Ahoj Kolíňáci :-)

Zajímá mě rybník(nebo spíš pískovna) u silnice Kolín-Starý Kolín.Rád bych se tam chtěl v létě na týden usadit.Jestli ovšem nebudete mít něco proti :-)Dá se tam stanovat?Líbí se mě totíž že je od tud kousek na Labe.
Autor diskuse: Máda - Profil , 3.1.2008 kaprařina - revíry, cestování
23 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Npjarmil - Profil | Pá 4.1.2008 17:45:35

pvl - jasne ze chapu..

    NMilda - Profil | Pá 4.1.2008 17:42:48

    kuman:Nazdar draku.Nemusíš děkovat za zastání,pak se přihlásím,až přijde na poroučení štamprlí..:-)))

      NPvl - Profil | Pá 4.1.2008 17:32:24

      kuman - ® posílal jsem Ti emaila tam to bylo napsáno . EDIT : jissstěěěěěěěě :o§)

        Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 17:28:02

        Pvl - no já vím , bylo to i blbě napsaný..ale tak už to prostě chodí no:))) jak je jinak ,už si vzpomínáš třeba jen trošku? :))

          Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 17:25:38

          Máda - jasný ,kdyby něco tak jako dobrý:)))

            NPvl - Profil | Pá 4.1.2008 17:23:16

            kuman - ® Já jsem si to vyložil jinak , pjarmil taky chápeš ?

              Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 17:21:43

              Pvl - další výklad neznám.:))))) už si zase nerozumím:((((

                Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 17:19:59

                pjarmil - jasný nic se neděje .nelekej se - změnil jsem si nick..

                Milda - nááázdar ty divochu:))) dík za zastání..mě na nějakým slovíčku nesejde..
                někdy když mluvím tak si ani sám sobě nerozumím:))))

                  NPvl - Profil | Pá 4.1.2008 17:19:17

                  kuman - ® další výklad :o§)))

                    NMilda - Profil | Pá 4.1.2008 17:18:24

                    pjarmil:Posrom rozhodně není člověk,který by měl potřebu někoho urážet,zvláště,když jste před tím v klidu diskutovali.Nenazval tě magorem,myslel to tak,že je to složitější,když nemáš parťáka naladěného na stejnou notu,či stejně zapáleného("když nemáš parťáka magora jako seš sám")....

                      Npjarmil - Profil | Pá 4.1.2008 17:14:08

                      ok .. beru zpet.. tamto mazu...sorry

                        Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 17:12:28

                        pjarmil - klídek jo.přečti si to ještě jednou a pomalu - nojo když nemáš parťáka magora jako seš sám - znamená ,že vedle sebe nemám magora jako jsem sám JÁ :)))) NEBYLO TO MYŠLENÝ ROZHODNĚ NA TEBE!!!

                          NMilda - Profil | Pá 4.1.2008 17:09:14

                          pjarmil:Zkus se zamyslet nad posromovou reakcí a zkus zareagovat znovu-s příslušnou omluvou.

                            Npjarmil - Profil | Pá 4.1.2008 17:06:04

                            posrom- ty bl...cku magor jsi ty.. a ja mam kolegu v pohode.. je videt ze 80%kolinaku je stejny pako jako ty.. zdrzuju se teto otazky...

                              NMáda - Profil | Pá 4.1.2008 17:01:16

                              kuman:tak se dohodnem.Napíši ti na mail.Kdybych se ti delší dobu neozíval tak jsem se na tebe nevykašlal ale zapoměl :-) tak se neděs a klidně se ozvi.

                                Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 16:42:54

                                Máda - nemáš zač..já díky za pozvání.Labe tam u vás mě láká už delší dobu,je to úplně něco jinýho než tady tak pokud bude možnost tak bych klidně přijel.Stejně víceméně za rybama cestuju ,protože kolega je z JČ takže se tak nějak střetáváme. Jinak VS je pískovna pěkná ale ty podmínky k lovu nic moc - mám rád klid..

                                  NMáda - Profil | Pá 4.1.2008 16:19:22

                                  kuman:děkuji za odpověď.Chytám převážně na řece.Jsem s TP a jezdím na Labe.Kvůli kamaradům jsem k tomu přistoupil z důvodu že to od VS je kousek k řece.Nakonec je to všechno jinak a razíme do námi důvěrně známého Štětí.Tak kdyby jsi si chtěl někdy zarybařit někde jinde a udělat si výlet,jsi samozřejmě zván.A nejen ty.

                                    Nkuman - Profil | Pá 4.1.2008 11:40:58

                                    Máda - zdar,máš pravdu na každým šprochu pravdy trochu..nevim zas tak dramatický to zas nebude ,pravdou je ,že jsem kolíňák a na VS nejezdím .Raději se s partou mrkněte po nějakým místečku na řece kde bude klid..šance chytat je tam stejná možná i větší ale je to vo něčem jiným.Pískovna je stejně chytatelná jen z části zbytek je uzavřen z důvodu stále probíhající těžby...

                                      NMáda - Profil | Pá 4.1.2008 11:12:14

                                      BOBIKA : Ahoj,provokace to určitě nebyla.Jezdil jsem po mapách.cz a tato pískovna mě zaujala.I s toho důvodu že mám u Přelouče chalupu a kamarádi chtěli na ryby ke Kolínu.O V.S. jsem zde samozřejmě četl a říkám si že na každym šprochu pravdy trochu a tak na to raději kašlu.Měj se.

                                        Nposrom - Profil | Čt 3.1.2008 21:14:31

                                        pjarmil - na Labi já teda nic moc,potkal jsem u vody bezva týpka tak jsem frčel s ním na jiný vody...nojo když nemáš parťaka magora jako seš sám

                                          Npjarmil - Profil | Čt 3.1.2008 21:14:06

                                          jsem tu

                                            Npjarmil - Profil | Čt 3.1.2008 20:21:13

                                            jj je to tak.. do kolina nikdy..ja radsi nebudu psat jinak zase dostanu cervenou..jen co potkam kolinaka vv nymburce :))

                                              NBOBIKA - Profil | Čt 3.1.2008 10:44:19

                                              Jestly to od tebe není provokace tak se podívej do otázky níže "Velký Samberk" a udělej si obraz jet tam nebo ne.