- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zavážecí a zakrmovací loďka
Co říkáte na tohoto pomocníka ?? jaké s ním máte zkušenosti ?? co CENA ??
Zkuste posoudit atraktivnost této novinku v porovnání s prodejní cenou a výrobními náklady.
Zkuste posoudit atraktivnost této novinku v porovnání s prodejní cenou a výrobními náklady.
Autor diskuse: Mafi - Profil , 9.1.2008 kaprařina - náčiní, doplňky
Která z těchto uvedených možností by byla pro vás nejlepší řešení ???
A) Sport carp PROFI - cca 18 000,-8%
B) Sport carp PROFI - 2 - cca - 12 000,-45%
C) Shark - cca 8 000,-6%
D) Baitboat - RTR + echolot - cca 13 000,-5%
E) Baitboat - RTR - cca 8 000,-9%
F) Dyna craft - cca - 10 000,-2%
G) Nechal bych si vyrobit na zakázku ( do kolika Kč ,- ? )4%
H) Jiná .....21%
Od 1.3.2010 hlasovalo 286 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
45x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Npedros - Profil | Pá 27.6.2008 4:41:56
a tady ta je moje když už se tu bavite o lodkach: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=607687&kw=zavazec i%20rc%20lodka
NEl Duffus - Profil | Po 5.5.2008 16:29:54
Přemek- Tvoje recenze je fakt dobře napsaná. Doplněná fotkama. Dal jsi si práci a je to vidět. Dobrá práce
Nhampik - Profil | Pá 22.2.2008 23:53:03
Toto je loďka mé vlastní výroby. Uveze cca. 1,5kg krmení, zkoušený dosah 300m(dle rc soupravy až 800M), osvětlená v předu i v zadu, jedna výkoná komora, klip na závážení nástrah ovládaný dálkově, vodotěsná a nepotopitelná.
Nplavan - Profil | Po 21.1.2008 20:54:51
Na můj vkus je cruiser trochu drahá hračka, ale je vymazlená do detailů. Perfektně reaguje na povely, zejména na zpětný chod. Výborná myšlenka jsou bílé diody vepředu a modré vzadu, takže
na velkou vzdálenost vidíte jestli loď couvá nebo jede dopředu. Diody jsou lemovány stínítky, takže
pokud loď jede rovně k vám nebo od vás, vidíte diody svítit v plné síle. Pokud uhnete, stínítka diody zčásti zacloní. Jezdit s touto lodičkou za tmy je opravdový zážitek. Co se týče designu, tak ten je excelentní. Cruiser je prostě fešák. Celá zavážecí lodička i s příslušenstvím se přepravuje ve
stylové tašce. Mám malé auto a s kaprařskou výbavou se mi tato lodička nevejde do auta, jinak bych byl jejím vlastníkem. Být cruiser můj, tak nakoupím spoustu tyčových bojek a pokud by ryby nebraly, jezdil bych aspoň slalom.
na velkou vzdálenost vidíte jestli loď couvá nebo jede dopředu. Diody jsou lemovány stínítky, takže
pokud loď jede rovně k vám nebo od vás, vidíte diody svítit v plné síle. Pokud uhnete, stínítka diody zčásti zacloní. Jezdit s touto lodičkou za tmy je opravdový zážitek. Co se týče designu, tak ten je excelentní. Cruiser je prostě fešák. Celá zavážecí lodička i s příslušenstvím se přepravuje ve
stylové tašce. Mám malé auto a s kaprařskou výbavou se mi tato lodička nevejde do auta, jinak bych byl jejím vlastníkem. Být cruiser můj, tak nakoupím spoustu tyčových bojek a pokud by ryby nebraly, jezdil bych aspoň slalom.
Npřemysl - Profil | Po 21.1.2008 19:31:25
dovolte mi abych se s Vámi podělil o zkušenosti se závážecí lodičku ULTIMATE BAITCRUISER kterou jsem pořídil v loni a používal zhruba polovinu sezony. Zvažoval jsem nákup této věcičky zhruba rok, porovnával, sháněl info a nakonec to vyhrál z mého pohledu právě tento model.
