Středočeši - pokec

Střední Čechy - vše o rybařině a nejen o ní
Autor diskuse: DejF - Profil , 28.1.2008 všeobecné - ostatní

Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:25:18

Počkejte-pomsta bude sladká-jen co vyrazíte na rybky!!
Sešlu na vás mráz,sníh a jiné nevlídno!!!

    NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:25:14

    supina - podle toho co pises jak je velkej,tak by musel narazit na tygra aby ho neco sezralo

      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:24:28

      jemně naříznout stehýnka,prošpikovat špíčkem,houbičkou a cibulkou..
      podložit tymiánkem..zalít troškou červenýho savignonu...joj,

        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:24:23

        bait. : alespoň někdo je se mnou!!!

          NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:24:01

          baitruner2 - a nezapomen dovezt take to zminovane koreni :-)

            Nmalinkej - Profil | Po 11.2.2008 21:23:32

            supina-ja taky dostanu kuře když budu hodnej na PEPINA?

              Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:23:20

              Denny : ten je horší než milenec,
              milence můžu vykopnout z bytu,ale Pepína??? Na to nemám srdce!!!
              Sežrala by mi ho první kočka!!_teda asi jen zakousla

                NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:23:20

                elllle : Rozhodné slovo: Péct? Grilovat? Udit?

                  NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:23:02

                  JInak - pratele,moc hezky fotky od vody az je me z toho smutno :-(

                    Nbaitruner2 - Profil | Po 11.2.2008 21:22:57

                    supi-Ja Pepinovi privezu neco na zub.Treba cerstvy ledovy salatek.

                      NSAHIB - Profil | Po 11.2.2008 21:22:52

                      ted je prej na trhu náký nový koření, s příchutí muškátu..oo)))na zvěřinu..oo))

                        Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:22:11

                        budeme vařit

                          Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:21:53

                          ellle : ty taky??? Co to je????

                            Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:21:41

                            Vase zprava

                              NDenny - Profil | Po 11.2.2008 21:21:19

                              elllle - never ji,to nemuze byt morce,kdyz piska a rve pri otvirani lednice tak bych rekl,ze skovava hladoveho milence :-)

                                Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:21:16

                                bait. : máš u mne to grilovaný kuře!!!!

                                  Nelllle - Profil | Po 11.2.2008 21:21:05

                                  počkej pepíííno

                                    NJKL - Profil | Po 11.2.2008 21:20:49

                                    elllle : No prosím, já říkal že to půjde. Chce tio tady nezaujatou ženskou ruku. My bysme ještě Pepču překořenili. :-)

                                      Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:20:34

                                      Denny : nooo,to tancuje-lítá jako pošuk po akvárku a skáče!!!

                                        Nsupina - Profil | Po 11.2.2008 21:19:46

                                        elllle: vidíš,jak mi zase pečou Pepína??? Mé morčátko!!

                                          Červené karty: martas65, kanecek