Stan

Ahojte, chcu se vás na něco zeptat. Vlastním stan, normální stan pro 4 osoby s tou výhodou, že mám odp. podložku. Vždycky mám v něm věci a spím na sedačce zabalený ve spacáku, klasika. Ale problém je v tom, že mě jedna rybářská stráž nic proti tomu neřekne, ale zase někdo jiný nadává, že i když to nemá podlážku, tak to být u vody nesmí! Jak to teda je? Může být stan u vody?? Když nemá podlážku? Díky
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 5.1.2008 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NFish man - Profil | So 5.1.2008 12:25:55

Rybářská stráž se vůbec nemá starat o stan!! Od toho je policie, s rybářskou stráží se vůbec o stanu nebav!!

    Npetr12 - Profil | So 5.1.2008 12:21:46

    jojo ,nás u vody jebou a bezdomovce tam normál nechaj,..asi budu bezdéčkař..))):o

      Namuros - Profil | So 5.1.2008 12:07:31

      no ja bych to videl na caravan a nejlepe s mrazakem jak to obcas vidim na labi.

        Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 11:57:34

        No já bych to viděl na nějakej deštník s bočnicema a přehozem.Nebo tohle se taky nesmí?

          NSolyy - Profil | So 5.1.2008 11:56:36

          milio - co se týče určení toho jestli to je přístřešek nebo bivak nemaj šanci protože to zákon nijak nedefinuje a jetli jo tak ať ti ukážou kde. Nevýhodou je že zavolaj policajty a stejně tě vyštvou , ale je lepší zaplatit pokutu policii za stanování než si nechat sebrat povolenku od RS

            NSolyy - Profil | So 5.1.2008 11:52:29

            amuros - to máš pravdu stačí že se táhnu s ostatníma krámama (lehátko, sedačka, pruty, spacák, stojan atd.) :-)))))))))))

              NJPfish - Profil | So 5.1.2008 11:44:38

              Pánové a jak to praktikujete?Mám letos v merku také otestovat pár revírů,kde je jasně napsáno v rybářském řádu-rybářský přístřešek povolen pouze v době lovu.To o půlnoci vše zabalit a sednout na tu hromádku a čekat do čtyř??Tohle nechápu,hodně to má napsáno v řádu ÚS Středočeský.

                Nmároš - Profil | So 5.1.2008 11:44:24

                milio:mě si jednou vymákli 2 měšťáci u labe,že prej je tam zákaz přespávání.Musel jsem se zdekovat a zaplatit pokutu

                  Nmilio - Profil | So 5.1.2008 11:39:26

                  mel jsem stejny problem s obhajenim rozdilu mezi stanem a pristreskem u obou s odelavaci podlahou.A kdyz jsem si kupoval pristresek tak my bylo vysvetleno ze pristersek jako takovy je evidovan jako rybarsky pristresek ktery slouzi vyhradne pro ucely sportovniho rybolovu a je pomucka rybare kdezto stan ikyz s odelaveci podlahou slouzi pro kempovani a neni urcen jen pro jednu urcitou skupinu.Takto my to bylo vysvetleno a kdyz nekdo prijde a ma neco proti memu pristresku tak mu vysvetlim tak jak my to bylo receno me kdyz jsem bivak kupoval

                    Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 11:30:43

                    Víš co na tom nechápu?Že se jedná jen o tři hodiny.1 hodinu odpočítávám,protože jedeš k vodě dřív abys sladil přípravu a ve 4 hod.nahodil.V 24:00 končíš a než to zbalíš tak to taky něco času zabere.

                      Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 11:05:43

                      Ale ten pocit z toho masaření jak ten kapřík kouká a lape po dechu.Pak ho necháme na chvíly na břehu ať se vymrská na šutrech.Bude klidnější až mu dáme po hlavě nějakým šutrem a když se netrefíme napoprvé tak nevadí je tady druhý pokus.Ale vychutnáme si ten pohled na kapříka jak stále rychlejc otvírá tlamku a ta zkrvavená hlava:))))))))) Už se těším na ryby.

                        Namuros - Profil | So 5.1.2008 10:59:08

                        Solvy. Vem to z druhe strany aspon ses nima nedres od vody

                          NSolyy - Profil | So 5.1.2008 10:51:52

                          přesně musíme bejt uplně blbý, mrznout na rybách a cpát do toho peníze a ve finále přivezeme v lepším případě fotku

                            Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 10:49:27

                            Asi budem muset hledat chybu v nás:)))))))))))))))

                              NSolyy - Profil | So 5.1.2008 10:48:04

                              wolfik - u mě taky nechápou proč chytám ryby a nenosim je když do rybařiny nacpu tolik peněz

                                Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 10:41:31

                                Asi máš pravdu.Stejně už mě nebaví to všechno tahat sebou a vlastně žádné maso z toho nemít.Vždyť z toho mám jen problémy.Přítekyně mi nevěří že chodím na ryby a kolegové v práci se mi diví že když za to platím peníze tak proč to všechno nenosím domů,nebo jim.Určitě by mi za to daly něco na kafe:)))))))))))

                                  NSolyy - Profil | So 5.1.2008 10:31:34

                                  wolfik - jo v tomhle státě je všechno na hlavu

                                    NSolyy - Profil | So 5.1.2008 10:30:57

                                    wolfik - ty budeš ale skvělej rybář a občan ČR :-)))))))))))))))))))

                                      Nwolfik - Profil | So 5.1.2008 10:22:31

                                      Aha tak už to chapu.Takže bude lepší se koukat na kusy igelitu které jsou poházené kolem vody které sloužily jako přístřešek.Samozřejmě je tam lidi nechaj protože to zas tolik nestojí a příště se budou hodit.Když to někdo sebere tak nevadí o hodně peněz nepřišli.Podle zákona nemusím rybu pokládat na podložku ale stačí se k ní chovat šetrně což znamená ji prostě položit na zem.Podle zákona si můžu ponechat určitý počet ryb a na většině revírů i kapra nad 70.Po vysazení mám cca 30 dní na to abych se připravil na masakr vysazených ryb taky podle zákona.

                                        NSolyy - Profil | So 5.1.2008 9:04:28

                                        wolfik - můžou na tebe zavolat policii protože stanování je povoleno pouze na soukromých pozemcích pokud ti to majitel povolí a nebo na určených tábořištích nebo kempech. Sami moc šance nemají, ale většinou jeden z těch tří ( chodí jich čím dál víc najednou) bývá policajt