délka lodi je 72cm, šířka 50 cm, výška: ponor zhruba podle zatížení 10cm, nad hladinou výška cca 8 - 10cm. Pohon: 2 nezávislé motory. Rychlost je zhruba 70m za minutu, záleží na vlnách a síle větru. Odzkoušel jsem vlny cca 20cm, naprosto bez problémů, je velmi stabilní ovšem větší vlny jsem raději nepokoušel. Napájení je moto gelová baterie 12V 10AH, vydrží dle povětrnostních podmínek a způsobu používání cca 2-3 hodiny. ( nenechal jsem nic náhodě a pořídil jsem dvě náhradní baterie, nejlépe , dle porovnání dopadla baterie Panasonic) Loď má zařízení které hlídá napětí a mělo by to fungovat tak, že když dochází baterie, loď se na chvilku zastaví, v zadní části svítí červená dioda ( stav baterie), což je vlastně pokyn ji otočit a ona se vrátí na břeh na zbytkové napětí. Na zadní části lodi jsou diody od zelené přes žlutou a červenou které signalizují stav baterie.Vysílačka 6ti kanálová s dosahem až 1000m, odzkoušeno 100% funkčnost na 800m, od vzdálenosti 200m je nutné přes den použit dalekohled. Loď je vybavena zadními vysokosvítícími diodami o průměru 1,5cm v modré barvě, večer je vidět bez problému na 600m, vlastně dle diod lze přesně určit směr jízda a zavážení. Přední světla ve stejné velikosti jako zadní, mají barvu bílou. Loď má dvě elektromagneticky ovládané komory a v zadní části 2 jehly ovládané stejným způsobem na boilie montáže. Vše jsem se snažil nafotit a je přiloženo. Na bocích lodě je po jedné diodě v barvě zelené na pravé straně a červené na levé straně, signalizuje buď otevření příslušné komory nebo odjištění boilie jehly. Loď uveze dle výrobce celkem 4kg, já jsem vozil vrcholně celkem 1,5 kg pelet a boilie, víc se do komor nevešlo. Nejlepší odzkoušený způsob který jsem používal je, že jsem boilie montáže spodem protáhl do komor následně zavřel a tam položil, na PVA šňůrku jsem přidal 15 – 20 pelet či boilie na dokrmení. V šesti kanálovém ovladači je 8 kusů klasických dobíjecích tužkových baterií, výdrž je velká, cca 25 hodin používání lodičky.
Přiložené foto: 1/pohled shora, 2/pohled shora-otevřené komory, 3/pohled zezadu, 4/pohled ze předu, 5/pohled z boku, 6 a 7/ jehly na zadní části lodi na upevnění háčků od boilie montáží.
Nechci to zakřiknout, lodička fungovala k mé spokojenosti a doufám, že bude dlouho funkční. Rád bych se také podělil o zkušenosti, zda máte někdo tento typ hračky pro velké kluky. Lodičku jsem zakoupil v prodejně TOMI-KORDA na Praze 8. Cena 19 900.-Kč V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád zodpovím Vaše dotazy, ať mi prosím promine ten koho jsem tímto příspěvkem unavoval. S pozdravem CHYŤ a PUSŤ, Přemek
délka lodi je 72cm, šířka 50 cm, výška: ponor zhruba podle zatížení 10cm, nad hladinou výška cca 8 - 10cm. Pohon: 2 nezávislé motory. Rychlost je zhruba 70m za minutu, záleží na vlnách a síle větru. Odzkoušel jsem vlny cca 20cm, naprosto bez problémů, je velmi stabilní ovšem větší vlny jsem raději nepokoušel. Napájení je moto gelová baterie 12V 10AH, vydrží dle povětrnostních podmínek a způsobu používání cca 2-3 hodiny. ( nenechal jsem nic náhodě a pořídil jsem dvě náhradní baterie, nejlépe , dle porovnání dopadla baterie Panasonic) Loď má zařízení které hlídá napětí a mělo by to fungovat tak, že když dochází baterie, loď se na chvilku zastaví, v zadní části svítí červená dioda ( stav baterie), což je vlastně pokyn ji otočit a ona se vrátí na břeh na zbytkové napětí. Na zadní části lodi jsou diody od zelené přes žlutou a červenou které signalizují stav baterie.Vysílačka 6ti kanálová s dosahem až 1000m, odzkoušeno 100% funkčnost na 800m, od vzdálenosti 200m je nutné přes den použit dalekohled. Loď je vybavena zadními vysokosvítícími diodami o průměru 1,5cm v modré barvě, večer je vidět bez problému na 600m, vlastně dle diod lze přesně určit směr jízda a zavážení. Přední světla ve stejné velikosti jako zadní, mají barvu bílou. Loď má dvě elektromagneticky ovládané komory a v zadní části 2 jehly ovládané stejným způsobem na boilie montáže. Vše jsem se snažil nafotit a je přiloženo. Na bocích lodě je po jedné diodě v barvě zelené na pravé straně a červené na levé straně, signalizuje buď otevření příslušné komory nebo odjištění boilie jehly. Loď uveze dle výrobce celkem 4kg, já jsem vozil vrcholně celkem 1,5 kg pelet a boilie, víc se do komor nevešlo. Nejlepší odzkoušený způsob který jsem používal je, že jsem boilie montáže spodem protáhl do komor následně zavřel a tam položil, na PVA šňůrku jsem přidal 15 – 20 pelet či boilie na dokrmení. V šesti kanálovém ovladači je 8 kusů klasických dobíjecích tužkových baterií, výdrž je velká, cca 25 hodin používání lodičky.
