Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:02:25

Martin... >> kecas sracky aj tady hlídam

    NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:02:05

    že by nikdo další???

      Nklobas - Profil | Po 12.1.2009 10:45:53

      Martin... >> Ty kšeftmene :))

        NMartin... - Profil | Po 12.1.2009 10:42:59

        ALL: chystám se objednat mikiny a taky možná i trika SalmonBaits....Kdo by měl zájem ať se ozve a dozví se víc informací i ceně

          NMartin... - Profil | Ne 11.1.2009 23:05:21

          pajinek >> jo to neboj...to bude můj častý partner u vody

            Npajinek - Profil | Ne 11.1.2009 23:03:35

            Martin... >> paragraf je dobre kroucenej, tak to proklickujes

            Koukam koukam doufam ze ji vezmes sebou kvode !!!

              NMartin... - Profil | Ne 11.1.2009 23:00:06

              pajinek >> jj taky pravda...to obkecám a kdyžtak se vymluvím na nějaký jiný paragrafy...a vypadá to že budu častěji v Olmiku :o))

                Npajinek - Profil | Ne 11.1.2009 22:54:38

                Martin... >> to je jednoduchy vzdyt je to zakon silnejsiho to obkecas !

                  NMartin... - Profil | Ne 11.1.2009 22:50:44

                  pajinek >> no zkouška z Práva....tam vědomosti nepomůžou....musím to našrotit a to se mi nechce

                    Npajinek - Profil | Ne 11.1.2009 22:48:54

                    Martin -- me zas neco vlezlo do soboty, ale uvidim do konce tydne daleko treba se neco zmeni. Tak se snaz udelat tu zkousku at v pripade muzem jed v nedeli.
                    Jses malej, ale sikovnej vzdyt ty vedomosti mas !!!

                      NMartin... - Profil | Ne 11.1.2009 21:45:17

                      To bude řiť ale v neděli rozhodně nebudu moct z důvodu odjezdu na školu....v pondělí byc měl mít zkoušku pokud ji zítra neudělám :o)) ale kdybych to zítra udělal tak je i ta neděle volná

                        NAlov - Profil | Ne 11.1.2009 20:37:32

                        pajinek> Ok. Tak to hlavně zjisti s těma granuláčema, at je nějaká sranda. Jen jsem zvědav, kolik nás to po skončení lovu bude stát :-DDD Ale co už. Každá sranda něco stojí ne :-)

                          Npajinek - Profil | Ne 11.1.2009 20:13:45

                          Alov -- podminky jsou na www.sobacov.estranky.cz a co se tyce granulacu meli je tam ted davat, ale jeste to zjistim a dam sem v patek vedet.

                            NAlov - Profil | Ne 11.1.2009 19:59:56

                            pajinek> Klidně můžem vyrazit na Sobáčov. Ještě jsem tam nikdy nebyl. Ale ve chvilce volna by si mohl zjistit, jak to tam s dírkama je. Podmínky lovu atd. A hlavně at tam jsou nějací granuláči, at tam nemrznem jak trotli a prd :-DDD

                              Npajinek - Profil | Ne 11.1.2009 19:55:06

                              Nazdarek -- pro dirkovacku jsem i ja, akorat v sobotu nemuzu trocha se to zvrtlo, ale v nedeli urco. Tak ted zalezi na vas jak vam to vychazi.Jinac jsem pro sobacov mam ho totiz za humny.Pokud by byla zmena a ja mohl tu sobotu, tak jedu s vami, ale pokud se obetujete na nedeli jedu na 100 pro. Dam vedet ale az v patek

                                NMartin... - Profil | Pá 9.1.2009 21:00:45

                                Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no uvažovali jsme o tom sobáčově ale necháme to na společné domluvě

                                  NAlov - Profil | Pá 9.1.2009 17:27:31

                                  Martin> Ještě najít slušný revírek po ruce :-) Nějaký návrh???

                                    NMartin... - Profil | Pá 9.1.2009 17:24:19

                                    Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> já bych jel...pakticky budu mít čas tak by to šlo

                                      NAlov - Profil | Pá 9.1.2009 17:20:42

                                      Martin> Dikes kámo. Jsem si dneska na to ani nevzpomněl. Mě nějak pohltila práce, takže docela starostí.
                                      Jinak mi hoši kuuurevsky chybí rybařina. Ale už pomalu nakupuju na jaro. Pořídil jsem si futrály na návazce, nový organizér na prkotiny, dále pak prkotiny a začínám studovat výrobu koulí. Budou jsem jmenovat pěkně česky Slezské Alovkoule :-DDD Ještě zbývá drobnost. Udělat je, ale to zmáknem :-) Co ta dírkařina? Razíme tu příští sobout? A kde teda? :-)

                                        NMartin... - Profil | Pá 9.1.2009 15:55:50

                                        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> nazdar pytláku přeji Ti všechno nejlepší k Tvému dnešnímu svátku. Hodně štěstí, lásky a zraví a hlavně rybářských úspěchů přeje Martin