Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 9:43:11

LUDVA CZ >> Ahoj, CUP ( pohár ) je jakási nadstavba v trophy. V podstatě je to vyřazovací turnaj. Termíny které dny se hraje pohár jsou na stránce trophy úplně dole tam kde bývá revír na příští den. Rozlosování do aktuálního kola poháru najdeš vždy v den konání tady : http://www.fishsim.net/cgi-bin/trcup.cgi . Pro postup do dalšího kola musíš skončit ten den v trophy na lepším místě než tvůj soupeř .......

    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 9:41:47

    Ikarus CZ >> tak já si pro dnešek asi změním nick na kenny ken sr. - Třeba se mi podaří vmísit se :-)))

      Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:39:53

      Ikarus CZ >> na prvním se těch hodnot dá najít víc ,ale ještě najít na co

        NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:39:04

        Ikarus CZ >> to asi nikdy nepochopím

          NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:37:26

          Jinak co říkáte tý rodince, ty si ty kapry snad museli donýst. Do max jim moc nechybí.

            NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:36:32

            Ikarus CZ >> na jedničce je i t20 a 19 a 17 je tam na hodně místech i s ph7

              NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 9:36:04

              Ikarus CZ >> zdravím. Já vysondoval na jedničce od 9h ráno 19/7 - ale ph 6... Je to deocela velký flek, takže se nedá přehlédnout.

                NIkarus CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:30:53

                morana CZ >> ty tam stavíš krb?
                ja našel T max 15

                Ahoj všichni

                  Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:23:19

                  TCorleone >> poslala jsem ti SZ

                    NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 9:19:46

                    Já jsem včera našel 19/7/ ale ph jen 6... Kde jste vysondovali 20/7/ s ph7? Já to tam provláčel snad skrz naskrz :-)) Jinak záběrů hodně. Na pasty 3 druhy ryb včetně kapra. Na žluté kuličky pouze kapři. Ale jakmile jsem přidal na velikosti, tak se asi vyplašili ---

                      NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:18:10

                      Ahoj Jerry - mohl by jsi mi jen stručně v kostce popsat o co v tom poháru GO jak jsem tu noví tak nevím předem děkuji

                        NAthos CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:09:56

                        Ať se vám všem daří, jdu školit.

                          NJerry_ - Profil | Pá 7.11.2008 9:07:56

                          Ahoj všichni :-)

                          Tak jsem koukal, že jsme v poháru jen 3 a ostatní mají volno :-) Tak doufám, že nás budou zahrnovat svýma zkušenostma ať projdeme do dalšího kola .........

                          jinak dnes zatím jeden záběr a 3kg je venku .................... záběr byl asi za hodinu po nahození, takže to bude zase o čekání u těch větších !!!

                          http://www.fishsim.cz

                            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:05:50

                            mám 20 7 72 7 zkouším boili ,ale zatím nechtěj papat

                              NAthos CZ - Profil | Pá 7.11.2008 9:01:17

                              Choděj mi slušný cejni na kuku, jsem půl kila nad rekordem

                                NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:59:50

                                já mám 19/6/77/7

                                  NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:57:35

                                  morana - jo máš pravdu blbě jsem četl o tu 4 přišel sorry, mám po ránu ještě nějakou vlčí mlhu zrovna jsem vstal :-)

                                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:56:10

                                    LUDVA CZ >> já zatím nic moc ,až na něco přídu dám vědět,na prvním se dají najít dobré hodnoty

                                      NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:53:23

                                      morana já myslím že nezdálo protože níž píše že má 4 i když na tom co jsem ti poslal má menšího

                                        NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:50:02

                                        mě to tahá ale spíš líni na meat luncheon fatty na tom peg 1