Přiložené foto: 1/pohled shora, 2/pohled shora-otevřené komory, 3/pohled zezadu, 4/pohled ze předu, 5/pohled z boku, 6 a 7/ jehly na zadní části lodi na upevnění háčků od boilie montáží.
Nechci to zakřiknout, lodička fungovala k mé spokojenosti a doufám, že bude dlouho funkční. Rád bych se také podělil o zkušenosti, zda máte někdo tento typ hračky pro velké kluky. Lodičku jsem zakoupil v prodejně TOMI-KORDA na Praze 8. Cena 19 900.-Kč V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád zodpovím Vaše dotazy, ať mi prosím promine ten koho jsem tímto příspěvkem unavoval. S pozdravem CHYŤ a PUSŤ, Přemek
NMafi - Profil | Ne 20.1.2008 13:33:35
Našel jsem ještě jeden odkaz v novém časopisu Kapr -- www.smartboat.nl
Naxila - Profil | Út 15.1.2008 12:49:28
V Ravenu měli loďku za 10 tisíc a ještě jednu kolem 15. Vypadaly docela slušně. Nemáte s nima někdo zkušenosti v praxi?
NMafi - Profil | Pá 11.1.2008 12:00:51
technik19 - Nemáš nějaké foto tvého výrobku ?? a na kolik tě to vyšlo ,,,??
NCarpinius - Profil | Čt 10.1.2008 9:42:57
Macin- Já ji zatěžiji podle počasí, tím myslím podle větru, ale na klidné vodě tak okolo 2kg-3kg (boilies). Snažím se jí šetřit..
Ntechnik19 - Profil | Čt 10.1.2008 8:41:45
udělal jsem si tuto zavážecí lodičku sám a nejdražší byla sestava přijímače a vysílače z mladého technika se dvěma servomotorky.Sestavy jsou různé podle dosahu.je to na ovládání motorového letadla nebo člunu.tělo bylo z polystyrénu motorek spojený s vrtulkou ovládany servomotorkem pro ovládání směru a druhy servomotorek ovladal výklopník.výklopník byl s umělé hmoty s pouzdra na jogurty a servo jej spolehlivě otevřelo.Všechna tahla jsou se špic do kola.Nebojte se a když tak se obraťte na některého modeláře v okolí.
NPatan - Profil | St 9.1.2008 21:10:55
Z meho pohledu je lodka bez GPS a ECHA celkem zbytecnost. Mozna na malych vodach a za dne muze byt dobry pomocnik, ale tod vse. Pro me by bylo dulezite aby se dala lodka zavest v kteroukoli dobu a presne do sameho mista...to bez GPS nejde...a kdyz budu spoustet nastrahu s krmenim tak zas potrebuju vedet jak vypada dno a to bez ECHA nejde. Proto si myslim, ze takto vybaveny Bait boat je vynikajici pomocnik hlavne na cizich vodach, kde neni nic jednodussiho nez lodkou a ECHEM prosmejdit vodu a horke mista zadat do GPS, ktere je schopno si pamatovat az 70 bodu a pak tyto body prochytavat...tady jsou lodky v akci...
http://www.anglingtechnicsbaitboats.co.uk/
http://www.anglingtechnicsbaitboats.co.uk/
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLexikon boilies komponentů901
NFan Club navijáků Tica993
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NJak na odlévání olova?856
NLov z nafukovacího člunu1187
NDomácí swinger - výroba624
NKaprařský top vercajk3167
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...


























