Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NLouda - Profil | Po 6.1.2014 16:10:04

Krocajda >> tvl takhle se to nepíše :-)

    NKrocajda - Profil | Po 6.1.2014 13:52:30

    Koleno :-)

      Nroce - Profil | Po 6.1.2014 9:11:08

      Greysmen >> jasný:-)) at to tam připíše,Petr na to kouká taky,tak to zaregistruje a já připomenu....

        NGreysmen - Profil | Ne 5.1.2014 22:48:02

        roce >> šlo by objednat jedno koleno bez kmínu ;-))) Martin by šel taky;-)

          NGreysmen - Profil | Ne 5.1.2014 22:47:15

          Louda - koleno
          roce - koleno
          Kanár - koleno
          Greysmen - koleno ;-))
          Štěpi- nahoře bez

            Nroce - Profil | Ne 5.1.2014 20:54:39

            kanarek >> :-)))))

              Nkanarek - Profil | Ne 5.1.2014 20:53:45

              Louda-koleno
              roce-koleno
              Štěpi- nahoře bez
              Kanár - koleno

                NŠtěpi - Profil | Ne 5.1.2014 20:49:38

                Louda-koleno
                roce-koleno
                Štěpi- bez

                  Nroce - Profil | Ne 5.1.2014 20:48:12

                  Štěpi >> hod se prosím do seznamu bez,dík

                    NLouda - Profil | Ne 5.1.2014 20:44:15

                    31.1.2014,kdo se přidá????
                    Louda-koleno
                    roce-koleno

                      Nroce - Profil | Ne 5.1.2014 20:42:57

                      Louda >> tak už sem i domluvil telefonem 31.1.2014 od 18.00 hod Máchova ulice.....tak už platí na stopro

                        Nroce - Profil | Ne 5.1.2014 20:39:04

                        Louda >> no já už mi tam piš:-))eskamotér

                          NLouda - Profil | Ne 5.1.2014 20:29:16

                          31.1.2014,kdo se přidá????
                          Louda-koleno

                            NŠtěpi - Profil | Ne 5.1.2014 20:27:17

                            no volno mam tak zajdu

                              Nroce - Profil | Ne 5.1.2014 20:22:25

                              31.1.2014,kdo se přidá????ostatní domluvím a zamluvíme:-)

                                NStupin - Profil | Ne 20.10.2013 16:41:01

                                Greysmen >> Ja myslim, ze dobre. I kdyz ucast sem cekal lepcejsi =)

                                  NGreysmen - Profil | So 19.10.2013 16:22:27

                                  roce >> tak jak jste včera dopadli ;-)

                                    Nroce - Profil | Pá 18.10.2013 17:15:24

                                    Štěpi >> Máchova ulice je před konečnou ze směru od města předposlední vlevo.

                                      NŠtěpi - Profil | Pá 18.10.2013 16:47:26

                                      roce >> Z loňska si už nic nepamatuji, jenom tuším přibližně, no uvidíme

                                        Nroce - Profil | Pá 18.10.2013 16:34:23

                                        Štěpi >> jsem na mobilu,ale loni jsi tam byl....
                                        je to naproti co byl Mandarin u VŠ.