Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 20:38:21

pajinek >> no vidíš....já jsem dneska šel na vlak v pravé snhové vánici.....kua....tatík s bráchou byli na rybkách a skončili jako bezrybky....po včerejším lovu kdy dovezli celkem 3 kapříky....naštěstí všichni plavou v rybníčku

    Npajinek - Profil | Po 17.11.2008 20:34:49

    Zamek
    Martin -- na ten srazek by samozrejme jel, ale jak jsem psal budu pred vanocemi bez papiru a dostanu je az po novem roce. Sebrali mi je za rychlost na jeden mesic, ale po pulce dam zadost a budou mi vraceny spatky.

    Dnesni odpoledni rybacka na Chomoutove jeden zaber natvrdo v trave, kolega kapr 52 cm a 2 plotice kolem 20 cm. Jinac u vsech kolem mrtvo.

      NMartin... - Profil | Po 17.11.2008 20:08:06

      Zámek >> jsem se vrátil do společnosti Mrku....na rybách jsem se akorát nasral páč tam jeden vláčkař si došel pro maso (kapry) a bylo vidět že je chytá asi poprvé....rozptyl nahazování bylo přes 30....dokonce se mu i povedlo přehodit celkem 7 prutů :o)) nakonec jsme z tho vyšel s pořádně pocuchanými nervy a ještě jako bezrybka

        Nklobas - Profil | Ne 16.11.2008 21:37:01

        Zámek >> uvidís no ale podle me bude docela velkej ohlas

          NZámek - Profil | Ne 16.11.2008 21:35:43

          Tak já to zkusím napsat do kalendáře akci a uvidím jestli se něco stane nebo ne

            Nklobas - Profil | Ne 16.11.2008 21:29:16

            Zámek >> no to já vím vsak jo urcite by dost lidí prislo kdyby to vedeli

              NZámek - Profil | Ne 16.11.2008 21:28:12

              No ale ono to nebude jako normální sraz s přednáškama bude to jen posezeni u pivka a koukání na nějákej ten rybářskej filmek

                Nklobas - Profil | Ne 16.11.2008 21:10:22

                Zámek >> tak ty martin pajinek já kolega spacír plus urcite ejste nakej tvuj kamos musís to taky nekam napsat mylsím že do tyhle otazky nechodí moc lidí ted akrome cca tyhle 5ky co tady nejvíce prispívá

                  NZámek - Profil | Ne 16.11.2008 21:05:49

                  klobás.... 10?? kdo by to měl všecko být??
                  Tak Marťas ty já a už nikdo jinej neříkal že by dojel

                    Nklobas - Profil | Ne 16.11.2008 21:02:28

                    Zámek >> joj tak to je napytel ja ybch mohl s kamsem pred tema vanocema dojít rekni to víc lidem at se to konááá kdyt ted už by nás bylo aspon 10 ne?

                      NZámek - Profil | Ne 16.11.2008 21:00:45

                      Klobás .... No vypadá to spatně nikomu se to před Vánocema nehodí že se budou nakupovat dárky a všeci budou doma čumět na telku žrat cukroví a chcou být s rodinou

                        Nklobas - Profil | Ne 16.11.2008 20:57:51

                        Zámek >> čus kolik už je domluveno tec lidí???doufám že se to bude konat

                          NZámek - Profil | Ne 16.11.2008 20:55:41

                          Pajinek ... No jo tomu se říká odhájení ne?? Jsem zvědavej jak dneska dopadl Marťas na bruntálském rybníku měl jsem dojed taky ale jelikož jsem zavíral hospodu až v 4:48 ráno tak bych toho mos nenaspal a představa že dnešní šichta je předemnou se mi ježili chlupy tak snad příště :)

                            Npajinek - Profil | Ne 16.11.2008 20:02:35

                            Dnes na rybach. Jeden kaprik do 40 cm, ale ta tlacenka okolo vody.

                              Nklobas - Profil | Čt 13.11.2008 20:53:57

                              a kdyby to byl ten termín okolo tech vánoc jak ej naplanovano tak bych mohl dojet jeste s jedním kamosem kaprarem to jsou 2lidé :))) mylsí že s eto zaplníííí

                                Nklobas - Profil | Čt 13.11.2008 16:56:00

                                Zámek >> me by termín vyhovoval že by tata zajel k teticce na navstevu predvánocní a me by hodil do rymarova :))

                                  NZámek - Profil | St 12.11.2008 23:26:54

                                  O.K tak ja to tady pročítám tak otevírám volnou diskusi ta téma vhodný termín na konání srazíku je pravda že je to před vánocema a lidi budou jezdit po nákupech zdobit stromky atd tak se mužem domluvit na později až bude zima a rybářovo srdce bude prahnout po nějákém tom rybářovském pokecu :)

                                    NMartin... - Profil | St 12.11.2008 21:38:54

                                    Spacir >> ale od někoho dceru máš ne??tak jeď vlakem...ten ení tak drahej a můžeš jet i s opicí :o))

                                      NAlov - Profil | St 12.11.2008 21:29:55

                                      Spacir> Jako tušáka mám, ale to je tak všechno zatím :-DDD Teda s těma big :-))

                                        NRyba1 - Profil | St 12.11.2008 21:29:40

                                        spacir: Jasně něco podniknem :-D