Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:36:47

klobas >> já jsem doma nebyl.....naštěstí :o)) ale teď se tam musím už ukázat...zrovna si balím

    NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:36:04

    Zámek >> jasný já se pak stavím až budu mít chvilku času a taky i cestu a přinejhorším bych ti to vše poslal na mejla jako ostatním zájemcům

      Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:35:59

      Martin... >> Ja sem tam byl už od patku nevím kdo se radsi flakal doma s maldou vid ?

        NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:35:19

        klobas >> no to mluví ten pravej :o))

          Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:29:23

          Zámek >> Jo super

            NZámek - Profil | St 14.1.2009 0:27:43

            Tak martas nakonec nejel?? a jalk to tam vypadalo stalo to zto??

              Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:22:26

              Zámek >> martin se me bojí tak radsi ani neprijel

                NZámek - Profil | St 14.1.2009 0:21:19

                Hoši a jak bylo vubec na přebnášco že jsem tu nenašel foto a ani zminku otom jaký to bylo:((

                  NZámek - Profil | St 14.1.2009 0:16:51

                  jo to by šlo tak se pak domluvíme dame si srazek na kafičko pokecáme konečně si vypálim ty filmečky :)

                    Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:16:19

                    Martin... >> seš vyděrač :)

                      NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:14:23

                      Zámek >> to mě vytáhla mladá na ples takže já nemůžu...jinak myslím že se tady kluci domlouvali...to já se stavím až budu mít čas nebo ti pošlu mejl s nákresem jak bych si to představoval a cena se pohybuje okolo 150 za triko a 350 za mikinu

                        Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:13:31

                        Zámek >> kurna ty ses rozsoup .. .-)

                          NZámek - Profil | St 14.1.2009 0:12:16

                          kuwa tak sem hoď foto a cenu + info co a jak a nebo se stav doprdele zamnou na kafe ne!!! nabo to mám dojet já nebo co a co ta dírkovačka kdy je pevnej termín?? doufám že v sobotu v nedělu jedu na oběd a na bowling:))

                            NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:11:47

                            klobas >> mno asik joo...nebo chce oškubat hosty aby bylo :o)) snad se nebude na mě zlobit

                              Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:08:55

                              Martin... >> Jak se ma eco patit tak zamek neslysí :))

                                NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:07:52

                                klobas >> já jen skočím do sprchy a hned valím do postýlky spinkat....ráno valím domů tak se těším...no domů až později večer :o))

                                  Nklobas - Profil | St 14.1.2009 0:06:53

                                  Martin... >> ne ja ne a co ty?

                                    NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:06:37

                                    Zámek >> no a ty nechceš tu mikinu a triko? :o)) a ani nic nenapíše kluk jeden ušatá

                                      NZámek - Profil | St 14.1.2009 0:04:59

                                      Já taky hlídám a zatím se nic nedděje:)

                                        NMartin... - Profil | St 14.1.2009 0:03:29

                                        klobas >> cože??ale nemáš už spinkat?? :o))