. Alespoň v tom máš výhodu. :-)))

                                          Červené karty: martas65, kanecek