Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:28:39

Alov: reknes nam kde na big co?:D:D tady hlavne psst o vsem asi vim o cem mluvis, nekdo uz to tady temer uspesne prorek ale tak je to zatim dobry:))) termni je i pro mne na prd...

    Alov - Profil | St 12.11.2008 21:23:48

    Holá holá! Co se to tu kuje? Sraz? Může bejt, ale ten termínek... Posunme termín, a já vám řeknu, kam na big kapry. Teda pokud na to do srazu přijdu :-D Za celý rok se mi to nepovedlo no. Co už... Pročítám to tu a tak mě napadlo, jestli nezvážit spíš termín 2.- 3.1. 2009. Bude mrtvo, Zámek bude mít po silvestru prázdno a můžem se vším všudy sesumírovat starý rok. Ale jak říkám. Jen návrh :-) Jinak zdravím Krnofáky :-)

      Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:23:47

      Martin...: bouhuzel nemam doma bankerovu dceru....

        Martin... - Profil | St 12.11.2008 21:22:16

        Spacir >> tak přijeď 21 a bude ne??

          Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:19:49

          Martin: 20teho

            Martin... - Profil | St 12.11.2008 21:15:48

            Spacir >> tak to můžeš přijet třebas na ten druhej nebo první den...a vyho máte kdy???

              Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:14:44

              Ryba1: tos posluchej, tak ja budu mit do vanoc snad novej byt svuj vlastni uz konecne:D na sraz taky nepojedu nejspis, a kdyby to teda nevyslo tak bychom mohli neco usporadat tady treba aji na pres rok nebo tak nejak a noclech bys mel zajisten...cas jsou penize no, je to hruza...

                Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:13:04

                Martin...: pro me blbej...nerikam ze pro Vas...v tu dobu mam zrovna tridni sraz a je toho hodne...

                  Ryba1 - Profil | St 12.11.2008 21:12:57

                  spacir:Kurna neni toho času jak jsem si myslel, ale jo prijedu ale nevim jestli na sraz ale pokud to vijde tak jsem tam:-D.Ale jo neco jsem nachytal, moc sem tomu letos nedal:-D

                    Martin... - Profil | St 12.11.2008 21:09:38

                    Spacir >> blbej????kterej by byl tak lepší???

                      Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:07:16

                      Zamek: ahoj pane, no tos zivot jde pomalu ale jiste, od tmy do tmy v praci, sak to znas...no a na sraz, covece nevim ti, je to takovej blbej termin, nevim nevim...

                        Spacir - Profil | St 12.11.2008 21:05:55

                        Ryba1: ale panacek tu prisel:) ze se tady nekdo ozval ze jo:) ohledne tech dravcu ze...:) no na ten sraz co kluci poradaj asi nedojedu, nevim jak to vsecko bude, ale ty panacku by ses nekdy moh taky ukazat ze jo:)))jak to jde?a kapri beru?

                          klobas - Profil | St 12.11.2008 20:47:23

                          Martin... >> čus hodte to i nekam do kaprarine nebo tak at se nas sejde víc a koná se to! dík

                            Ryba1 - Profil | St 12.11.2008 20:38:17

                            Jinak zdravim vše, obzvlašt spacira a stomarta :-D

                              Martin... - Profil | St 12.11.2008 20:36:49

                              Ryba1 >> podívej se na www.salmonbaits.snadno.eu nebo se podívej níž tady

                                Ryba1 - Profil | St 12.11.2008 20:34:53

                                jakej srazek? jedu taky :-D

                                  Zámek - Profil | St 12.11.2008 20:24:43

                                  Spacir Čau chlape tak jak de život to je taky dos že jsi se za náma přišel podívat a co dojedeš na ten srázek??

                                    Martin... - Profil | St 12.11.2008 20:24:10

                                    Spacir >> koukni na moje webovky...je to tam napsaný..jinak je to napsaný i tady 20.-21.12

                                      Spacir - Profil | St 12.11.2008 20:17:54

                                      chlapci chlapci, kolik vas je na ten vas srazek???
                                      Martin...: ty chces dotahnout na ten sraz stojan???A co tam s nim budes robit?:))))no nic,,,a kdy ze to ma dit???

                                        klobas - Profil | St 12.11.2008 18:43:15

                                        Zámek >> hod to do kaprariny nebo tak ono pojede hafo lidí spíš to nikdo nevíííí