Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | St 12.11.2008 17:13:34

Zámek >> kdy přesně potřebuješ vědet jestli to vyjde nebo nee podle počtu???Čím dýl dáme čas tak tím víc i lidí přijde...

    Npajinek - Profil | St 12.11.2008 17:12:35

    Martin Zamek -- ja pravdepodobne na tu srazek nepojedu, proto ze budu mit chvilku papiry v cistirne. Dnes jsem byl v Hranicich resit prekrocenou rychlost a jsem rad ze jsem to ukecal na spodni hranici. (2500 kc a papiry na 1 mesic ) Moznost byla 2500 - 5000 kc a 1 -- 6 mesicu cistirna. Ale po pulce budu zadat o prominuti druhe poloviny tak budu jen 14 dni bez papiru. Jsem snim uz domluven, ze prminuti druhe pulky mi vystavy na pockani jinac maji na to az 30 dnu. Je to v prrr....

      NZámek - Profil | St 12.11.2008 17:11:30

      Ale jak to tak sleduju tak asi nic nebude asi to bude jen tak že se stavite ne pivko pač stale chybí asi něco kolem 18 lidí:(

        NMartin... - Profil | St 12.11.2008 17:09:06

        pajinek >> to víš on si to nechá pro sebe na večer a my utřem pysk

          NMartin... - Profil | St 12.11.2008 17:08:41

          Zámek >> jo však jo...to nevadí..i těch pár hodin bude za to stát...jaktože žádný striptýz???

            NZámek - Profil | St 12.11.2008 16:54:48

            Martin..... Zdarec tak jestli bych teda jel na ten Bukáč tak musím být do 15:00 zpět:(

              Npajinek - Profil | St 12.11.2008 16:54:47

              Zamek -- nikam nejedu, tak se to dobre rysovalo.

                NZámek - Profil | St 12.11.2008 16:52:32

                hovno žadný striptýz:)

                  Npajinek - Profil | St 12.11.2008 16:48:47

                  Maetin -- jooo , kurna to bude parada. Ale doufam ze jim neni 50 a vic ???

                    NMartin... - Profil | St 12.11.2008 10:30:48

                    Zámek >> kua tak tam budeme muset je dotlačit nějak jinak....Servírky budu dělat striptýz

                      NZámek - Profil | Út 11.11.2008 22:24:32

                      hoši tak co kolik je vás na ten sraz?? jak vidím tak nic moc a obávám se že když nás nebude aspoň 20tak nebudu moc udělat uzavřenou společnost a to znamená že nebude žedný stojan žadný předváděcí stul:( :(

                        NZámek - Profil | Út 11.11.2008 22:12:49

                        ještě ty fotky nemám není čas:)

                          Nklobas - Profil | Út 11.11.2008 21:58:20

                          Zámek >> nepis veci ktery se nestanou :))) a radsi posli fotky tech holek :))

                            Nklobas - Profil | Út 11.11.2008 21:57:46

                            Martin... >> oskenuj mi tu smlouvu pls :)))

                              NZámek - Profil | Út 11.11.2008 21:56:12

                              jo hoši ještě to musím alespoň ze 5 let vydržet a furt makat ale pak budou zamešstanci a já budu jenom sedět a rozkazovat a jezdit na fišle jupííííííí to bude náááádhera :) :) :) :)

                                NMartin... - Profil | Út 11.11.2008 21:56:12

                                klobas >> no to ti vyjde....už si podepsal smlouvu že tam přijedeš

                                  Nklobas - Profil | Út 11.11.2008 21:52:02

                                  Martin... >> no jasan můžes snad mi to vijde dost by me to mrzelo

                                    NMartin... - Profil | Út 11.11.2008 21:50:26

                                    klobas >> mÁm ho kdyŽtak vzÍt sebou na akci???

                                      Nklobas - Profil | Út 11.11.2008 21:48:05

                                      Martin... >> no byl sem ted s koleou na fišlách a on ho mel líbil se mi dost

                                        NMartin... - Profil | Út 11.11.2008 21:47:00

                                        klobas >> mustang by se ti zalíbil jo???ještě že ho mám :-P