Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npaia - Profil | Út 18.11.2008 23:57:07

50 denně jich tam nebude, když maj jen 2 docházky týdně. a jakmile to zamrzne, tak maj utrum.

    Npajinek - Profil | Út 18.11.2008 23:20:10

    papia -- me je to taky celkem jedno, ja na Babice jezdim tak 3 az 5krat do roka, ale vem si par najezdu po 50ti rybaru ( masaru) v prumeru se odveze 25 kapru denne ( coz se teda vzdy nepovede ale... ) Jak rikam brzke a dobre jaro a ze 700set ks v cervnu tam zustane par kousku.
    Masari maji hlad a kdyz uz se narybubu nemuzou podivat, tak ji zas zpenezi !!!

      Npaia - Profil | Út 18.11.2008 22:54:42

      pajinek >> 700 kusů je ti málo? podle mě je to víc než dost, zvlášť, když se jedná o tržní velikost... a neboj, pořád bude co chytat, jen masařky budou nadávat, že ve vodě nejsou ryby, co by si odnesli dom. ale já na Babice na kapry nechodím, občas tam zajdu akorát s vláčákem.

        Npajinek - Profil | Út 18.11.2008 22:08:58

        papia -- byl jsem tam v nedeli odpoledne mezi 2 a 5 hod. rybaru jak na zavodech. Odpoledne zadna slava, ale jednoho slabeho 40nika jsem si vytach.Nekteri meli ojedinele zabery od kapru mezi 40 az 45 cm, kolega vedle k 52cm. Ranno pry to bylo lepsi.

        Jo a slysel jsem ze se tam vysadilo jen 700 ks kapru, je to pravda, nevis neco o tom ?
        Pokud je to tak, v v kvetnu nebude co chytat !

          NMartin... - Profil | Út 18.11.2008 21:49:51

          paia >> to víš ten měsíc byl pro masaře očistec tak teď se to snaží dohnat jak se dá...no prostě hrůza

            Npaia - Profil | Út 18.11.2008 21:45:47

            tak mi to nedalo a cinknul jsem tatovi, v neděli se prý na Babicích masařilo o 106, dnes tam dělal kontrolu, kolem vody cca 50 rybářů (to je jak na závodech) a pouze dva měli kapříka v cajdáku.

              NMartin... - Profil | Út 18.11.2008 16:28:20

              Spacir >> ale prd :o))....mám tam celkem 6 kaprů a z toho je jen jeden můj....ten další putoval za formu na olova (prašule nechtěl)....to víš v zimě ho zase budu rozšiřovat

                NSpacir - Profil | Út 18.11.2008 16:20:33

                Martin...: ty musis mit nejaky velky rybnik ne?coz si my rikala tak co jsi chyt ty tak sis taky bral jen do rybnicku...to tak minimalne 0,2ha ne???Kdyz uz tam musis mit ted taky 10 kapru ne?

                  Npaia - Profil | Út 18.11.2008 10:51:38

                  pajinek >> koukám, že jsi byl na Babicích, masilo tam hodně?

                    Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 21:13:18

                    Martin... >> No proč ne :)

                      NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 21:06:32

                      klobas >> a přitom aby tě nkdo škrabal na kulích že??? :o))

                        Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 21:04:08

                        Martin... >> jo hodila by se naka ta zavažecí lodka s gps a s vestaveným echolotem :))

                          NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 21:03:02

                          klobas >> musíš mít na to všechno nějakýho otroka...teda já jsem otrokem sám sobě i ostatním :o))

                            Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 20:57:02

                            Martin... >> no ono musí být velkej výber pít 7dní po sobe furt to stejný není ono :)) a pri takoví zime si myslím že se to bude hodit už to vidím bude foukat jako prase snežit vlny jako kráva a už vidím jak jedu ve střízlivím stavu 400metru na vodu zavést prut :)))

                              NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 20:54:53

                              klobas >> to berete nějakej bar ne???tolik toho myslím nemá ani Zámek v hospodě :o))

                                Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 20:51:13

                                Martin... >> tak spacák mám takovej prumernej ale beru si i takovej letní a deku takže to vse dám do sebe a snad bude líp no pití berem pomerne dost víno,svařák,sangria,vodka,slivovice,špendlíkovice,rum,pivo takže o to nouze nebude :)

                                  NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 20:48:14

                                  klobas >> stačí pořádný spacák a taky si trochu zředit krev vodkou nebo slivkou....fridex doporučuji jen na cívky a pak na lovné místo

                                    Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 20:45:53

                                    Martin... >> no tak to me poser to jak mamá uvidí spadnout jednu vlocku tak me nikam nepustí :)) ale snad to vsehcno klapne sem zvedavej jak ty mrazi vydržím musím na neco prijít jak to prežít bez ujmi na zdraví ))

                                      NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 20:42:45

                                      klobas >> to si nedělám prdel...já jsem taky an to čuměl jak z jara :o)) ale taky ješt na rybky pojedu..sice jen jen tak na pár hodin páč víc času rozhodně mít nebudu

                                        Nklobas - Profil | Po 17.11.2008 20:41:22

                                        Martin... >> čus si delas prdel že u vás už snežííí ja pojedu ejste na 7dní na rybky tak snad neumrznu i když už pod nulou je