Fishing simulator 2 → rady, tipy, zkušenosti ...

Podělte se o zkušenosti z různých závodů a turnajů ve FS2 jak oficiálních tak neoficiálních, on-line, offline, Trophy fishsing, Real date chalenge ...

Oficiální stránky hry - anglicky : http://www.fishsim.net
České stránky : http://www.fishsim.cz
Stránky s dodatky do hry - anglicky : http://simmersdreams.co.uk/cgi-bin/sel2.cgi
Oficiální závody a turnaje : http://www.fishsim.net/cgi-bin/challenges.cgi
Autor diskuse: Jerry_ - Profil , 16.12.2007 všeobecné - ostatní

Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:48:38

LUDVA CZ >> z toho si nic nedělej ,ono to včera nebylo vůbec lehký,zadaří se ti jindy.Jj už sem ho taky našla toho kapra a já mněla za to že byl 4+ ,tak to se mi něco zdálo

    NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:46:20

    morana skus kouknout sem tady bury něco dával http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=488980&page=76

      NLUDVA CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:43:41

      Dobré ráno všem
      morana -opravdu umíš včera jsi zaválela ale i ostatní gratuluji j,á ač se po odpolední do 1 ještě snažil co to šlo tak jsem si ani neškráb všechny možné ryby jo, jen ne tu pravou.

        Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:42:10

        Romlinson CZ >> no jo ,hold někdy se nedaří,já je zase nedokázala seknout tak to víde nastejno ,kde má bury toho kapra 4+ ??

          NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:37:59

          morana CZ >> dělaly si ze mě srandu, prvně mi 5hodin nebraly a pak když zacly tak mi 3 spadly a pak jeden zápiš, jenže zbytečně protože jsem musel končit.

            Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:30:47

            Romlinson CZ >> a proč prosím tě??

              NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:26:41

              morana CZ >> hodně štěstí...já už je po včerejšku nemůžu ani vidět

                Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:18:33

                jdu chytat golden orfe... ty umím :-)))

                  NAthos CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:13:16

                  jj. našel jsem místo s dobrou teplotou a kyslíkem. Tohle jsem nachytal za hodinu v autobusu mezi Plzní a Prahou.

                    Nmorana CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:12:28

                    ahoj všichni :-)

                      NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:10:29

                      Athos CZ >> čau, vidím že jedeš....jen tak dál

                        NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 8:09:27

                        Athos CZ >> nápodobně:-)

                          NAthos CZ - Profil | Pá 7.11.2008 8:07:17

                          Dobré ráno všem.
                          A hodně ryb.

                            NTCorleone - Profil | Pá 7.11.2008 8:00:35

                            Já jsem to tam včera asi na hodinku hodil,ale jen jednou jsem se dostal přes 2kg - stejně skončil ve whatifu. A to jsem chytal na boilies...
                            Dnes držím palce především zúčastněným v poháru.

                              NRomlinson CZ - Profil | Pá 7.11.2008 7:50:24

                              Bury CZ >> bury CZ >> toho bude škoda

                                Nbury CZ - Profil | Pá 7.11.2008 7:04:01

                                Carp 4. 006 Kg Hook didn't set :prvni vetsi ryba :-((

                                  Nfána8 CZ - Profil | Čt 6.11.2008 23:33:28

                                  taky končím dobrou

                                    NTCorleone - Profil | Čt 6.11.2008 23:32:25

                                    stan4d >> dobrou

                                      Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 23:30:06

                                      Tak nakonec ještě jedna čudla přišla ale už to balim tak dobrou a ahoj zítra

                                        Nstan4d - Profil | Čt 6.11.2008 23:12:58

                                        Jj ani mně ne občas to veme koi goldka nebo zlatej lín ale aby to vzala ta co potřebujem tak ani omilem